Krzysztof Czyżewski

Adwokat, ekspert i strategiczny doradca w zakresie prawa własności intelektualnej i prawa mediów; doświadczony pełnomocnik w procesach sądowych. Świadczy usługi przede wszystkim dla podmiotów działających w obszarze: filmu, mediów, prasy, książki, reklamy, rozrywki i nowych technologii. Prowadzi spory sądowe w kwestiach dotyczących IP, nieuczciwej konkurencji, tajemnic handlowych, ochrony dóbr osobistych - w postępowaniach cywilnych, gospodarczych i karnych.

Pełni funkcję arbitra Sądu Arbitrażowego Rynku Audiowizualnego przy Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych. Jest współautorem komentarza do prawa autorskiego (CH Beck) i autorem wielu publikacji w mediach biznesowych.

Jest wykładowcą z zakresu prawa własności intelektualnej, mediów, dóbr osobistych i reklamy. Prowadzi wykłady m.in. w: Szkole Filmowej w Łodzi, w ramach Uniwersytetu Reklamy Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR, Szkole Wajdy, Centrum Prawa Własności Intelektualnej H. Grocjusza, FilmPro, podczas znaczących festiwali filmowych oraz licznych konferencji i seminariów.

Krzysztof Czyżewski uzyskał rekomendacje prestiżowych międzynarodowych rankingów kancelarii prawnych i prawników, w tym Chambers & Partners, Legal500, Media Law International, IP Stars, WTR1000 oraz w rankingu ogłoszonym przez dziennik Rzeczpospolita.

Krzysztof Czyżewski
Krzysztof Czyżewski

Dlaczego warto wziąć udział w Konferencji Lunch z e-commerce?

 • wiedza od ekspertów
  z branży
 • najlepsze rozwiązania biznesowe dla
  e-commerce
 • sposoby zwiększania sprzedaży w sklepie online
 • najnowsze trendy
  w branży
 • wartościowe relacje biznesowe