Jeden z najlepszych psychologów biznesu w Polsce, przedsiębiorca, doświadczony menedżer z ponad 20-letnim stażem.

CEO firmy doradczej Institute of Behavioral Design oraz partner w firmie badawczej Neurohm. Ukończył studia z zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii w zarządzaniu oraz psychologii klinicznej i zdrowia. Jest również terapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji.

Wspiera menedżerów i zespoły w transformacji prowadząc wykłady, warsztaty i konsultacje indywidualne. W ciągu ostatnich 10 lat prowadził szkolenia dla ponad 200 organizacji, a w jego wykładach wzięło udział ponad 500 tys. osób z 80 krajów.

Wykładowca psychologii zarządzania na studiach MBA i EMBA na Akademii Leona Koźmińskiego, Akademii WSB i gościnnie na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Popularyzator psychologii, autor 6 bestsellerów z zakresu samodoskonalenia, rozwoju oraz zarządzania.

Członek American Psychological Associatnion, Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, Institute of Leadership & Management w Londynie, Society for Behavioral Neuroscience and Comparative Psychology oraz Society for Personality and Social Psychology.

Prowadzi stały cykl cotygodniowych webinarów #Psychologiczne_Czwartki, pomaga podopiecznym fundacji – Mali Bracia Ubogich, Fundacja 4P, Rak ’n’ Roll, miłośnik biegania i kolekcjoner sztuki nowoczesnej.

Sebastian Kotów
Sebastian Kotów

Dlaczego warto wziąć udział w Konferencji Lunch z e-commerce?

 • wiedza od ekspertów
  z branży
 • najlepsze rozwiązania biznesowe dla
  e-commerce
 • sposoby zwiększania sprzedaży w sklepie online
 • najnowsze trendy
  w branży
 • wartościowe relacje biznesowe