E-marketing Blog

Głęboko wierzymy, że wiedza, którą nie można się dzielić, jest bezużyteczna. Dlatego właśnie powstał ten blog. Chcemy uświadamiać wszystkie zainteresowane osoby, jak zmienił się współczesny rynek pod wpływem nowych technologii. I jak można wykorzystać je dla własnych korzyści. Jeśli nurtuje Cię jakiś problem związany z e-marketingiem, napisz do nas. Dostarczymy Ci właściwych odpowiedzi.

AMP, czyli jak przyspieszyć strony mobilne i dlaczego warto to zrobić?

17 Listopada 2017

Znaczenie urządzeń mobilnych w codziennym życiu nieustannie rośnie. Wygoda korzystania z internetu w dowolnym miejscu i czasie wpływa na zachowania konsumentów. Dlatego tak wielką wagę przywiązuje się obecnie do efektywnych stron mobilnych.

Działania promocyjne uczelni wyższych – jaka będzie przyszłość?

10 Listopada 2017

Przełom października i listopada jest czasem, w którym działy promocji i rekrutacji uczelni wyższych przygotowują raporty, analizują minioną rekrutację, a przede wszystkim poddają się mniejszej lub większej refleksji.

SEO Checklista

E-book do pobrania

Jesteś o krok od pobrania naszego ebooka "Checklista elementów wpływających na pozycjonowanie". Wypełnij poniższy formularz, a my wyślemy Ci link z plikiem do pobrania na podany adres e-mail. Życzymy miłej lektury!

Co czeka nas w mediach społecznościowych w 2018 roku?

27 Października 2017

Marketerzy też nie zapadają w sen zimowy i już prognozują jakie trendy czekają nas w 2018 roku w mediach społecznościowych. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej tym prognozom.

Przygotuj kampanie AdWords na gorączkę świątecznych zakupów

20 Października 2017

Nadchodzące miesiące to czas, w którym branża e-commerce działa na zwiększonych obrotach. Poza oczywistymi świętami Bożego Narodzenia i dniem Świętego Mikołaja mamy także Black Friday, Cyber Monday i Dzień Darmowej Dostawy. Jak się na nie przygotować?

Google Data Studio – Niezbędnik współczesnego marketera

13 Października 2017

Google przyzwyczaiło nas do ciągłego rozwoju narzędzi, które w znaczący sposób pomagają nam w automatyzacji pracy i lepszym zrozumieniu oraz analizie danych. Jednym z nich jest Google Data Studio. Zapraszamy do lektury.

Marketing afiliacyjny – wsparcie sprzedaży e-commerce

6 Października 2017

Na czym polega marketing afiliacyjny? Dla kogo jest przeznaczony? Dlaczego warto skorzystać z usług firm zajmujących się marketingiem afiliacyjnym?

Customer journey, czyli jak poznać naszego klienta

29 Września 2017

5% wzrost lojalność klientów przekłada się na 125% zwyżkę rentowności. Szokujące? Podpowiadamy, w jaki sposób zbudować pozytywny obraz marki w oczach konsumentów, zdobyć promotorów i zwiększyć rentowność projektu.

5 kroków do poprawy użyteczności sklepu internetowego

22 Września 2017

Przedstawiamy 5 kroków, dzięki którym będziesz w stanie sam zidentyfikować problem i nadać mu ważność, znaleźć rozwiązanie, sprawdzić je na swoich użytkownikach a następnie wybrać najoptymalniejszą możliwość.

SEO Checklista

E-book do pobrania

Jesteś o krok od pobrania naszego ebooka "Checklista elementów wpływających na pozycjonowanie". Wypełnij poniższy formularz, a my wyślemy Ci link z plikiem do pobrania na podany adres e-mail. Życzymy miłej lektury!

Podyplomowe studia e-marketingowe, które warto wybrać

15 Września 2017

Jakie studia e-marketingowe wybrać, aby spełniły one nasze oczekiwania? Mamy dla Ciebie kilka propozycji z górnej półki.

Smart Display Campaigns – nowe podejście do sieci reklamowej

8 Września 2017

Nawet najlepiej zaprojektowana kampania spotyka się z takimi problemami, jak AdBlocki czy ślepota banerowa. Jak więc znaleźć złoty środek, który zapewni nam optymalne rezultaty kampanii?? Z rozwiązaniem jak zwykle przychodzi Google!

Blogi e-marketingowe – co czytać?

31 Sierpnia 2017

Internet jest pełny małych i dużych blogów. Eksperckich, poradnikowych, humorystycznych i całkiem subiektywnych. Czasem trudno się zdecydować, co czytać. 31 sierpnia to światowy Dzień Bloga, dlatego chcemy polecić Wam parę sprawdzonych pozycji branżowych.

Szybkość ładowania strony – nie lekceważ jej!

25 Sierpnia 2017

Mówi się dużo o szybkości ładowania strony – w kontekście pozycjonowania serwisów czy zaleceń Google. Na tym jednak znaczenie tego zagadnienia się nie kończy. Długi czas ładowania strony, może mieć negatywny wpływ na wiele aspektów Waszej marki.

Promujesz aplikację mobilną? Sprawdź nadchodzące zmiany w AdWords

18 Sierpnia 2017

Do tej pory, Google udostępniało nam możliwość przygotowania osobnych kampanii do promocji aplikacji mobilnych. Istniejące kampanie zostaną wstrzymane 15 listopada, jeżeli nie zmienisz ich w uniwersalną kampanią promującą aplikację.

Reklama na Instagramie – co warto o niej wiedzieć?

11 Sierpnia 2017

Używasz Instagrama do promocji swojej marki w Internecie? To bardzo dobra decyzja! Razem z Facebookiem platforma ta umożliwia szybką, skuteczną spersonalizowaną reklamę i dotarcie do ogromnej grupy odbiorców.

Copyright © Ideo Force Sp. z o.o.
Marketing zintegrowany - Agencja Marketingowa Ideo Force