E-marketing Blog

Głęboko wierzymy, że wiedza, którą nie można się dzielić, jest bezużyteczna. Dlatego właśnie powstał ten blog. Chcemy uświadamiać wszystkie zainteresowane osoby, jak zmienił się współczesny rynek pod wpływem nowych technologii. I jak można wykorzystać je dla własnych korzyści. Jeśli nurtuje Cię jakiś problem związany z e-marketingiem, napisz do nas. Dostarczymy Ci właściwych odpowiedzi.

5 kroków do poprawy użyteczności sklepu internetowego

22 Września 2017

Przedstawiamy 5 kroków, dzięki którym będziesz w stanie sam zidentyfikować problem i nadać mu ważność, znaleźć rozwiązanie, sprawdzić je na swoich użytkownikach a następnie wybrać najoptymalniejszą możliwość.

Podyplomowe studia e-marketingowe, które warto wybrać

15 Września 2017

Jakie studia e-marketingowe wybrać, aby spełniły one nasze oczekiwania? Mamy dla Ciebie kilka propozycji z górnej półki.

SEO Checklista

E-book do pobrania

Jesteś o krok od pobrania naszego ebooka "Checklista elementów wpływających na pozycjonowanie". Wypełnij poniższy formularz, a my wyślemy Ci link z plikiem do pobrania na podany adres e-mail. Życzymy miłej lektury!

Smart Display Campaigns – nowe podejście do sieci reklamowej

8 Września 2017

Nawet najlepiej zaprojektowana kampania spotyka się z takimi problemami, jak AdBlocki czy ślepota banerowa. Jak więc znaleźć złoty środek, który zapewni nam optymalne rezultaty kampanii?? Z rozwiązaniem jak zwykle przychodzi Google!

Blogi e-marketingowe – co czytać?

31 Sierpnia 2017

Internet jest pełny małych i dużych blogów. Eksperckich, poradnikowych, humorystycznych i całkiem subiektywnych. Czasem trudno się zdecydować, co czytać. 31 sierpnia to światowy Dzień Bloga, dlatego chcemy polecić Wam parę sprawdzonych pozycji branżowych.

Szybkość ładowania strony – nie lekceważ jej!

25 Sierpnia 2017

Mówi się dużo o szybkości ładowania strony – w kontekście pozycjonowania serwisów czy zaleceń Google. Na tym jednak znaczenie tego zagadnienia się nie kończy. Długi czas ładowania strony, może mieć negatywny wpływ na wiele aspektów Waszej marki.

Promujesz aplikację mobilną? Sprawdź nadchodzące zmiany w AdWords

18 Sierpnia 2017

Do tej pory, Google udostępniało nam możliwość przygotowania osobnych kampanii do promocji aplikacji mobilnych. Istniejące kampanie zostaną wstrzymane 15 listopada, jeżeli nie zmienisz ich w uniwersalną kampanią promującą aplikację.

SEO Checklista

E-book do pobrania

Jesteś o krok od pobrania naszego ebooka "Checklista elementów wpływających na pozycjonowanie". Wypełnij poniższy formularz, a my wyślemy Ci link z plikiem do pobrania na podany adres e-mail. Życzymy miłej lektury!

Reklama na Instagramie – co warto o niej wiedzieć?

11 Sierpnia 2017

Używasz Instagrama do promocji swojej marki w Internecie? To bardzo dobra decyzja! Razem z Facebookiem platforma ta umożliwia szybką, skuteczną spersonalizowaną reklamę i dotarcie do ogromnej grupy odbiorców.

Direct Answer – jak trafić nad wyniki organiczne w Google?

4 Sierpnia 2017

Dzięki pozycjonowaniu strony www zajmują określone pozycje w wynikach wyszukiwania. AdWords sprawia, że reklama może pojawić się ponad nimi. Nie każdy jednak wie, że istnieje sposób, aby znaleźć się tam bez budżetu reklamowego.

Nowe możliwości reklamowe Social Media – reklama w Messengerze

28 Lipca 2017

W ostatnim czasie Facebook rozszerzył możliwości reklamowe o Messengera. Nowe narzędzia mają na celu komercyjne spożytkowanie niewykorzystanego dotąd potencjału aplikacji.

Jak wdrożyć Chatbot w Messengerze na Facebooku - instrukcja

21 Lipca 2017

Sama idea samoczynnej komunikacji nie jest nowym zjawiskiem, a próby jej wdrażania znane są z innych platform. Nigdy wcześniej jednak nie cieszyła się taką popularnością i możliwościami personalizacji uwzględniającymi specyficzne potrzeby marek.

6 sposobów jak usprawnić pozycjonowanie e-sklepu

14 Lipca 2017

Taktyki SEO dedykowane stronom internetowym nie zawsze zdają egzamin w przypadku bardzo rozbudowanych e-sklepów. Koniecznie jest inne podejście do tematu i skupienie się na najważniejszych obszarach.

9 tricków jak stworzyć skuteczny formularz kontaktowy

28 Czerwca 2017

Formularze kontaktowe to jedno z podstawowych narzędzi na każdej stronie www – bez względu czy jest to landing page, e-commerce, blog czy regularna witryna. Jak go przygotować, aby zwiększyć szanse na konwersje?

Pinterest – czy warto?

13 Czerwca 2017

Pinterest jest jednym z najmniej docenianych kanałów social media, szczególnie w Polsce. Wynika to poniekąd z faktu, że brak jest umiejętności na wykorzystanie jego pełnego potencjału. A jednak Pinterest może konwertować. Jak?

Co zrobić, żeby content marketing działał?

6 Czerwca 2017

Marketing treści. O nim się mówi. Stosuje się go coraz szerzej w promocji marek. Ale czy na pewno wiecie skąd wynika jego popularność? Czy Wasze strategie content marketingowe idą we właściwym kierunku?

Copyright © Ideo Force Sp. z o.o.
Marketing zintegrowany - Agencja Marketingowa Ideo Force