Sprzedaż w Carrefour Marketplace

Carrefour wyznaczył własne spojrzenie na marketplace. Wejdź na wyższy poziom zysków dzięki współpracy z efektywnym kanałem sprzedażowym - Marketplace Carrefour.

Carrefour Marketplace jest miejscem, gdzie jego partnerzy spotykają Klientów Carrefour Polska i zyskują nowe możliwości sprzedaży swoich produktów. Specjaliści w swojej kategorii oferują szeroką gamę asortymentu i razem z Carrefour tworzą nową jakość zakupów online.

Paweł Kotowicz
Paweł Kotowicz
Account Manager
 • tel. 697 411 900
Napisz do mnie

Carrefour Marketplace

Bardzo duży budżet na reklamę produktową, lojalni klienci w ramach strategii omnichannel oraz dostęp do zagranicznych projektów sieci przyciągają znane marki do marketplace Carrefour. Wprowadził on nową propozycję sprzedaży. Głównym założeniem jest jedna strona produktowa, oparta na unikalnym numerze GTIN (kod EAN). Takie rozwiązanie ogniskuje komfortowy proces sprzedażowy dla użytkownika oraz zwiększa prawdopodobieństwo konwersji.

Każdy produkt otrzymuje uniwersalny kod GTIN. Generuje to duży porządek na stronie, klient nie musi wyszukiwać produktu, gdyż system automatycznie będzie przypisywać do niego kolejną ofertę, a samo zaangażowanie sprzedającego jest sprowadzone do niezbędnego minimum co niesie za sobą znaczne oszczędności.

Zalety Markeplace Carrefour

Współpraca z Carrefour.pl zapewnia zyskanie efektywnego kanału sprzedażowego oraz wejście na wyższy poziom zysków.

 • Rozpoczęcie współpracy odbywa się szybko i daje dostęp do ponad 1,3 mln unikatowych użytkowników każdego dnia na całym świecie.
 • Współpraca jest na bardzo atrakcyjnych warunkach biznesowych, a rozwiązania wypracowane przez Carrefour Marketplace na innych rynkach Europy i Ameryki Południowej dają ogromne możliwości rozwoju.
 • Otrzymasz dostęp do dodatkowych kanałów promocji. Carrefour przygotowuje ogrom możliwości kampanii marketingowych dla swoich partnerów.
 • Marketplace Carrefour daje możliwość umieszczenia swojego logotypu i linka do strony obok produktu. Nie będziesz anonimowy sprzedając swoje produkty. Daje to dodatkowe możliwości zwiększenia świadomości marki.
 • Carrefour wprowadza dla swoich kontrahentów i klientów możliwość odbioru towaru bezpośrednio w swoich sklepach stacjonarnych. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne i na pewno zachęca do częstszych zakupów na platformie.
 • Carrefour.pl to również siła marki, którą chętnie wybierają Polacy. Efekt to powracający użytkownicy, świadomi możliwości, jakie dają zakupy na platformie marketplace.

sprzedaż w carrefour

Pomożemy Ci sprzedawać
na Marketplace Carrefour!

Dla kogo sprzedaż w Carrefour?

Carrefour podpisując umowę z kontrahentem, posiada określone kryteria handlowe i jakościowe, które musi spełnić Partner chcący wejść na platformę ze swoimi produktami. Dzięki tym zasadom na platformie są tylko sprawdzeni i rzetelni sprzedający.

Sprzedaż asortymentu w ramach Carrefour Marketplace jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które z różnych powodów nie mogą założyć własnego sklepu internetowego, które zaczynają swoje działania z e-handlem lub dla tych, którzy szukają kolejnego kanału zbytu. 

Każdy, kto rozpoczął współpracę jest traktowany na równych zasadach, niezależnie od asortymentu i ilości produkcji. Pozwala to konkurować każdemu w strukturach Carrefour Marketplce wyłącznie ceną i promocją.

carrefour marketplace

 

Jak działamy z Carrefour.pl?

 • Określamy potencjał produktów, w porównaniu do konkurencji.
 • Przygotowujemy analizę celów i oczekiwań sprzedażowych.
 • Pomożemy dostosować Ci się do wymogów Carrefour marketplace.
 • Pomagamy odpowiednio zarejestrować firmę, uzupełniając wszystkie niezbędne dane firmy.
 • Implementujemy całą bazę produktową do nowego kanału zbytu.
 • Opracowujemy strategię działania.
 • Kontrolujemy całą sprzedaż w oparciu na przygotowanej strategii.

Dodatkowo możemy dla ciebie przygotować unikatowe opisy do produktów, fotografię produktową zgodną z wymogami platformy, dobieramy najefektywniejsze narzędzia marketingowe. Bez jednolitej strategii Twoja sprzedaż może nie odnieść pożądanych efektów. Nasza wiedza i doświadczenie w działaniach na platformach marketplace, pozwoli Ci wygenerować wysoką sprzedaż.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Klienci o nas