Sprzedaż w Empik Marketplace

Dzięki Empik Marketplace w łatwy sposób zaczniesz sprzedawać swoje produkty pośród oferowanych przez tę markę, jak i inne firmy korzystające z platformy. Pomożemy Ci prowadzić sprzedaż w Empik Marketplace.

Empik Marketplace 2 lata po premierze przekroczył 15 mln zamówień. Empik aktualnie zajmuje 3. miejsce w Polsce, wśród najpopularniejszych sklepów internetowych. Jest też jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek. Wciąż zastanawiasz się, czy to dobre miejsce na sprzedaż Twoich produktów?

Paweł Kotowicz
Paweł Kotowicz
Account Manager
  • tel. 697 411 900
Napisz do mnie

Empik Marketplace

Każdego miesiąca strona Empik.com rejestruje miliony wejść, co jest wynikiem rozpoznawalności marki, ale i ciągłego poszerzania asortymentu, dbania o obsługę sprzedażową i posprzedażową, bezpieczeństwa zakupów i zapewnienia strony, na której użytkownicy z łatwością przeglądają ofertę i kupują. Klienci Empik Marketplace mogą kupować bez konieczności rejestrowania się na różnych witrynach, a firmy specjalizujące się w sprzedaży produktów z różnych branż korzystać z rozpoznawalności marki Empik oraz jej zasięgu.

Sprzedaż w Empik Marketplace to przejrzysty model współpracy, który przynosi ogromne korzyści obu stronom. Z jednej strony Empik rozwija swoje portfolio o kategorie, które do tej pory nie były domeną sklepu oraz zyskuje atrakcyjną cenowo ofertę, z drugiej strony sprzedający powiększają swoją bazę klientów i zyskują dodatkowy kanał zbytu.

Empik Marketplace - czy warto?

Największą zaletą korzystania z tego marketplace jest działanie pod brandem Empik. Marka jest znana polskim konsumentom. Marketplace Empik gwarantuje wsparcie w sprzedaży i logistyce, niskie bariery wejścia i prowizję zależną tylko i wyłącznie od sprzedaży.

empik marketplace

Empik wciąż zwiększa swój udział w Polskim rynku e-commerce, mocno inwestując w różne formy promocji, a sprzedającym oferuje bezpłatne wsparcie marketingowe w programie PREMIUM. Jest to dobra okazja do zmniejszenia wydatków na reklamę w sieci, jak również zaprezentowania swoich produktów ogromnej liczbie użytkowników, którzy znają i często odwiedzają stronę Empik.com.

Platforma daje dostęp do innowacyjnych rozwiązań oraz danych analitycznych i benchmarkingowych, co pozwala na lepszy kontakt z odbiorcą i budowanie przekonania, że firma dba o potrzeby swoich klientów. Empik gwarantuje pełną dowolność w kreowaniu swojej polityki cenowej i promocyjnej.

Porozmawiajmy o sprzedaży
w Empik Marketplace!

Dla kogo jest Empik Marketplace?

Do marketplace Empiku może dołączyć każdy. Firma stawia na współpracę zarówno z mocnymi graczami na rynku e-commerce, jak również ze sklepami rozpoczynającymi swoje działania w e-handlu.

Największe zyski aktualnie generują następujące kategorie:

sprzedaż na empiku

Posiadając niszowy produkt w swoim asortymencie masz wielką szansę na sukces z pomocą naszych specjalistów. Empik mocno stawia na nowości w swoim sklepie, co daje Ci szansę być wyjątkowy i niepowtarzalny na danej platformie.

Jak pomożemy ci odnieść sukces?

Mając pełną swobodę w kreowaniu polityki cenowej i marketingowej, w pierwszej kolejności stworzymy dla Ciebie estymacje, w której określimy potencjał branży oraz optymalne ceny w stosunku do konkurencji i koszty związane z promocją.

Zaczniemy za Ciebie współpracę z platformą Empik oraz założymy konto sprzedażowe. Wprowadzimy najlepsze rekomendowane rozwiązania integracji i automatyzacji produktów z platformą. Przygotujemy zdjęcia produktów odpowiednie dla regulaminu Empik, unikatowe opisy i harmonogram promocji.

empik marketplace

Empik.com prowadzi ścisłą współpracę z taki serwisami jak: Idosell Shop, Magento, PrestaShop, Baselinker, FeedBiz. Jeśli posiadasz sklep internetowy zbudowany na jednej z tych platform, możemy dla Ciebie w pełni zautomatyzować proces sprzedażowy przez integrację dwukierunkową. Pozwala to połączyć konto w Empik ze sklepem w taki sposób, aby dane synchronizowały się automatycznie między tymi dwoma platformami.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Klienci o nas