Sprzedaż w Empik Marketplace

Dzięki Empik Marketplace w łatwy sposób zaczniesz sprzedawać więcej. Wykorzystujemy potencjał brandu i osiągamy dla Klientów sukces w internecie.

Empik Marketplace 2 lata po premierze przekroczył 15 mln zamówień. Empik aktualnie zajmuje 3. miejsce w Polsce, wśród najbardziej popularnych sklepów internetowych. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek. To idealne miejsce na sprzedaż Twoich produktów.

Tomasz Kwiatkowski
Tomasz Kwiatkowski
Account Manager
  • tel. 601 742 273
Napisz do mnie

Empik Marketplace

Platforma odwiedzana jest średnio 17 mln razy miesięcznie. Tak wysoka liczba jest wynikiem zbudowania przez firmę pozytywnego wizerunku, ciągłemu poszerzaniu asortymentu oraz bezpieczeństwu zakupów w sieci. Klienci sklepu internetowego mogą teraz zrealizować kompleksowe zakupy, bez konieczności rejestrowania się na różnych witrynach a specjaliści w swoich branżach mogą wykorzystywać rozpoznawalność marki Empik oraz jej zasięgi.

Tak zaprojektowany przejrzysty i prosty model współpracy przynosi ogromne korzyści obu stronom. Z jednej strony Empik rozwija swoje portfolio o kategorie, które do tej pory nie były domeną sklepu oraz zyskuje atrakcyjną cenowo ofertę, z drugiej strony sprzedający powiększają swoją bazę klientów i zyskują dodatkowy kanał zbytu.

Empik Marketplace - czy warto?

Największą zaletą współpracy jest działanie pod brandem Empik z pewnością przyniesie sporo zysków. Właściciele platformy przyjęli sobie jako za jedną z głównych celów ścisłą współpracę z każdym kontrahentem. Empik Marketplace gwarantuje wsparcie w sprzedaży i logistyce, niskie bariery wejścia i prowizję zależną tylko i wyłącznie od sprzedaży.

empik marketplace

Empik marketplace jako młoda platforma bardzo stara się zebrać jak najwięcej udziału w Polskim rynku e-commerce, mocno inwestując w różne formy promocji. Dla każdego sprzedawcy jest to dobra okazja do zmniejszenia swoich wydatków na reklamę w sieci, jak również zaprezentowania swoich produktów ogromnej ilości użytkowników znających i często odwiedzających Empik.com.

Dostęp do innowacyjnych rozwiązań oferowanych przez marketplace oraz do danych analitycznych i benchmarkingowych, pozwoli na lepszy kontakt z obiorcą a zarazem zaprezentowanie się jako nowoczesna firma dbająca o potrzeby swoich klientów. Empik gwarantuje pełną dowolność w kreowaniu swojej polityki cenowej i promocyjnej.

Porozmawiajmy o sprzedaży
w Empik Marketplace!

Dla kogo jest Empik Marketplace?

Do marketplace Empiku może dołączyć każdy. Firma stawia na współpracę zarówno z mocnymi graczami na rynku e-commerce, jak również ze sklepami rozpoczynającymi swoje działania w e-handlu.

Największe zyski aktualnie generują następujące kategorie:

sprzedaż na empiku

Posiadając niszowy produkt w swoim asortymencie masz wielką szansę na sukces z pomocą naszych specjalistów. Empik mocno stawia na nowości w swoim sklepie, co daje Ci szansę być wyjątkowy i niepowtarzalny na danej platformie.

Jak pomożemy ci odnieść sukces?

Mając pełną swobodę w kreowaniu polityki cenowej i marketingowej, w pierwszej kolejności stworzymy dla Ciebie estymacje, w której określimy potencjał branży oraz optymalne ceny w stosunku do konkurencji i koszty związane z promocją.

Zaczniemy za Ciebie współpracę z platformą Empik oraz założymy konto sprzedażowe. Wprowadzimy najlepsze rekomendowane rozwiązania integracji i automatyzacji produktów z platformą. Przygotujemy zdjęcia produktów odpowiednie dla regulaminu Empik, unikatowe opisy i harmonogram promocji.

empik marketplace

Empik.com prowadzi ścisłą współpracę z taki serwisami jak: Idosell Shop, Magento, PrestaShop, Baselinker, FeedBiz. Jeśli posiadasz sklep internetowy zbudowany na jednej z tych platform, możemy dla Ciebie w pełni zautomatyzować proces sprzedażowy przez integrację dwukierunkową. Pozwala to połączyć konto w Empik ze sklepem w taki sposób, aby dane synchronizowały się automatycznie między tymi dwoma platformami.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Klienci o nas