Sprzedaż w eSklepie PGE

PGE to jedna z największych firm energetycznych w tej części Europy. Prowadź sprzedaż w eSklepie PGE wraz z innymi firmami i korzystaj z rozbudowanej bazy klientów.

Największy dostawca energii w Polsce stworzył nową platformę sprzedażową. Wiemy, jak wykorzystać jej potencjał i jak rozreklamować w niej Twoje produkty i usługi. Pomożemy Ci z obsługą tej platformy. Jeśli oferujesz elektronikę, sprzęt AGD, produkty oświetleniowe czy wyposażenie domu, to eSklep PGE jest miejscem, w którym znajdziesz klientów.

Paweł Kotowicz
Paweł Kotowicz
Account Manager
  • tel. 697 411 900
Napisz do mnie

eSklep PGE

Rynek marketplace cieszy się coraz większą popularnością wśród konsumentów. Wpływa na to wygoda i szybkość robienia zakupów, bezpieczeństwo oraz dostępność wielu produktów w jednym miejscu. Do grona marketplace dołączyło rozwiązanie od PGE Polska Grupa Energetyczna.

Najpopularniejszą kategorią w eSklepie PGE jest elektronika. Na tym marketplace można sprzedawać też produkty dla dzieci, kosmetyki, sprzęt AGD, produkty do domu i ogrodu, a nawet usługi, np.  ubezpieczeniowe, medyczne czy doradztwa energetycznego. Sprzedający korzystają z rozpoznawalności marki PGE. Zakupy są dla klientów bezpieczne, między innymi przez to, że PGE weryfikuje sprzedawców. Klienci eSklepu PGE mogą oceniać produkty, a przed zakupem korzystać z porównywarki cen dostępnej na stronie.

Dlaczego warto?

Platforma sprzedażowa PGE jest wygodnym systemem dla każdego kupującego. Większość klientów korzystających z usług PGE posiada już konto w systemie, natomiast każdy nowy użytkownik może dokonywać zakupów jako gość bez rejestracji. Dodając do tego rozpoznawalność marki w Polsce, otrzymujemy ogromne możliwości dotarcia do coraz bardziej rozrastającej się bazy konsumentów.

esklep pge - jak sprzedawac

 

Chcąc maksymalnie wykorzystać możliwości platformy PGE, warto zaimportować do niej całą swoją ofertę. Marketplace nie pobiera dodatkowych opłat za wstawienie produktu lub usługi. PGE pobiera wyłącznie prowizję za sprzedaż i jest ona uzależniona od kategorii produktu.

eSklep PGE wykorzystuje kody rabatowe, co zgrywa się z panującym wśród Polaków trendem na obniżanie cen w ten sposób.

Najważniejsze zalety dla Ciebie:

PGE e-sklep jest platformą pośredniczącą w sprzedaży, dlatego cała sprzedaż jest prowadzona wyłącznie przez Ciebie. Możesz prowadzić kampanie marketingowe poza platformą.

 

PGE jako czołowy dostawca prądu na polskim rynku doskonale zna swoich klientów. Warto to wykorzystać i zarabiać dzięki platformie więcej.

 

Platforma PGE skupia sprzedaców wyprzedzających potrzeby klientów. Dołączenie do takiego grona znacząco poprawi wizerunek marki.

 

Elastyczny model rozliczeniowy oparty wyłącznie na systemie prowizyjnym niweluje wszystkie niepotrzebne koszty związane ze sprzedażą.

 

Porozmawiajmy o sprzedaży w eSklepie PGE!

Jak pracujemy?

E-Sklep PGE to idealny balans między ceną, jakością produktu a możliwościami rabatowymi. W pierwszej kolejności tworzymy estymację określającą potencjał branży. Pozwoli nam to określić najlepsze rozwiązania maksymalizujące sprzedaż na platformie. Kolejnym krokiem będzie ustalenie polityki cenowej i marketingowej, dzięki której uda się osiągnąć wsyoką sprzedaż.

Rekomendujemy najlepsze rozwiązania w zakresie integracji platformy z produktami i automatyzacji prowadzenia sprzedaży. Przygotowujemy cały profil firmy wraz z unikalnymi treściami produktów.

Nasz sztab specjalistów z ogromnym doświadczeniem w sprzedaży na marketplace na bieżąco analizuje i rekomenduje najlepsze rozwiązania modyfikując strategię sprzedażową w zależności od działań konkurentów i zmieniającego się rynku.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Klienci o nas