Sprzedaż w eSklepie PGE

Wykorzystaj potencjał marketplace PGE i sprzedawaj więcej. Znamy specyfikę działania marketplace PGE i odnosimy w nim sukcesy dla Klientów.

Największy dostawca energii w Polsce stworzył nową platformę sprzedażową. Wiemy, jak wykorzystać jej potencjał i jak rozreklamować w niej Twoje produkty i usługi.

Paweł Kotowicz
Paweł Kotowicz
Account Manager
  • tel. 697 411 900
Napisz do mnie

eSklep PGE

Na całym świecie rynek marketplace cieszy się coraz większą popularnością. Wpływa na to wygoda i szybkość robienia zakupów oraz wysoka dostępność produktów w jednym miejscu. Do grona marketplaców dołączyła również Polska spółka energetyczna PGE.

Najpopularniejszą kategorią w całym sklepie są urządzenia elektryczne. Jednak kategorie marketplacu nie ograniczają się jedynie do nich. W eSklepie znajdziemy również produkty dla dzieci, kosmetyki, a nawet usługi. Jest to jeden z nielicznych sklepów marketplace, gdzie można oferować usługi.

PGE pozyskała już do grona swoich sprzedawców ponad 50 firm o znaczeniu ogólnopolskim, dzięki czemu zyskuje coraz bardziej na popularności. Dołącz do nich, wyróżnij się i zwiększ zyski.

Dlaczego warto?

Platforma sprzedażowa PGE jest bardzo wygodnym systemem dla każdego użytkownika chcącego robić tam zakupy.  Większość klientów korzystających z usług PGE posiada już konto w systemie, natomiast każdy nowy użytkownik może dokonywać zakupów jako gość bez rejestracji. Dodając do tego rozpoznawalność marki w Polsce, otrzymujemy ogromne możliwości dotarcia do coraz bardziej rozrastającej się bazy konsumentów.

esklep pge - jak sprzedawac

 

Chcąc maksymalnie wykorzystać możliwości platformy PGE warto zaimportować do niej całą swoją ofertę. Marketplace nie pobiera dodatkowych opłat za wstawienie produktu lub usługi. PGE pobiera wyłącznie prowizję za sprzedaż i jest ona uzależniona od kategorii produktu.

eSklep PGE wykorzystuje kody rabatowe, zgrywa się to bardzo mocno z trendem panującym wśród Polaków na obniżanie cen w ten sposób.

Najważniejsze zalety dla Ciebie:

PGE e-sklep jest tylko platformą pośredniczącą w sprzedaży, dlatego cała sprzedaż jest prowadzona wyłącznie przez Ciebie. Można prowadzić kampanie marketingowe poza platformą.

 

PGE jako czołowy dostawca prądu na polskim rynku doskonale zna specyfikację swoich klientów. Warto to wykorzystać i zarabiać więcej.

 

Platforma PGE skupia sprzedaców wyprzedzających potrzeby klientów. Dołączenie do takiego grona znacząco poprawi wizerunek marki.

 

Elastyczny model rozliczeniowy oparty wyłącznie na systemie prowizyjnym niwejluje wszystkie niepoptrzebne koszty związane ze sprzedażą.

 

Porozmawiajmy o sprzedaży w eSklepie PGE!

Jak pracujemy?

E-Sklep PGE to idealny balans między ceną, jakością produktu a możliwościami rabatowymi. W pierwszej kolejności tworzymy estymację określającą potencjał branży. Pozwoli nam to określić najlepsze rozwiązania maksymalizujące sprzedaż na platformie. Kolejnym krokiem będzie ustalenie polityki cenowej i marketingowej, dzięki której uda się osiągnąć wsyoką sprzedaż.

Rekomendujemy najlepsze rozwiązania w zakresie integracji platformy z produktami i automatyzacji prowadzenia sprzedaży. Przygotowujemy cały profil firmy wraz z unikalnymi treściami produktów.

Nasz sztab specjalistów z ogromnym doświadczeniem w sprzedaży na marketplace na bieżąco analizuje i rekomenduje najlepsze rozwiązania modyfikując strategię sprzedażową w zależności od działań konkurentów i zmieniającego się rynku.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Klienci o nas