Display & Video 360

Sprzedawcy dzięki treściom video obserwują znaczny wzrost świadomości marki. Wideo pomaga w pozyskiwaniu klientów, którzy dzięki tego typu treściom jeszcze lepiej rozumieją produkty. Pomożemy Ci wyróżnić markę dzięki kreatywnym kampaniom tworzonym poprzez Google Display & Video 360.

Google Display & Video 360 to narzędzie do tworzenia i zarządzania kampaniami reklamowymi opartymi na banerach i materiałach video. Rozwiązanie od Google umożliwia ścisłe dopasowanie przekazu do grupy odbiorców, mierzenie wyników i optymalizację kampanii, a także dostarcza statystki z danymi o kampanii pozwalające oceniać jej skuteczność.

Renata Grodzka
Renata Grodzka
Key Account Manager
 • tel. 601 240 168
Napisz do mnie

Kampanie D&V360

W 2018 r. usługi DoubleClick Bid Manager i pakiet Google Analytics 360 zostały połączone w jedną – Google Marketing Platform. To był początek zmian, na których skutek DoubleClick Manager zastąpiono Display & Video 360.

Częstym celem kampanii marketingowych jest zwiększenie świadomości marki wśród użytkowników. Jednak nie mogą to być przypadkowe osoby, a precyzyjnie określona grupa odbiorców. Dlaczego jest to tak ważne? Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze to, że reklama ma trafiać do przekonań potencjalnych klientów, odpowiadać na ich potrzeby. Jest to główny czynnik wpływający na jej skuteczność. Jednym z modułów Display & Video 360 jest moduł Odbiorcy, który pozwala analizować profil odbiorców, tworzyć listy na podstawie ich aktywności, a nawet ustalać limit wyświetleń na użytkownika.

Formaty reklam D&V360

Kampanie reklamowe D&V 360 możemy prowadzić w ramach kilku formatów reklam:

 • grafika,
 • video,
 • reklama natywna,
 • kreacja Rich Media (video, dźwięk i inne elementy),
 • reklama dynamiczna.  

Narzędzie do prowadzenia kampanii Display & Video 360 łączy w sobie funkcje z zakresu tworzenia kampanii, kreowania reklam graficznych w różnych formatach, wyszukiwania i kupowania zasobów reklamowych, porządkowania i stosowania danych o odbiorcach oraz pomiaru skuteczności reklam.  Dzięki zintegrowanym modułom (Kampanie, Odbiorcy, Kreacje, Zasoby reklamowe i Statystyki) oraz dodatkowym funkcjom możemy w pełni wykorzystać potencjał nawet zaawansowanych kampanii reklamowych.

Porozmawiajmy o kampaniach
w Display & Video 360!

Możliwości Display & Video 360

 • Dostęp do wszystkich informacji o odbiorcach za pomocą jednego narzędzia, dzięki czemu docierasz do właściwych osób.
 • System wykorzystujący "uczenie maszynowe" obejmujący m.in określanie stawek i optymalizację działań pod kątem uzyskiwanych efektów.
 • Rozwiązania marketingowe dla każdego rodzaju biznesu.
 • Dostęp do nowych formatów reklam, dopasowanych pod konkretne cele marketingowe - podnieś swój współczynnik kliknięć, konwersji czy też obejrzeń dzięki wyróżniającym się kreacjom.
 • Rozbudowana sieć reklamowa docierająca do 90% użytkowników internetu na całym świecie (ponad 2 miliony witryn wydawców).
 • Dostęp do unikalnych miejsc reklamowych rezerwowanych za pomocą umów "Private Deals".
 • Precyzyjne mierzenie aktywności użytkowników na stronie za pomocą unikalnych tagów Floodlight.
 • Analiza profilu odbiorców.
 • Automatyczne strategie ustalania stawek - wykorzystaj potencjał machine learning do automatyzacji działań i osiągania zamierzanych wyników.
 • Możliwość tworzenia nowych mieszanych list odbiorców na podstawie ich aktywności w kampanii.
 • Możliwość integracji z usługą Google Analytics 360.
 • Efektywna kontrola inwestycji.
 • Kierowanie według widoczności.
 • Rozbudowane opcje kierowania reklam z uwzględnieniem bezpieczeństwa marki.
 • Storytelling - przedstaw swoje reklamy w formie przyciągającej uwagę opowieści (sekwencyjne wyświetlanie reklam graficznych/wideo).

Narzędzie Display & Video 360 łączy więc w sobie funkcje z zakresu tworzenia kampanii, kreowania reklam graficznych w różnych formatach, wyszukiwania i kupowania zasobów reklamowych, porządkowania i stosowania danych o odbiorcach oraz pomiaru skuteczności reklam. Dzięki zintegrowanym modułom (Kampanie, Odbiorcy, Kreacje, Zasoby reklamowe i Statystyki) usprawniającym zarządzanie kampaniami, możemy w pełni wykorzystać potencjał nawet największych kampanii reklamowych.

Skuteczna kampania reklamowa? Zaufaj Ideo Force!

Tworzenie kampanii D&V360

Uruchomienie kampanii reklamowej rozpoczynamy od poznania potrzeb naszego klienta. Na podstawie uzyskanych informacji możemy wyznaczyć cel zgodny z oczekiwaniami marki. Pozwala to na właściwą konfigurację systemu reklamowego, która wiąże się z uzyskaniem właściwego poziomu wyników. Kolejnym krokiem jest określenie grupy docelowej klientów. Na tym etapie opracowujemy szczegóły planu obejmujące różne kanały komunikacji.

Case study

Zwiększenie widoczności marki w sieci oraz sprzedaży produktów.

Sprawdź! 

Następnym elementem tworzenia kampanii Display & Video 360 jest przygotowanie kreacji graficznej. Szerokie spektrum dostępnych formatów reklam oraz kilkanaście automatycznych szablonów umożliwia nam pełne wykorzystanie potencjału przekazu reklamowego.

Już po uruchomieniu kampanii, kluczową kwestią będzie optymalizacja. Dzięki zaawansowanym opcjom systemu Display & Video 360 jesteśmy w stanie dostosowywać ustawienia kampanii pod kątem najlepiej konwertującej grupy odbiorców i znacząco wpływając na efektywność reklamy. Analiza danych i podejmowanie na ich podstawie odpowiednich zmian stanowi kluczowy element sukcesu wszystkich działań reklamowych, nie tylko w Google.

W porównaniu do systemu Google Ads, usługa Display & Video 360 jest dużo bardziej rozbudowana, co znacząco przekłada się na wyniki. Narzędzie Display & Video 360 to właściwy wybór, jeśli chcemy wprowadzić zaawansowane kampanie reklamowe przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań programmatic buying oraz zautomatyzowanych metod promocji.

Klienci o nas

Dlaczego my?

Nasi certyfikowani specjaliści, dzięki planowanym strategiom zwiększą sprzedaż Twoich produktów i usług, dotrą do precyzyjnie określonej grupy klientów, poprawią konwersję oraz zapewnią efektywne wykorzystanie budżetu.

Nasi klienci współpracują z indywidualnym opiekunem, który jest również doradcą marketingowym.

Dobieramy odpowiednią strategię promocji w oparciu o konkretne cele biznesowe klienta.

Wszyscy nasi menedżerowie mają doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu kampaniami Google Ads.

Posiadamy wiedzę na temat projektowania stron internetowych, dlatego możemy stworzyć nowe funkcjonalności.

Dostosowujemy się do modelu i stylu komunikacji klienta (np. ticketowanie w Redminie, Asana).

Nasze kompetencje potwierdzone są certyfikatami: Google Premier Partner i Facebook Business Partners.

W naszym zespole są także programiści, graficy, copywriterzy i administratorzy.

Wśród naszych klientów są liderzy w swoich branżach na rynku w Polsce i Europie.

Audyt konta Google Ads to proces oceny skuteczności, konfiguracji oraz prowadzonych kampanii. Audyt może ujawnić bolesne ukryte problemy, które należy rozwiązać. Zidentyfikowane problemy należy poprawić.
Reklamy Discovery łączą atrakcyjne elementy wizualne z rozbudowanymi funkcjami kierowania na odbiorców, tworząc środowisko reklamowe, z dużymi możliwościami targetowania reklam.
Kampanie reklamowe oparte na banerach to rozwiązanie znane i chętnie wykorzystywane od lat. Dobór odpowiednich dla grupy docelowej portali pozwala dotrzeć z komunikacją do konkretnych odbiorców.
Google Merchant Center to narzędzie, które pozwala w automatyczny sposób przesyłać do Google dane o produktach w Twoim sklepie online, a następnie wyświetlać je w wynikach wyszukiwania na konkretne frazy. Przygotowujemy konto od samych podstaw.
YouTube rozrósł się do ogromnych rozmiarów, pokazując jednocześnie jak popularną formą komunikacji jest wideo. Wiele firm na całym świecie zdaje sobie z tego sprawę i wykorzystuje ten kanał do promocji swojej marki. YouTube to druga najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie.
Remarketing jest jednym z najefektywniejszych narzędzi jakie udostępnia Google Ads. Dzięki niemu komunikacja kierowana jest do użytkowników, którzy mieli już kontakt z marką w sieci – np. odwiedzili stronę lub sklep online.
Jest to narzędzie reklamowe Google służące do reklamowania aplikacji w wyszukiwarce Google, Google Play, YouTube, Gmail i sieci reklamowej Google przy użyciu wspólnego zestawu reklam i celów biznesowych.
Linki sponsorowana są obecnie jedną z najbardziej skutecznych form reklamy w wyszukiwarce. Dzięki właściwie dobranym słowom kluczowym, ich przekaz jest dopasowany do oczekiwań odbiorcy.
Skontaktuj się z nami
Odpowiadamy w 24 godziny
Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.