Display & Video 360

Sprzedawcy dzięki treściom video obserwują znaczny wzrost świadomości marki. Wideo pomaga w pozyskiwaniu klientów, którzy dzięki tego typu treściom jeszcze lepiej rozumieją produkty. Pomożemy Ci wyróżnić markę dzięki kreatywnym kampaniom tworzonym poprzez Google Display & Video 360.

Google Display & Video 360 to narzędzie do tworzenia i zarządzania kampaniami reklamowymi opartymi na banerach i materiałach video. Rozwiązanie od Google umożliwia ścisłe dopasowanie przekazu do grupy odbiorców, mierzenie wyników i optymalizację kampanii, a także dostarcza statystki z danymi o kampanii pozwalające oceniać jej skuteczność.

Renata Grodzka
Renata Grodzka
Account Manager
 • tel. 601 240 168
Napisz do mnie

Kampanie D&V360

W 2018 r. usługi DoubleClick Bid Manager i pakiet Google Analytics 360 zostały połączone w jedną – Google Marketing Platform. To był początek zmian, na których skutek DoubleClick Manager zastąpiono Display & Video 360.

Częstym celem kampanii marketingowych jest zwiększenie świadomości marki wśród użytkowników. Jednak nie mogą to być przypadkowe osoby, a precyzyjnie określona grupa odbiorców. Dlaczego jest to tak ważne? Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze to, że reklama ma trafiać do przekonań potencjalnych klientów, odpowiadać na ich potrzeby. Jest to główny czynnik wpływający na jej skuteczność. Jednym z modułów Display & Video 360 jest moduł Odbiorcy, który pozwala analizować profil odbiorców, tworzyć listy na podstawie ich aktywności, a nawet ustalać limit wyświetleń na użytkownika.

Formaty reklam D&V360

Kampanie reklamowe D&V 360 możemy prowadzić w ramach kilku formatów reklam:

 • grafika,
 • video,
 • reklama natywna,
 • kreacja Rich Media (video, dźwięk i inne elementy),
 • reklama dynamiczna.  

Narzędzie do prowadzenia kampanii Display & Video 360 łączy w sobie funkcje z zakresu tworzenia kampanii, kreowania reklam graficznych w różnych formatach, wyszukiwania i kupowania zasobów reklamowych, porządkowania i stosowania danych o odbiorcach oraz pomiaru skuteczności reklam.  Dzięki zintegrowanym modułom (Kampanie, Odbiorcy, Kreacje, Zasoby reklamowe i Statystyki) oraz dodatkowym funkcjom możemy w pełni wykorzystać potencjał nawet zaawansowanych kampanii reklamowych.

Porozmawiajmy o kampaniach
w Display & Video 360!

Zalety Display & Video 360

W porównaniu do klasycznych kampanii banerowych i video dostępnych w narzędziu Google Ads, Display & Video 360 dostarcza szereg nowych funkcjonalności, dzięki którym możemy zwiększyć efektywność działań e-marketingowych.

Możliwości, jakie daje narzędzie od Google Display & Video 360 to przede wszystkim:

 • Dostęp do wszystkich informacji o odbiorcach reklamy (np. słowa kluczowe, dane demograficzne), umożliwiających analizę ich profilu. 
 • Inteligentna automatyzacja oparta na algorytmach uczenia maszynowego, obejmująca określenie stawek i optymalizację działań pod kątem uzyskiwanych efektów.
 • Pełna kontrola wydatków i inwestycji oraz wyświetlania się reklam, w tym sprawdzanie w czasie rzeczywistym widoczności reklam.
 • Pomiar liczby użytkowników i średniej liczby wyświetleń na użytkownika.
 • Opcja tworzenia mieszanych list odbiorców zgodnie z ich aktywnością w kampanii.
 • Możliwość zmierzenia kampanii na podstawie emisji, pory dnia, danych demograficznych i gatunków.
 • Remarketing, który pozwala na ponowne zaprezentowanie reklamy użytkownikom, dając im kolejną szansę na interakcję.
 • Wybór formatu reklamy dopasowanego do celów marketingowych (np. podniesienie współczynnika kliknięć, obejrzeń i konwersji).
 • Integracja z innymi rozwiązaniami (Google Analytics 360, YouTube Reserve i TrueView, Google Cloud), a także możliwość wymiany partnerów. 
 • Rozbudowane opcje kierowania reklam z uwzględnieniem bezpieczeństwa marki, w tym wykrycie fałszywych wyświetleń reklamy. 
 • Storytelling, czyli możliwość przedstawiania reklam w formie opowieści (sekwencyjne wyświetlanie reklam graficznych/wideo).
 • Zaawansowane opcje targetowania reklamy uwzględniające np. urządzenia. 
 • Rozbudowana sieć reklamowa docierająca do 90% użytkowników Internetu na całym świecie (ponad 2 miliony witryn wydawców).
 • Dostęp do unikalnych miejsc reklamowych rezerwowanych za pomocą umów "Private Deals".
 • Precyzyjne mierzenie aktywności użytkowników na stronie (konwersji),  raportowanie i monitorowanie przychodów za pomocą tagów Floodlight.

Odpowiednia konfiguracja kampanii pozwala nam dostosować działania pod kątem wybranego przez klienta celu, jakim może być podniesienie świadomości marki lub produktu, wzrost zaangażowania online (np. w aplikacji lub generowanie ruchu na stronie), prowadzenie sprzedaży offline lub w sklepie internetowym. Poprzez zastosowanie wyżej wymienionych funkcjonalności docieramy do osób, które największym stopniu skłonne są do podjęcia działania. 

Tworzenie kampanii D&V360

Uruchomienie kampanii reklamowej rozpoczynamy od poznania potrzeb naszego klienta. Na podstawie uzyskanych informacji możemy wyznaczyć cel zgodny z oczekiwaniami marki. Pozwala to na właściwą konfigurację systemu reklamowego, która wiąże się z uzyskaniem właściwego poziomu wyników. Kolejnym krokiem jest określenie grupy docelowej klientów. Na tym etapie opracowujemy szczegóły planu obejmujące różne kanały komunikacji.

Case study

Zwiększenie widoczności marki w sieci oraz sprzedaży produktów.

Sprawdź! 

Następnym elementem tworzenia kampanii Display & Video 360 jest przygotowanie kreacji graficznej. Szerokie spektrum dostępnych formatów reklam oraz kilkanaście automatycznych szablonów umożliwia nam pełne wykorzystanie potencjału przekazu reklamowego.

Już po uruchomieniu kampanii, kluczową kwestią będzie optymalizacja. Dzięki zaawansowanym opcjom systemu Display & Video 360 jesteśmy w stanie dostosowywać ustawienia kampanii pod kątem najlepiej konwertującej grupy odbiorców i znacząco wpływając na efektywność reklamy. Analiza danych i podejmowanie na ich podstawie odpowiednich zmian stanowi kluczowy element sukcesu wszystkich działań reklamowych, nie tylko w Google.

W porównaniu do systemu Google Ads, usługa Display & Video 360 jest dużo bardziej rozbudowana, co znacząco przekłada się na wyniki. Narzędzie Display & Video 360 to właściwy wybór, jeśli chcemy wprowadzić zaawansowane kampanie reklamowe przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań programmatic buying oraz zautomatyzowanych metod promocji.

Google Ads - komponenty

Audyt konta Google Ads to proces oceny skuteczności, konfiguracji oraz prowadzonych kampanii. Audyt może ujawnić bolesne ukryte problemy, które należy rozwiązać. Zidentyfikowane problemy należy poprawić.
Jest to format reklamy, który pojawia się w Gmailu nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Reklamy są wyświetlane na karcie promocji kont Gmail wśród innych e-maili przesortowanych przez Google.
Kampanie reklamowe oparte na banerach to rozwiązanie znane i chętnie wykorzystywane od lat. Dobór odpowiednich dla grupy docelowej portali pozwala dotrzeć z komunikacją do konkretnych odbiorców.
Google Merchant Center to narzędzie, które pozwala w automatyczny sposób przesyłać do Google dane o produktach w Twoim sklepie online, a następnie wyświetlać je w wynikach wyszukiwania na konkretne frazy. Przygotowujemy konto od samych podstaw.
YouTube rozrósł się do ogromnych rozmiarów, pokazując jednocześnie jak popularną formą komunikacji jest wideo. Wiele firm na całym świecie zdaje sobie z tego sprawę i wykorzystuje ten kanał do promocji swojej marki. YouTube to druga najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie.
Jest to usługa porównywania cen. Reklamy produktowe w wyszukiwarce Google są wyświetlane w imieniu sprzedawców za pośrednictwem podmiotów świadczących usługę. odsyła zainteresowanego użytkownika do sklepu, gdzie może dokonać zakupu.
Remarketing jest jednym z najefektywniejszych narzędzi jakie udostępnia Google Ads. Dzięki niemu komunikacja kierowana jest do użytkowników, którzy mieli już kontakt z marką w sieci – np. odwiedzili stronę lub sklep online.
Jest to narzędzie reklamowe Google służące do reklamowania aplikacji w wyszukiwarce Google, Google Play, YouTube, Gmail i sieci reklamowej Google przy użyciu wspólnego zestawu reklam i celów biznesowych.
Linki sponsorowana są obecnie jedną z najbardziej skutecznych form reklamy w wyszukiwarce. Dzięki właściwie dobranym słowom kluczowym, ich przekaz jest dopasowany do oczekiwań odbiorcy.
Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Klienci o nas

Dlaczego my?

Nasi certyfikowani specjaliści, dzięki planowanym strategiom zwiększą sprzedaż Twoich produktów i usług, dotrą do precyzyjnie określonej grupy klientów, poprawią konwersję oraz zapewnią efektywne wykorzystanie budżetu.

Nasi klienci współpracują z indywidualnym opiekunem, który jest również doradcą marketingowym.

Dobieramy odpowiednią strategię promocji w oparciu o konkretne cele biznesowe klienta.

Wszyscy nasi menedżerowie mają doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu kampaniami Google Ads.

Posiadamy wiedzę na temat projektowania stron internetowych, dlatego możemy stworzyć nowe funkcjonalności.

Dostosowujemy się do modelu i stylu komunikacji klienta (np. ticketowanie w Redminie, Asana).

Nasze kompetencje potwierdzone są certyfikatami: Google Premier Partner i Facebook Business Partners.

W naszym zespole są także programiści, graficy, copywriterzy i administratorzy.

Wśród naszych klientów są liderzy w swoich branżach na rynku w Polsce i Europie.