Konto na Instagramie

Na Instagramie jest ponad 800 milionów aktywnych użytkowników w ciągu miesiąca. Dotrzyj do określonego grona swoich potencjalnych klientów.

Instagram jest portalem społecznościowym, który w ostatnich latach stał się niezwykle silnym narzędziem marketingowym, wspierającym budowanie wizerunku marki.

Joanna Tymowicz
Joanna Tymowicz
Client Service Director
 • tel. 782 387 793
Napisz do mnie

Prowadzenie profilu na Instagramie

Instagram firmowy stał się przełomowym narzędziem do tworzenia postów, które służą markom do tego, by angażować swoich fanów. Instagram umożliwia prowadzenie komunikacji wizualnej, która opiewa w profesjonalne zdjęcia i materiały wideo. Doskonale wiemy, jak wykorzystać potencjał różnych form contentu do budowania spójnej komunikacji Twojej marki.

Prowadzenie Instagrama wymaga spójnej, przemyślanej strategii wizualnej oraz ukierunkowania na cel. Posty mają budować pozytywny wizerunek, docierać do szerokiego grona odbiorów, angażować obserwujących, skłaniać do zamieszczania komentarzy, zdobywać potencjalnych klientów. Jest to proces długotrwały, wymagający przede wszystkim skupienia się na kreatywnych rozwiązaniach i systematyczności.

Prowadzenie konta na Instagramie - dlaczego warto?

 • Ponad 800 milionów użytkowników –  liczby mówią same za siebie, możesz wśród nich znaleźć swoich klientów. 
 • Visual content – treści graficzne wyrażają znacznie więcej niż słowa, obraz pozwala odkryć i zapamiętać. Niejednokrotnie przekonaliśmy się, że odbiorcy są bardziej skłonni wchodzić w interakcję w odpowiedzi na grafikę.
 • Wzmocnienie pozycji marki w mediach społecznościowych – tam gdzie Cię nie ma w sieci, jako firma dla wielu konsumentów nie istniejesz. Co więcej, zostawiasz przestrzeń dla konkurencji.
 • Budowanie relacji z odbiorcami – w porównaniu z innymi kanałami social media, użytkownicy Instagrama są bardziej skłonni do aktywności. Dzięki nawiązaniu kontaktu łatwiej Cię zapamiętają i wrócą, gdy Twój produkt im się spodoba.
 • Dotarcie do potencjalnych klientów – publikowane materiały pozwalają przyciągnąć uwagę osób potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą. To pierwszy krok, by pokazać się z jak najlepszej strony. Decydując się na prowadzenie profilu na Instagramie z nami, pomożemy postawić kolejny.
 • Możliwości reklamowe – Instagram stale rozwija się jako narzędzie reklamowe i daje na tym polu szerokie spektrum możliwości. W zakresie prowadzenia profilu, oferujemy pełne wykorzystanie mechanizmów promocyjnych Instagrama.
   
Poprowadzimy Twój profil na Instagramie!

Jak prowadzimy konto firmowe?

W ramach prowadzenia profilu firmowego na Instagramie badamy obecną sytuację firmy. Współpraca z nami rozpocznie się od poznania Twojej firmy oraz analizy celów i oczekiwań. Na podstawie zebranych informacji określimy plan naszych działań oraz opracujemy strategię.

Często nasi klienci zaczynają swoją podróż z Instagramem, dopiero po przekroczeniu progu naszej firmy. Nie mają konta lub obserwujących i czasu, by ich zgromadzić na profilu. Wtedy my bierzemy sprawy w swoje ręce – zakładamy profil firmowy na Instagramie, uzupełniając wszystkie niezbędne informacje lub budujemy go biorąc pod uwagę dotychczasowy stan.

Kolejnym krokiem jest sprawdzenie, co robi konkurencja. Dzięki temu jesteśmy w stanie wypracować swój unikalny język do komunikacji z odbiorcami. Jednak to nie koniec naszej pracy, a dopiero początek.

Dzięki wsparciu działu graficznego jesteśmy w stanie przygotować spójną i atrakcyjną strategię wizualną. Wiemy, jakie grafiki potrafią zainteresować określona grupę odbiorców, jak przekazać emocje i zaangażować. Jednak wizualna strona to nie wszystko. Ustalamy harmonogram publikacji postów, tak aby maksymalnie wykorzystać potencjał publikowanych postów. Podczas pracy bazujemy na sprawdzonych narzędziach. Instagram to nie tylko treści, ale również ciągła interakcja z użytkownikami. Dbamy o to, żeby każdy odbiorca czuł, że po drugiej stronie znajduje się marka chętna do rozmowy, wychodząca z własną inicjatywą i służąca pomocą. Na bieżąco sprawdzamy liczbę obserwujących, polubień i zasięgi, jakie dają przygotowane przez nas posty na profilu.

instagram


Zapytaj o ofertę
 

 

Dlaczego my?

 • Od kilkunastu lat pomagamy naszym klientom odnosić sukcesy w prowadzeniu firmy. Zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów e-marketingowych a liczba ta stale rośnie - wraz z nią nasza wiedza.
 • Obszar social media nie ma przed nami żadnych tajemnic, wieloletnie doświadczenie pokazało nam, jak w efektywny sposób osiągać cele i budować pozytywny wizerunek firmy.
 • W naszej pracy wykorzystujemy nie tylko sprawdzone działania, ale stawiamy również na kreatywność i nieszablonowość.
 • Nasze działania w obszarze social media usprawniamy dzięki funkcjonalnościom najlepszych na rynku narzędzi.
 • W projekt zaangażowani są graficy, copywriterzy oraz osoby, które na co dzień działają w social media. 
 • Każdy projekt objęty jest indywidualnym wsparciem opiekuna projektu. Osoba na stanowisku kierownika koordynuje przebieg prac w projekcie i współpracuje z Klientem na każdym etapie jego realizacji.
 • Zaufało nam setki klientów z różnych branż w Polsce i na świecie. Do ich grona zaliczamy sklepy meblarskie, oferujące suplementy diety i witaminy dla dzieci, artykuły dla zwierząt domowych, współpracujemy z branżą motoryzacyjną i wieloma innymi. Kliknij, aby zobaczyć nasze realizacje →
Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.