O firmie

Pomagamy markom naszych Klientów rozwijać skrzydła w internetowej rzeczywistości, wygrywać z konkurencją i odnosić sukcesy. Służymy naszą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, zapewniając pełną opiekę marketingową.
Jesteśmy Ideo Force. Istniejemy dla Ciebie!

Agencja reklamowa Ideo Force

Dlaczego my?

Rynek interaktywny rozwinął się w ciągu ostatnich lat bardzo dynamicznie. Stał się miejscem niezwykle tłocznym i konkurencyjnym. Funkcjonują na nim dziesiątki agencji i firm – począwszy od bardzo małych studiów a kończąc na ogromnych, międzynarodowych korporacjach. Oferują swoje usługi, wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia i dystrybucji reklam? Dlaczego zatem miałbyś zdecydować się i wybrać właśnie nas? Najlepiej, jeśli posłuchasz naszej opowieści i sam podejmiesz decyzję

Doświadczenie
i wiedza

Doskonale znamy branżę interaktywną i internetową rzeczywistość. Od ponad 16 lat analizujemy i poznajemy potrzeby klientów. Wiemy jakie panują trendy, znamy oczekiwania konsumentów i wymogi rynku. Jesteśmy na bieżąco z technologicznymi i marketingowymi nowinkami. Właśnie dlatego zawsze umiemy zapewnić idealnie dopasowane i efektywne rozwiązania.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Każdą powierzoną nam markę traktujemy z troską, dbając o jej dobro i rozwój. Planujemy, tworzymy, wdrażamy, monitorujemy, doradzamy i pomagamy naszym Klientom osiągnąć sukces.

Daj odbiorcom jakość. 

To najlepszy rodzaj reklamy.

 

Milton Hershey

Zespół specjalistów

Do Twojej dyspozycji oddajemy naszych doświadczonych specjalistów. Osoby, które z pasją realizują kolejne projekty, dobierają najlepsze rozwiązania, a przede wszystkim znają się na tym co robią. Nieustannie śledzą i analizują zmieniające się oczekiwania rynku, panujące trendy oraz eksperymentują z nowymi możliwościami promocji.

Dbają także o swój własny rozwój i zwiększanie kompetencji. Wierzymy, że doskonaląc siebie, możemy świadczyć usługi najwyższej jakości i zaprowadzić Twoją markę na sam szczyt!

Wywodzimy się z istniejącej od 1999 roku Agencji Interaktywnej i Internet Software House – Ideo. Łącznie w naszej grupie zatrudniamy już blisko 180 osób, które pasjonują się tym co robią i są specjalistami w swoich dziedzinach. 

Kompleksowe usługi

Istniejemy, aby opiekować się markami naszych Klientów. Uczymy je wykorzystywać swój potencjał, odnosić sukcesy i zdobywać należyte uznanie. Jesteśmy po to, aby zapewnić im pełną obsługę w sieci i pomagać budować przewagę nad konkurencją.

Kreujemy wizerunki marek, tworzymy angażujące treści, zwiększamy zasięgi i poprawiamy konwersje. Wiemy jak projektować i rozwijać najlepsze serwisy www oraz zwiększać sprzedaż w sklepach online. Zajmujemy się promocją w Internecie, pozycjonowaniem i AdWords. Opracowujemy analizy i strategie marketingowe, dobieramy najlepsze rozwiązania, nieustannie służymy naszą radą, wiedzą i doświadczeniem.

Działamy także poza Polską w takich krajach jak: Norwegia, Szwecja, Niemcy, Austria, Kanada.

Istnieje zasadnicza różnica pomiędzy sprzedawaniem a pomaganiem.

 

Jay Baer

Nasze kompetencje

Jesteśmy ściśle powiązani z Ideo – znanym i cenionym dostawcą rozwiązań informatycznych oraz internetowych. Posiadamy tytuł Microsoft Gold Certified Partner i od lat jesteśmy Partnerami Google. Zostaliśmy nawet wybrani jako nieliczni do udziału w prestiżowym programie Google Rising Stars, a ostatnio otrzymaliśmy status Google Premier Partner.

Nasi specjaliści posiadają certyfikaty potwierdzające ekspercką wiedzę w zakresie sprawdzonych metod tworzenia i optymalizowania stron mobilnych, zarządzania kampaniami reklamowymi w Google oraz Bing, a także w zakresie zarządzania systemem Google Analytics. Są to: Certfikat Google Strony Mobilne, Certyfikaty Google AdWords, Bing Ads oraz Google Analytics. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne i efektywne narzędzia takie jak Semstorm, Sales Manago, SARE.

Należymy do IAB Polska, gdzie aktualnie zrzeszonych już ponad 200 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. Dodamy jeszcze, że dwa lata z rzędu znaleźliśmy się pośród 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej wg. Deloitte. 

Zaawansowane rozwiązania

Posiadamy szereg autorskich produktów oraz narzędzi z obszarów e-marketingu, e-biznesu oraz e-gov. Przy każdym projekcie staramy się jak najlepiej poznać potrzeby naszych Klientów – ich specyfikę, oczekiwania i możliwości.

To nasz sekret dostarczania precyzyjnie dopasowanych narzędzi. Zajmujemy się wdrażaniem intranetów, ekstranetów, systemów elektronicznego obiegu dokumentów, platform e-learningowych, programów lojalnościowych i partnerskich. Tworzymy biuletyny informacji publicznej, dedykowane aplikacje internetowe i mobilne oraz profesjonalne sklepy online. Wiemy jak cenny jest czas naszych Klientów dlatego dokładamy starań, aby każde projektowane rozwiązanie było intuicyjne w obsłudze i pozwalało na swobodną pracę.

Najlepsze pomysły rodzą się w żartach. Spraw, aby Twój sposób myślenia był tak zabawny, jak to tylko możliwe.

 

David Oglivy, Oglivy&Mather

Dzielimy się wiedzą

Naszym zdaniem wiedza, którą nie można się dzielić jest mało warta. Dlatego chętnie udzielamy porad naszym Klientom, konsultujemy e-marketingowe projekty, szkolimy i prowadzimy warsztaty. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na naszą ekspercką wiedzę i pomoc.

Cieszymy się także z możliwości współpracy z uczelniami wyższymi, gdzie przekazujemy praktyczną wiedzę studentom oraz opracowujemy merytorycznie kierunki studiów. Obecnie aktywnie udzielamy się na WSE w Krakowie, WSIiZ w Rzeszowie, Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz WSZiA w Zamościu. Należymy także do Konwentu WSE w Krakowie, organu doradczego Rektora uczelni, co jest dla nas niemałym wyróżnieniem.

Można nas spotkać na różnych eventach branżowych tj. InternetBeta czy Kongres Profesjnalistów PR, gdzie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Publikujemy

Staramy się przekazywać naszą wiedzę szerokiej grupie odbiorców. Kiedy tylko mamy możliwość i chwilę wytchnienia między projektami, porządkujemy i systematyzujemy naszą wiedzę. A następnie przelewamy ją na papier i publikujemy – zarówno w mediach branżowych, jak i w formie książkowej.

Jesteśmy autorami lub współautorami takich tytułów jak chociażby "Leksykon pozycjonowania”, „E-marketing – kompendium wiedzy dla menadżerów”, „Marketing w sieci – podstawowe zagadnienia, inspiracje, przykłady” czy "Content marketing - współczesny poradnik po marketingu treści".

content marketing książka

Paradoksem jest, że im więcej szczegółów przekażesz, tym więcej osób kupi to, co masz do zaoferowania.

 

Brian Clark

Szeroki wachlarz możliwości

Ideo Force jest częścią grupy marek, które zapewniają klientom kompleksowe usługi z zakresu e-marketingu, e-commerce, PR oraz IT. Dzięki ścisłej i stałej wymianie doświadczeń oraz współpracy przy licznych projektach, uzupełniamy swoje kompetencje profesjonalną wiedzą. Komponujemy zgrane zespoły, które efektywnie realizują nawet najbardziej wymagające zadania.

Każda z marek należących do grupy specjalizuje się w innych aspektach współczesnej promocji i biznesu, skupiając wokół siebie najwyższej klasy ekspertów. Dzięki naszej wszechstronności, a jednocześnie wysokiej specjalizacji, jesteśmy w stanie zaoferować klientom pełną, a jednocześnie konkurencyjna ofertę. 

Mentoring i wsparcie

To co nas wyróżnia na tle konkurencji to nietypowe podejście do realizacji projektów. Oprócz samego wykonania zadania jakie stawia przed nami klient, staramy się go również rozwinąć, natchnąć, wyedukować i wesprzeć marketingowo. Pomagamy w weryfikacji i optymalizacji modelu biznesowego. Dostarczamy naszym klientom należytej wiedzy. Doradzamy, odpowiadamy na pytania i niemalże prowadzimy proces mentoringu. Uważamy, że współpraca z klientem w tak szybko zmieniającej się branży jak e-marketing musi bazować na wiedzy, wymianie doświadczeń i wzajemnym zaufaniu.
 
Współpraca z nami to nie tylko praca nad konkretnym projektem - to cały proces rozwoju biznesu i dążenia do osiągnięcia pełnego sukcesu.

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, przekonaliśmy Cię do siebie lub po prostu masz jakieś pytanie, napisz lub zadzwoń do nas.
 
Chętnie opowiemy Ci o naszej pracy, przygotujemy ofertę i pokażemy co możemy dla Ciebie zrobić. 
 
Zapraszamy do Ideo Force!
 
Copyright © Ideo Force Sp. z o.o.
Marketing zintegrowany - Agencja Marketingowa Ideo Force