Spotkajmy się na Kolbuszowa 2.0 #2

Popularyzacja na lokalnym rynku doświadczeń i wiedzy o interaktywnej rzeczywistości to inicjatywa, która ma nasze pełne poparcie.
20 marca 2018

Jeszcze nie tak dawno gościliśmy na semKRK, a już podjęliśmy się wsparcia kolejnej, ciekawej inicjatywy. Kolbuszowa 2.0 to nowa idea spotkań biznesowych dotyczących szeroko rozumianego marketingu w internecie. Mogą w nich uczestniczyć wszyscy, bez względu na poziom znajomości tematu. Dla osób aktywnie działających w sieci, to okazja dla utrwalenia i poszerzenia wiedzy. Z kolei dla nowicjuszy, jest świetnym miejscem na zrozumienie mechanizmów i wpływu interaktywnej rzeczywistości na kształtowanie się rynku.

Drugie spotkanie w ramach Kolbuszowa 2.0, którego jesteśmy oficjalnym sponsorem, odbędzie się już 20 kwietnia w Sali Konferencyjnej w Fundacji na rzecz kultury fizycznej i sportu. Czterech prelegentów zajmie się tematem cieszącym się ogromną popularnością – sprzedażą w internecie, czyli szeroko rozumianym e-commerce, a wśród nich znajdzie sie Joanna Tymowicz - Client Service Director w Ideo Force.

Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Kolbuszowej. A jeśli ktoś będzie miał ochotę z nami osobiście porozmawiać, może odwiedzić nasze stoisko, które będzie otwarte przez cały czas trwania wydarzenia.

Bilety można nabyć pod tym adresem.