Studia podyplomowe z Ideo Force na WSE

Zawsze staramy się dzielić naszą wiedzą. Współpracujemy z uczelniami wyższymi patronując kierunkom studiów lub prowadząc zajęcia. Dlatego zostaliśmy partnerami kolejnej edycji studiów podyplomowych w zakresie e-marketingu na WSE w Krakowie.
7 czerwca 2017

Wiemy, jak ważna w dzisiejszych czasach jest praktyczna wiedza i ile pracy kosztuje jej zdobycie w szybko zmieniających się warunkach rynkowych. Dlatego od lat staramy się ułatwić sięganie po nią, współpracując z uczelniami, a także oferując studentom praktyki i staże w naszej firmie.

Jesteśmy patronami kierunków studiów, a nasi specjaliści prowadzą liczne zajęcia, oferując praktyczne know-how, poparte ich bogatym doświadczeniem. Wieloletnia współpraca z Wyższą Szkołą Europejską w Krakowie oraz zainteresowanie studentów, zaowocowały kolejną edycją podyplomowych studiów z zakresu e-marketingu. Podczas zajęć będzie można dowiedzieć się między innymi jak projektować i realizować kompleksowe kampanie promocyjne w sieci, jak działać w SEO czy budować wizerunek marki.

- Prowadzenie zajęć, przekazywanie wiedzy i partnerstwo z uczelniami jest czymś naprawdę świetnym. Tak jak i uczucie, że możemy, dzięki naszej wieloletniej praktyce, dołożyć choćby małą cegiełkę do wzrostu świadomości marketingowej w społeczeństwie. W tym roku czeka nas kolejna edycja studiów podyplomowych na WSE, które cieszą się sporym zainteresowaniem – opowiada Wojciech Szymański, prezes Ideo Force i jedna z osób odpowiedzialnych za przygotowanie programu studiów.

Dla zainteresowanych osób zostawimy link do szczegółów kierunku objętego naszym patronatem: http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/e-marketing