Asystent Kierownika Projektów e-Marketingowych

Widzisz się na stanowisku kierowniczym w przyszłości? Masz jeszcze trochę za mało doświadczenia ale nie brakuje Ci zaangażowania, chęci ani pracowitości? Zapraszamy do nas!
14 października 2018
Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków:

  • wsparcie dla kierowników projektów w ramach realizowanych projektów
  • przygotowywanie raportów okresowych z wykonanych prac dla klientów
  • koordynacja zadań marketingowych wykonywanych dla klientów
  • monitoring i rozliczanie budżetu
  • dbanie o terminowość zadań i celów
  • doradztwo merytoryczne
  • wyszukiwanie oraz gromadzenie informacji
  • przygotowywanie łatwiejszych ofert dla potencjalnych klientów

Szukamy osób, które:

  • mają na swoim koncie pierwsze doświadczenia z marketingiem
  • szukają stanowiska, które daje perspektywy rozwoju
  • są pracowite, chcą się uczyć i gromadzić doświadczenie
  • znają podstawy Google Ads oraz Facebook oraz innych popularnych narzędzi e-marketingowych
  • wiedzą czym jest Google Analytics i dlaczego jest tak ważny w pracy marketingowca
  • sumiennie podchodzą do powierzanych zadań
  • potrafią komunikować się przynajmniej w jednym języku obcym
  • są gotowe na częste zadania ad hoc
  • sprawnie korzystają z internetu
  • efektywnie wyszukują i przetwarzają informacje

Jeśli dołączysz do naszego zespołu, możesz liczyć na:

  • udział w wielu ciekawych projektach
  • nabieranie doświadczenia w zarządzaniu projektami i zasobami ludzkimi
  • rozwój umiejętności i kompetencji
  • pracę pod okiem doświadczonych specjalistów
  • odpowiednie wynagrodzenie i możliwość awansu
  • miłą atmosferę pracy i przyjazne podejście do pracownika
  • atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych

Miejsce pracy:

  • Rzeszów

Klauzula

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Zbieramy aplikacje kandydatów
  • Analizujemy nadesłane dokumenty
  • Zapraszamy wybranych kandydatów na spotkanie
  • Sprawdzamy zadanie testowe
  • Wybieramy kandydata, podpisujemy umowę
Jesteś zainteresowany pracą u nas? Nie zwlekaj - wyślij swoje CV, korzystając z formularza kontaktowego!