Asystent\ka ds. admnistracyjno-finansowych

Poszukujemy osoby, która będzie wspomagać nas w zadaniach administracyjnych i finansowych.
24 kwietnia 2019
Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie do systemu korespondencji przychodzącej/wychodzącej oraz faktur,
  • nadawanie wysyłki poczty firmowej poprzez firmy kurierskie,
  • wystawianie faktur oraz rozliczanie wpłat w programie do fakturowania,
  • składanie zamówień (m.in. zamawianie artykułów biurowych, spożywczych, marketingowych, dotyczących wyposażenia biura),
  • przygotowywanie dokumentów firmowych,
  • pomoc w bieżących sprawach.

Nasze oczekiwania od kandydata:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość obsługi Worda i Excela,
  • mile widziane wykształcenie z zakresu administracji, ekonomii lub rachunkowości,
  • mile widziana znajomość zasad prowadzenia dokumentacji biura zarządu,
  • skrupulatność, dobra organizacja własnego czasu pracy,
  • komunikatywność i poczucie humoru.

Jeśli dołączysz do naszego zespołu, możesz liczyć na:

  • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie na rynku,
  • wsparcie współpracowników podczas realizowania zadań,
  • różnorodne benefity pozapłacowe tj. karta multisport, zajęcia językowe,
  • dobrą atmosferę pracy.

Miejsce:

  • Rzeszów

Klauzula

Jeśli chcesz wziąć udział tylko w tej rekrutacji dopisz następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o.o. w celach realizacji procesu rekrutacji.

Możesz też wziąć udział nie tylko w tej rekrutacji, ale w rekrutacjach prowadzonych w przyszłości na inne stanowiska. Jeśli interesuje Cię taka opcja dopisz następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o.o. również w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zapoznaj się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji