Doradca Handlowy

(New Business Manager)

Jesteś otwarty, uśmiechnięty i masz doświadczenie w sprzedaży? Jeśli powiesz nam, że dodatkowo interesujesz się marketingiem to chętnie zobaczymy Cię w naszym gronie!
18 kwietnia 2019
Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków:

Będziesz odpowiedzialny za sprzedaż oferowanych przez nas usług (pozycjonowanie, kampanie reklamowe, marketing w social media, tworzenie kontentu, analityka internetowa, badania użyteczności itp). Chcesz wiedzieć więcej czym się zajmujemy? Zapoznaj się z naszą ofertą i rozwiązaniami dla biznesu.

Ważną informacją jest to, że nie będziesz typowym sprzedacą. Nie będziesz musiał sam zdobywać leadów.

My dostarczymy Ci potencjalnego Klienta. Twoim zadaniem będzie przeanalizowanie jego potrzeb, sprawdzenie działań konkurencji i stworzenie oferty w formie prezentacji. Kolejnym etapem będzie przekonanie klienta do skorzystania z Twojej oferty telefonicznie, mailowo bądź też na spotkaniu przy kawie.

Szukamy osób, które:

  • posiadają minimum roczne doświadczenie w dziale handlowym i obsługi klienta,
  • posługują się angielskim w stopniu komunikatywnym,
  • posiadają wiedzę z zakresu technologii internetowych i marketingu internetowego
  • biegłe obsługują pakietu MS Office,
  • mają wysokie zdolności komunikacyjne,
  • prawo jazdy kat B i nie boją się kilku delegacji w miesiącu,
  • są otwarte i uśmiechnięte.

Oferujemy:

  • pracę dla znanych marek, gdzie można wykazać się dużą kreatywnością w ofertowaniu,
  • zdobywanie doświadczenia pod okiem specjalistów,
  • rozwój umiejętności i kompetencji w zarządzaniu projektami i zasobami ludzkimi,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia,
  • benefity pozapłacowe (m.in.: karta multisport, bilety do kina, zajęcia językowe),
  • dobrą atmosferę pracy i liczne spotkania integracyjne.

Miejsce pracy:

  • Rzeszów

Klauzula

Jeśli chcesz wziąć udział tylko w tej rekrutacji dopisz następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o.o. w celach realizacji procesu rekrutacji.

Możesz też wziąć udział nie tylko w tej rekrutacji, ale w rekrutacjach prowadzonych w przyszłości na inne stanowiska. Jeśli interesuje Cię taka opcja dopisz następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o.o. również w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zapoznaj się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji