Młodszy specjalista SEO

Stawiasz pierwsze kroki w świecie SEO? Chcesz rozwijać się w tym kierunku i dobywać nowe doświadczenia? Rozważ zatem pracę dla nas! Nie narzekamy na brak ciekawych zadań.
16 kwietnia 2018
Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie mniejszych projektów SEO
  • pomoc oraz wsparcie przy kompleksowych i złożonych zadaniach
  • monitoring działań SEO
  • przygotowywanie raportów z prowadzonych działań
  • tworzenie analiz i rekomendacji związanych z optymalizacją stron klientów
  • optymalizacja serwisów
  • poszukiwanie nowych rozwiązań zwiększających skuteczność pozycjonowania

Szukamy osób, które:

  • znają podstawy pozycjonowania
  • chcą rozwijać się w tym kierunku
  • traktują internet jako swoją codzienność
  • efektywnie wyszukują informacje w sieci
  • znają przyzwyczajenia internautów
  • trafnie analizują dane
  • umieją posługiwać się narzędziami SEO, przynajmniej w stopniu podstawowym
  • wykazują się inicjatywą, potrafią myśleć i działać nieszablonowo
  • chętnie podejmują zarówno samodzielne, jak i grupowe zadania

Jeśli dołączysz do naszego zespołu, możesz liczyć na:

  • ciągły rozwój umiejętności i kompetencji
  • gromadzenie cennego doświadczenia
  • pomoc i wskazówki doświadczonych specjalistów
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • swobodną atmosferę
  • możliwość pracy nad projektami dla znanych marek
  • realizację zróżnicowanych zadań
  • właściwe wynagrodzenie
  • system benefitów pracowniczych

Klauzula

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Zbieramy aplikacje kandydatów
  • Analizujemy nadesłane dokumenty
  • Zapraszamy wybranych kandydatów na spotkanie
  • Sprawdzamy zadanie testowe
  • Wybieramy kandydata, podpisujemy umowę
Jesteś zainteresowany pracą u nas? Nie zwlekaj - wyślij swoje CV, korzystając z formularza kontaktowego!