Specjalista ds. marketingu

Interesujesz się e-marketingiem, śledzisz na bieżącą branżę i potrafisz fajnie pisać? Szukamy właśnie kogoś takiego jak Ty!
10 kwietnia 2018
Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków:

  • przede wszystkim pisanie i redagowanie tekstów oraz publikowanie ich w obrębie serwisów internetowych agencji, tj. aktualizowanie oferty, dbanie o portfolio firmy (rozbudowywanie działu realizacje), tworzenie i publikowanie aktualności
  • wyszukiwanie informacji, nowinek branżowych i ich redagowanie oraz publikacja na naszym blogu
  • tworzenie prezentacji firmowych
  • współpraca z działem graficznym przy tworzeniu materiałów reklamowych do promocji Ideo Force w świecie online i offline
  • wsparcie w bieżących działaniach e-marketingowych na potrzeby naszej agencji
  • i wiele, wiele innych

Idealny kandydat to:

  • Absolwent kierunku dziennikarstwo lub filologia polska, PR z wiedzą z zakresu marketingu i nowych technologii internetowych
  • Absolwent kierunku marketing/informatyka/technologie internetowe z doświadczeniem i doskonałą umiejętnością redagowania tekstów.

czyli podsumowując szukamy osoby, która:

  • posiada wiedzę i doświadczenie nt. marketingu internetowego
  • ma bogaty zasób słownictwa, lekkie pióro i potrafi tworzyć treści z zachowaniem zasad języka polskiego
  • zna zasady i reguły rządzące SEO copywritingiem
  • nie boi się pogłębiać swojej wiedzy i zajmować się nowymi tematami, które trzeba dopiero "zbadać"
  • potrafi świetnie organizować swój czas pracy
  • sprawnie porusza się w internetowej rzeczywistości - wyszukuje i przetwarza informacje
  • jest otwarta i komunikatywna

Jeśli dołączysz do naszego zespołu, możesz liczyć na:

  • ciekawe i urozmaicone zadania
  • pełne ręce roboty
  • odpowiednie wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznym zespole pod kierownictwem doświadczonych specjalistów
  • rozwój umiejętności i poszerzanie horyzontów wiedzy
  • dofinansowania i benefity pracownicze
  • codzienny kontakt z przyjaznymi i pomocnymi ludźmi

Klauzula

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Zbieramy aplikacje kandydatów
  • Analizujemy nadesłane dokumenty
  • Zapraszamy wybranych kandydatów na spotkanie
  • Sprawdzamy zadanie testowe
  • Wybieramy kandydata, podpisujemy umowę
Jesteś zainteresowany pracą u nas? Nie zwlekaj - wyślij swoje CV, korzystając z formularza kontaktowego!