Specjalista SEM/PPC

Prowadziłeś już swoje pierwsze kampanie w Google AdWords i na Facebooku, ale czujesz niedosyt? Chętnie powitamy Cię w naszym zespole, gdzie pod okiem doświadczonych specjalistów rozwiniesz swoje umiejętności.
5 lutego 2018
Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków:

  • na początku zajmujesz się zarządzaniem kampaniami w systemie AdWords, ich planowaniem, optymalizacją oraz raportowaniem
  • z czasem dojdą inne serwisy umożliwiające prowadzenie płatnych działań reklamowych, głównie będzie to Facebook oraz Linkedin
  • będziesz odpowiedzialny za nadzorowanie kosztów i budżetów reklamowych
  • będziemy oczekiwać propozycji zmian, testów, działań mogących wpłynąć pozytywnie na efekty prowadzonych przez Ciebie kampanii

Szukamy osóby, która:

  • posiada praktyczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych Google AdWords
  • zna możliwości reklamowe na Facebooku
  • na swoim koncie posiada przynajmniej jeden certyfikat Google AdWords
  • zna interfejs Google Analytics i wie gdzie szukać wyników kampanii
  • posiada analityczny umysł oraz duszę humanisty (teksty reklamowe też ktoś musi pisać)
  • jest samodzielna i potrafi myśleć nieszablonowo

Jeśli dołączysz do naszego zespołu, możesz liczyć na:

  • realizację ciekawych projektów dla znanych marek
  • rozwój swoich umiejętności
  • benefity pracownicze
  • wsparcie Google i Facebooka z Dublina dedykowane agencjom
  • przyjazną atmosferę pracy
  • zachowanie work/life balance
  • i oczywiście stosowne wynagrodzenie

Klauzula

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Zbieramy aplikacje kandydatów
  • Analizujemy nadesłane dokumenty
  • Zapraszamy wybranych kandydatów na spotkanie
  • Sprawdzamy zadanie testowe
  • Wybieramy kandydata, podpisujemy umowę
Jesteś zainteresowany pracą u nas? Nie zwlekaj - wyślij swoje CV, korzystając z formularza kontaktowego!