Nasi partnerzy

"Partnerstwo biznesowe wspiera dynamiczny rozwój."

Partner Google Premium

google premier partner

Od lat jesteśmy Partnerami Google, posiadamy status Google Premier Partner. Zostaliśmy wybrani jako nieliczni do udziału w prestiżowym programie Google Rising Stars. Akcja ta, dedykowana jest firmom wyróżniającym się dynamicznym rozwojem i potencjałem w branży interaktywnej.

Meta Business Partner

google premier partner

Partnerzy biznesowi Meta (wcześniej partnerzy biznesowi Facebooka) to firmy, które Meta sprawdził pod kątem ich doświadczenia.

Mamy doświadczenie, które pomoże rozwinąć Twoją firmę: od wyświetlania reklam, przez sprzedaż produktów, po kontakt z klientami.

Bing Ads Accredited Professional

bing adsBing Ads to system do zarządzania reklamami w przeglądarce należącej do firmy Microsoft. Ich charakter i sposób działania jest zbliżony do Google Ads. Realizacja działań marketingowych w tym systemie zwiększa szansę dotarcia do potencjalnych Klientów nawet o kilkanaście procent.

Przynależność do Bing Ads Accredited Professional jest potwierdzeniem naszych umiejętności i wiedzy w zakresie prowadzenia reklam w ramach wyszukiwarki Bing. 

Google Marketing Platform

GMP

Google Marketing Platform to panel, dający możliwość efektywniejszego zarządzania, optymalizacji i analityki prowadzonych w internecie płatnych kampanii. Szeroki dostęp do danych ułatwia lepsze poznanie klientów, a także precyzyjną alokację budżetów reklamowych.

Zintegrowana platforma (DoubleClick oraz Google Analytics 360) ułatwia koordynację prac i wymianę informacji między naszymi zespołami projektowymi, a czas zaoszczędzony dzięki automatyzacji codziennych procedur mogą poświęcić na bieżącą analitykę i strategiczne planowanie dalszych etapów kampanii.

SEMSTORM

SEMSTORMSEMSTORM to rozwiązanie znane każdemu polskiemu marketingowcowi i analitykowi danych. Jest stale rozwijane i ulepszane, aby dopasować się do potrzeb użytkowników. Pozwala na gromadzenie i analizę informacji dotyczących statystyk dowolnej widocznej w sieci strony www.

Wygodne i proste w obsłudze mechanizmy oraz rozbudowane raportowanie ułatwiają pracę, pozwalając jednocześnie na stworzenie możliwie dokładnego obrazu otoczenia internetowego wybranej marki.

Edrone

google premier partner

Edrone jest narzędziem zaawansowanym CRMem łączącym funkcjonalności marketing automation, machine learning oraz wspomagającym prowadzenie marketingu wielokanałowego. Inne funkcjonalności systemu to przykładowo dynamiczne newsletter'y, dynamic pricing, push newsletter'y czy testy A/B. Konsultujemy wdrożenia systemu, pomagamy w jego obsłudze bądź przejmujemy ją w pełni.

SalesManago

SALESMANAGO

SalesManago to intuicyjne, wygodne i innowacyjne narzędzie pozwalające na automatyzację wielu procesów marketingowych. W czasach, kiedy optymalizacja i wydajność pracy stają się jednymi z najważniejszych czynników budowania przewagi konkurencyjnej, rola SalesManago jest nie do przecenienia.

Zastosowane rozwiązania pozwalają gromadzić na bieżąco informacje o zachowaniach i transakcjach użytkowników. Dzięki czemu można precyzyjniej projektować i automatyzować działania marketingowe oraz zwiększać ich skuteczności.

Hubspot

hubspot

Hubspot jest platformą ułatwiającą zarządzanie ścieżką klienta na każdym jej etapie, co znacznie ułatwia dążenie do wzmocnienia zaufania wśród użytkowników oraz zwiększenia sprzedaży. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które cenią skalowalność i konsolidację narzędzi sprzedażowych.

Szerokie możliwości analityczne pozwalają na lepsze zarządzanie zespołem oraz sprawniejszą identyfikację "wąskich gardeł". Jako certyfikowani partnerzy narzędzia gwanrantujemy kompleksową obsługę i wsparcie na każdym etapie rozwoju biznesu.

SARE

SARE

System SARE to narzędzie obecne na rynku i nieustannie rozwijane od ponad 10 lat. Stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na precyzyjną i personalizowaną komunikację – marketingową i sprzedażową – z klientami firm i sklepów online.

Umożliwia skuteczną realizację zaawansowanych kampanii e-mailingowych oraz SMS-owych, kierowanych do określonych grup odbiorców.

Motivation Direct

Motivation Direct

Lider wśród polskich operatorów programów lojalnościowych, motywacyjnych, wsparcia sprzedaży, konkursów promocyjnych czy loterii. Oferuje kompleksową obsługę (platforma, konsulting, doradztwo prawne, katalog nagród) w zakresie planowania, wdrażania i realizacji projektów lojalnościowych.

Do grona klientów Motivation Direct należy m.in. Delecta, Shell Helix, Fujitsu Technology Solutions, BGŻ BNP Paribas, SKOK i wiele innych.

Asiston

Asiston

Asiston specjalizuje się projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań IT wspierających realizację procesów biznesowych w firmach. Dostarcza efektywne i indywidualnie dopasowane systemów ERP oraz narzędzia służące m.in. do zarządzania produkcją, magazynem czy finansami firmy.

Exacto

Exacto

Exacto jest Agencją Public Relations zajmującą się szeroko rozumianą komunikacją marketingową począwszy od badań CATI, CAWI, PAPI, analiz marketing poprzez tworzenie strategii i identyfikacji wizualnych, komunikację wewnętrzną, kryzysową, relację z mediami oraz organizację wydarzeń.

Sotrender

Sotrender

Szeroka wiedza i aktualne dane dotyczące marki i jej biznesowego otoczenia w internecie pozwalają podejmować trafne decyzje i optymalizować działania. W dzisiejszych czasach spora część marketingu opiera się na social mediach, które są efektywnym nośnikiem angażującej komunikacji z użytkownikami.

Sotrender jest narzędziem pozwalającym na przygotowywanie kompleksowych analiz, zestawień danych oraz obserwowanie zachowań odbiorców i aktywności konkurencji.

Allegro Ads Partner

Allegro Ads Partner

Allegro Ads to system do tworzenia i zarządzania reklamami wewnątrz portalu Allegro. Oferty sponsorowane działają analogicznie do reklamy Google Ads, wyświetlając się na samej górze listy wyszukiwanych produktów.

Allegro Ads Partner to program skupiający agencje interaktywne zajmujące się prowadzeniem kampanii marketingowych i sprzedażowych online. Mają one odpowiednie doświadczenie, wiedzę i umiejętności pozwalające skutecznie realizować działania promocyjne wewnątrz portalu.

IBM

nowe technologie ibm

Marka, która jest liderem w podejściu do implementacji nowych technologii w zakresie obsługi projektów e-marketingowych. Tworzy, rozwija i wdraża technologie informatyczne obejmujące systemy komputerowe, oprogramowanie, rozwiązania z zakresu przechowywania danych oraz systemy sieciowe.

W świetle powyższego tym bardziej cieszy fakt, że właśnie dołączyliśmy do grona partnerów marki, którzy zyskują dostęp do zaawansowanych rozwiązań i wiedzy wpierających automatyzację działań marketingowych.

SAMSUNG Inkubator

Samsung inkubator

Inkubator technologiczny SAMSUNG to idealne miejsce wspierające liczne inicjatywy związane z nowymi technologiami. Spotkania rozwijające i motywujące przedsiębiorców prowadzone są przez ekspertów i pasjonatów z różnych branż - między innymi e-marketingowej. Inicjatywa wspierana jest także przez Politechnikę Rzeszowską i Dolinę Lotniczą.