Nasi partnerzy

"Partnerstwo biznesowe wspiera dynamiczny rozwój."

Partner Google Premium

Google Premier Partner

Od lat jesteśmy Partnerami Google, posiadamy status Google Premier Partner. Zostaliśmy wybrani jako nieliczni do udziału w prestiżowym programie Google Rising Stars. Akcja ta, dedykowana jest firmom wyróżniającym się dynamicznym rozwojem i potencjałem w branży interaktywnej.

SEMSTORM

SEMSTORM

SEMSTORM

SEMSTORM to rozwiązanie znane każdemu polskiemu marketingowcowi i analitykowi danych. Jest stale rozwijane i ulepszane, aby dopasować się do potrzeb użytkowników. Pozwala na gromadzenie i analizę informacji dotyczących statystyk dowolnej widocznej w sieci strony www. Wygodne i proste w obsłudze mechanizmy oraz rozbudowane raportowanie ułatwiają pracę, pozwalając jednocześnie na stworzenie możliwie dokładnego obrazu otoczenia internetowego wybranej marki.

SalesManago

SALESMANAGO

SALESMANAGO

SalesManago to intuicyjne, wygodne i innowacyjne narzędzie pozwalające na automatyzację wielu procesów marketingowych. W czasach, kiedy optymalizacja i wydajność pracy stają się jednymi z najważniejszych czynników budowania przewagi konkurencyjnej, rola SalesManago jest nie do przecenienia. Zastosowane rozwiązania pozwalają gromadzić na bieżąco informacje o zachowaniach i transakcjach użytkowników. Dzięki czemu można precyzyjniej projektować i automatyzować działania marketingowe oraz zwiększać ich skuteczności.

SARE

SARE

SARE

System SARE to narzędzie obecne na rynku i nieustannie rozwijane od ponad 10 lat. Stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na precyzyjną i personalizowaną komunikację – marketingową i sprzedażową – z klientami firm i sklepów online. Umożliwia skuteczną realizację zaawansowanych kampanii e-mailingowych oraz SMS-owych, kierowanych do określonych grup odbiorców.

SemKRK

SEMKRK

SemKrk

semKRK jest cykliczną imprezą branżową, skupiającą nie tylko specjalistów szeroko pojętego marketingu internetowego, ale także przedsiębiorców. Dzięki takiemu połączeniu spotkanie staje się platformą wymiany doświadczeń i praktycznej wiedzy. Prelegenci omawiają konkretne zagadnienia w kontekście rzeczywistych case study, co pozwala zrozumieć istotę poruszanych problemów, a także wykorzystać proponowane rozwiązania we własnych projektach. W 2017 roku Ideo Force zostało oficjalnym partnerem semKRK.

Motivation Direct

Motivation Direct

www.motivationdirect.pl

Lider wśród polskich operatorów programów lojalnościowych, motywacyjnych, wsparcia sprzedaży, konkursów promocyjnych czy loterii. Oferuje kompleksową obsługę (platforma, konsulting, doradztwo prawne, katalog nagród) w zakresie planowania, wdrażania i realizacji projektów lojalnościowych. Do grona klientów Motivation Direct należy m.in. Delecta, Shell Helix, Fujitsu Technology Solutions, BGŻ BNP Paribas, SKOK i wiele innych.

Asiston

Asiston

www.asiston.pl

Asiston specjalizuje się projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań IT wspierających realizację procesów biznesowych w firmach. Dostarcza efektywne i indywidualnie dopasowane systemów ERP oraz narzędzia służące m.in. do zarządzania produkcją, magazynem czy finansami firmy.

Exacto

Exacto

Exacto

Exacto jest Agencją Public Relations zajmującą się szeroko rozumianą komunikacją marketingową począwszy od badań CATI, CAWI, PAPI, analiz marketing poprzez tworzenie strategii i identyfikacji wizualnych, komunikację wewnętrzną, kryzysową, relację z mediami oraz organizację wydarzeń.

Sotrender

Sotrender

Sotrender

Szeroka wiedza i aktualne dane dotyczące marki i jej biznesowego otoczenia w internecie pozwalają podejmować trafne decyzje i optymalizować działania. W dzisiejszych czasach spora część marketingu opiera się na social mediach, które są efektywnym nośnikiem angażującej komunikacji z użytkownikami. Sotrender jest narzędziem pozwalającym na przygotowywanie kompleksowych analiz, zestawień danych oraz obserwowanie zachowań odbiorców i aktywności konkurencji.

Allegro Ads Partner

Allegro AdsAllegro Ads Partner

Allegro Ads to system do tworzenia i zarządzania reklamami wewnątrz portalu Allegro. Oferty sponsorowane działają analogicznie do reklamy Google Ads, wyświetlając się na samej górze listy wyszukiwanych produktów.

Allegro Ads Partner to program skupiający agencje interaktywne zajmujące się prowadzeniem kampanii marketingowych i sprzedażowych online. Mają one odpowiednie doświadczenie, wiedzę i umiejętności pozwalające skutecznie realizować działania promocyjne wewnątrz portalu.

IBM

IBM

IBM to marka, która która jest liderem w podejściu do implementacji nowych technologii w zakresie obsługi projektów e-marketingowych.

IBM tworzy, rozwija i wdraża technologie informatyczne obejmujące systemy komputerowe, oprogramowanie, rozwiązania z zakresu przechowywania danych oraz systemy sieciowe.

W świetle powyższego tym bardziej cieszy fakt, że właśnie dołączyliśmy do grona partnerów marki, którzy zyskują dostęp do zaawansowanych rozwiązań i wiedzy wpierających automatyzację działań marketingowych.