Polacy kochają e-commerce?

26 marca 2020
Gazeta Finansowa to tygodnik, który dostarcza wiedzy na tematy ekonomiczne. Z udziałem ekspertów interpretuje aktualne wydarzenia i prognozuje przyszłe. Podzieliśmy się z czytelnikami wiedzą o e-commerce i zachowaniach konsumentów w Polsce.
Czytaj dalej

Sprzedaż w e-commerce – jak ją generować?

19 listopada 2019
E-commerce jest dynamiczną branżą, a nadążanie za zmianami powinno być wpisane w prowadzenie działalności. Sklep ma generować sprzedaż, ale co jeśli tak się nie dzieje? Daniel Kazanecki przygotował zestawienie najważniejszych przyczyn.
Czytaj dalej

Znaczenie treści w tworzeniu struktury nowego serwisu

30 września 2019
Jako specjaliści od content marketingu doskonale zdajemy sobie sprawę ze znaczenia treści podczas budowania struktury serwisu internetowego. Surfer opublikował artykuł Wojciecha Szymańskiego, który omawia najważniejsze zagadnienia w tym temacie.
Czytaj dalej

Od czego zacząć linkowanie? Dobre zasady dla każdego

13 września 2019
Na blogu Majestic ukazał się artykuł omawiający zasady linkowania. Ideo Force, podzieliło się wiedzą, która przyda się każdemu, kto rozpoczyna swoja przygodę z linkowaniem, ale i osobom, dla których ten temat nie jest nowością.
Czytaj dalej

Słownik pojęć SEO

19 lipca 2019
Inicjatywy, w których bierzemy udział, mają na celu dzielenie się wiedzą, która jest wynikiem wieloletniego doświadczenia. Jako jedna z agencji specjalizujących się w SEO, wzięliśmy udział w przygotowaniu słownika pojęć dotyczących pozycjonowania.
Czytaj dalej

Jak dzięki personalizacji stworzyć sklep marzeń

18 lipca 2019
Ideo Force wzięło udział w tworzeniu raportu dotyczącego automatyzacji i personalizacji, zarówno w działaniach marketingowych, jak i e-commerce. Przedstawiliśmy ujęcie personalizacji, mające kluczowe znaczenie dla prowadzeniu sklepu internetowego.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6