O Nas

Agencja reklamowa

 Wywodzimy się z istniejącej od 1999 roku Agencji Interaktywnej i Internet Software House – Ideo. Łącznie w naszej grupie zatrudniamy już blisko 180 osób, które pasjonują się tym co robią i są specjalistami w swoich dziedzinach.

Pomagamy markom naszych Klientów rozwijać skrzydła w internetowej rzeczywistości, wygrywać z konkurencją i odnosić sukcesy. Służymy naszą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, zapewniając pełną opiekę marketingową.

Wiemy jak pomagać markom

Doskonale znamy branżę interaktywną i internetową rzeczywistość. Od ponad 18 lat analizujemy i poznajemy potrzeby klientów. Wiemy jakie panują trendy, znamy oczekiwania konsumentów i wymogi rynku. Jesteśmy na bieżąco z technologicznymi i marketingowymi nowinkami. Właśnie dlatego zawsze umiemy zapewnić idealnie dopasowane i efektywne rozwiązania.

Każdą powierzoną nam markę traktujemy z troską, dbając o jej dobro i rozwój. Planujemy, tworzymy, wdrażamy, monitorujemy, doradzamy i pomagamy naszym Klientom osiągnąć sukces.

Wywodzimy się z Ideo

Jesteśmy powiązani z Ideo – znanym i cenionym dostawcą rozwiązań informatycznych oraz internetowych. Posiadamy szereg autorskich produktów oraz narzędzi z obszarów e-marketingu, e-biznesu oraz e-gov. Ideo to Agencja Interaktywna jak i Software House, która tworzy serwisy internetowe, sklepy online oraz dedykowane oprogramowanie tj. intranety, ekstranety, systemy elektronicznego obiegu dokumentów i informacji, platformy B2B dla małych i dużych firm, a także instytucji publicznych i wiele innych.

Warto zaznaczyć, że od Ideo zaczęła się nasza historia. W pierwszych latach funkcjonowaliśmy jako „Dział Promocji w Wyszukiwarkach Internetowych” Ideo, a od 2005r. jako „Dział Marketingu Internetowego w Ideo Sp. z o.o.”. W 2014 roku zapadła decyzja o utworzeniu Ideo Force - agencji o zintegrowanych kompetencjach zarówno technologicznych, jak i marketingowych.

Więcej o Ideo na stronie www.ideo.pl

 

 

Firma marketingowa

Kreujemy wizerunki marek, tworzymy angażujące treści, zwiększamy zasięgi i poprawiamy konwersje. Wiemy jak projektować i rozwijać najlepsze serwisy www oraz zwiększać sprzedaż w sklepach online. Zajmujemy się promocją w Internecie, pozycjonowaniem i AdWords. Opracowujemy analizy i strategie marketingowe, dobieramy najlepsze rozwiązania, nieustannie służymy naszą radą, wiedzą i doświadczeniem.

To nasz sekret dostarczania precyzyjnie dopasowanych narzędzi. Zajmujemy się wdrażaniem intranetów, ekstranetów, systemów elektronicznego obiegu dokumentów, platform e-learningowych, programów lojalnościowych i partnerskich. Tworzymy biuletyny informacji publicznej, dedykowane aplikacje internetowe i mobilne oraz profesjonalne sklepy online. Wiemy jak cenny jest czas naszych Klientów dlatego dokładamy starań, aby każde projektowane rozwiązanie było intuicyjne w obsłudze i pozwalało na swobodną pracę.

 

Posiadamy doświadczenie

Mamy na koncie zrealizowanych ponad 1000 projektów e-marketingowych.

Pracowaliśmy m.in. dla marek takich jak: BPH TFI, LexisNexis, LG Electronics, Fotojoker, Wolters Kluwer Polska, Multifarb, Melvit, KUKE Finance, Targi Kielce, GlaxoSmithKline, iParts, Uniformix, Bratex, Norsk Maritimt Forlag AS, Instal-Projekt, Sklepkawa, Cobi, Pratt & Whitney Rzeszów.

Działamy także poza Polską

Ideo - Software House i Agencja Interaktywna

Skontaktuj się z nami