Junior Marketing Manager

Internet to miejsce w którym czujesz się dobrze? Marketing internetowy to branża z którą wiążesz swoją przyszłość zawodową? Lubisz tworzyć treści związane z branżą e-commerce? Jeżeli odpowiedzi na powyższe pytanie brzmią TAK - mamy dla Ciebie propozycję.
23 listopada 2021
Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i redagowanie eksperckich treści zarówno na naszą stronę internetową jak i na zewnętrzne serwisy partnerskie,
  • tworzenie i redagowanie krótkich treści (m.in. noty prasowe, zapytania ofertowe), na potrzeby naszej agencji,
  • obsługa wewnętrznego systemu zarządzania treścią - m.in. publikacja treści na stronie internetowej, tworzenie nowych podstron serwisu, publikacja artykułów blogowych oraz aktualności,
  • wsparcie organizacji wydarzeń firmowych (m.in. Konferencji Lunch z e-commerce),
  • wsparcie w bieżących działaniach w kanałach social media,
  • współpraca z działem graficznym, w zakresie tworzenia materiałów reklamowych,
  • korekta merytoryczna, techniczna i wizualna treści.

Szukamy osoby, która:

  • lubi pisać i redagować różnego rodzaju treści, z zachowaniem zasad języka polskiego,
  • zna zasady i reguły rządzące SEO copywritingiem,
  • posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie marketingu internetowego,
  • ma wysokie zdolności komunikacyjne,
  • potrafi budować relacje zarówno ze współpracownikami jak i Klientami agencji,
  • jest  pracowita, chce się uczyć i gromadzić doświadczenie,
  • sumiennie podchodzi do powierzonych zadań,
  • jest gotowa na częste zadania ad hoc.

Oferujemy:

  • pracę z przyjaznymi i pomocnymi ludźmi,
  • udział w wielu ciekawych projektach wymagających kreatywnego podejścia do tematu,
  • rozwój umiejętności i kompetencji w zakresie e-commerce,
  • zdobywanie doświadczenia pod okiem specjalistów,
  • odpowiednie wynagrodzenie i możliwość awansu,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych.

Miejsce:

  • Rzeszów

Sposób aplikacji:

  • Zapraszamy do aplikacji poprzez przycisk: Aplikuj na to stanowisko
  • Jeśli wolisz wysłać maila, zachęcamy do przesłania CV na adres: praca // ideoforce.pl
  • W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko.
  • Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.
  • Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula

Jeśli chcesz wziąć udział tylko w tej rekrutacji dopisz następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o.o. w celach realizacji procesu rekrutacji.

Możesz też wziąć udział nie tylko w tej rekrutacji, ale w rekrutacjach prowadzonych w przyszłości na inne stanowiska. Jeśli interesuje Cię taka opcja dopisz następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o.o. również w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zapoznaj się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji