Współpraca z edukacją

"Wiedza, którą nie można się dzielić jest mało warta. Dlatego chętnie szkolimy, doradzamy i konsultujemy projekty z naszymi klientami."

WSIiZ

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania logo

Owocna współpraca z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie trwa już kilkanaście lat, pozwalając zacieśnić relacje pomiędzy światem nauki a biznesu. Realizowana jest zarówno w zakresie współpracy dydaktycznej, w postaci dedykowanego programu praktyk studenckich, jak i prowadzonych wspólnie projektów badawczych. Członkowie zarządu Ideo Force, Wojciech Szymański oraz Paweł Korniak, są opiekunami merytorycznymi studiów podyplomowych – „Marketing internetowy” oraz „Analityka webowa w oparciu o Google Analytics”.

UTH w Warszawie

Uczelnia Techniczno-Handlowa w Warszawie

Nasze kompetencje zostały docenione także przez Uczelnię Techniczno – Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. To jedna z najstarszych, niepublicznych uczelni w Polsce. Od 1992 roku szkoła wyższa dokłada wszelkich starań, aby dostarczać swoim studentom praktycznej i aktualnej wiedzy oraz umiejętności oczekiwanych na rynku pracy.

Podczas naszej dotychczasowej współpracy daliśmy się poznać, jako zespół specjalistów – posiadających kompetencje w zakresie IT oraz e-marketingu, jednych z najważniejszych dziedzin w dzisiejszej rzeczywistości. W 2017 roku zacieśniliśmy współpracę z UTH i staliśmy się patronami nowego kierunku nauczania – Informatyka. Nasi eksperci pomogą zarówno w opracowaniu programu studiów, a także będą przekazywać swoją wiedzę i umiejętności prowadząc zajęcia dla studentów.

W maju 2018 otrzymaliśmy także możliwość sprawowania merytorycznej opieki nad kierunkiem E-marketing na studiach podyplomowych UTH. Ich celem jest przekazanie wiedzy oraz praktycznych umiejętności związanych z wykorzystaniem nowoczesnych mediów w kreowaniu wizerunku marki, rozwijaniu sprzedaży online oraz budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Studia kierowane są nie tylko do osób zajmujących się marketingiem sieciowym na co dzień, ale do wszystkich zainteresowanych nabyciem kompetencji z tego zakresu.

Wraz z ukończeniem studiów oprócz Świadectwa Ukończenia Studiów Podyplomowych, absolwenci otrzymają Certyfikat Google Analytics Individual Qualification, Certyfikat Google AdWords (pod warunkiem zdania egzaminiów) oraz certyfikat Ideo Force potwierdzający nabycie umiejętności e-marketingowych. 

 
 

Akademia im. Leona Koźmińskiego

Akademia Leona Koźmińskiego logo

Akademia im. Leona Koźmińskiego to wielokrotnie wyróżniania uczelnia niepubliczna w kraju. Została wybrana przez Financial Times najlepszą szkołą biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej oraz najlepszą, niepubliczną szkołą wyższą w Polsce w rankingu „Perspektyw”. W 2015 roku ALK rozpoczęła ścisłą współpracę z jedną z najbardziej prestiżowych szkół biznesowych na świecie ESCP Europe.

W ramach naszej współpracy z ALK nasi eksperci prowadzą zajęcia dla studentów przekazując im swoją wieloletnią wiedzę i umiejętności. Jako praktycy w branży, są w stanie pomóc im w przygotowaniu się do wejścia na rynek pracy.

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna

AHE

Współpraca z Akademią Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi to przede wszystkim wartościowe spotkania ze studentami oraz wykładowcami, w celu poszerzenia wiedzy i świadomości z zakresu znaczenia marketingu internetowego w dzisiejszym świecie. Przedstawiane przez Ideo Force prelekcje zapoznają uczestników z content marketingiem oraz wskazują jego wartość w dzisiejszym biznesie.

WebAkademia.IT

WebAkademia IT logo

Edukacyjny projekt WebAkademia.IT to efekt współpracy naszej firmy oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania oraz wspólnej chęci dostarczenia innowacyjnego systemu nauczania. Idea wspólnie realizowana przez wykładowców i praktyków branżowych pozwala zdobyć praktyczne umiejętności programistyczne, tak bardzo potrzebne na dzisiejszym rynku pracy. Dynamiczny rozwój internetu oraz sektora IT powoduje, że zapotrzebowanie na specjalistów w tych dziedzinach nieustannie rośnie. Kurs obejmuje 180 godzin warsztatowych, a jego uczestnicy otrzymują dostęp do sprawdzonych materiałów online.

Rzeszowska Akademia Inspiracji

Rzeszowska Akademia Inspiracji logo

Kolejnym projektem edukacyjnym, w którym bierzemy udział, jest Rzeszowska Akademia Inspiracji. To także kolejna inicjatywa, w której towarzyszymy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania. RAI jest projektem skierowanym do dzieci i młodzieży, a jej celem jest pomoc w rozwoju umiejętności i cech, które są niezwykle istotne w dzisiejszej rzeczywistości, a także ich przyszłej karierze zawodowej. Prowadzący zajęcia uczą logicznego i kreatywnego myślenia, przedsiębiorczości, organizacji oraz społecznej odpowiedzialności. W ten sposób RAI staje się suplementem polskiego systemu edukacji.

WSZiA w Zamościu

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu logo

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu to powstała w 1997 roku niepaństwowa uczelnia wyższa, nawiązująca w swej symbolice do słynnej Akademii Zamojskiej. Idea powołania tej szkoły to inicjatywa Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz rzeszowskiego Stowarzyszenia Promocji i Przedsiębiorczości. WSZiA wdrożyła Uczelniany System Zapewniania Jakości Kształcenia, dbając aby jej oferta edukacyjna była dopasowana do potrzeb rynku i oczekiwań studentów. Ideo Force wspiera uczelnię merytorycznie, prowadząc dla studentów zajęcia i ćwiczenia.

 

Uniwersytet Ekonomiczny

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie logo

Uniwersytet Ekonomiczny to wiedza i jakość kształcenia potwierdzona wieloma wybitnymi absolwentami. Tym bardziej cieszy nas fakt, że znaleźliśmy się w gronie marek współpracujących z tą szacowną instytucją. Uczelnia wyróżnia się aktywnością w rozwijaniu innowacyjnych działań gospodarczych i cyklicznie włącza się w organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Podczas ostatniej edycji wydarzenia w 2017 r. mieliśmy okazję do dzielenia się wiedzą zgromadzoną w Ideo Force. Przedmiotem prelekcji było wykorzystanie wskaźników Google Analytics i ich prawidłowa interpretacja. Współpraca jest świetną okazją do wymiany doświadczeń i czerpania sił do działania od studentów.

WSEI

wseiWspółpracujemy z Wyższą Szkołą Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Jest to niepubliczna krakowska uczelnia działająca od 2000 roku. Wykładowcy przekazują wiedzę z zakresu zarządzania, informatyki i ekonometrii oraz z finansów i rachunkowości.

Nasi specjaliści doskonale wiedzą, jak prowadzić działania e-marketingowe oraz e-commerce. W ramach konserwatorium i zajęć ćwiczeniowych chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami WSEI.