Elastyczny Software (house) wspiera zarządzanie niepewnością

Prezentacja
e-book
Jesteś o krok od pobrania prezentacji „Elastyczny Software (house) wspiera zarządzanie niepewnością”. Wypełnij poniższy formularz, a my wyślemy Ci link z plikiem do pobrania na podany e-mail.

Wypełnij formularz i odbierz ebooka

Marcin Lipiec, Manager ds. Kluczowych klientów w Ideo był prelegentem podczas 5. edycji Konferencji Lunch z e-commerce. Jego wystąpienie na temat elastycznego software house zostało stworzone również w formie prezentacji, aby osoby, które nie mogły uczestniczyć w konferencji także miały dostęp do tych nie tylko ciekawych, ale także istotnych informacji.

Co znajdziesz w prezentacji?

Należy stosować różne systemy informatyczne i zrobić z nich sieć powiązanych zależności. Jaki jest tego cel? Odpowiedź na to pytanie oraz wiele innych znajdziesz w prezentacji, Elastyczny Software (House) wspiera zarządzanie niepewnością.

  1. Dywersyfikacja oprogramowania i procesów.

    Klienci bywają różni, tak samo jak różne bywają ich wymagania. Bazowanie wyłącznie na jednym oprogramowaniu i wykorzystywanie jednego rodzaju procesu znacząco ogranicza Twoje szanse na pozyskiwanie oraz zadowolenie większej ilości klientów.

  2. Internacjonalizacja dywersyfikacją rynków.

    To, że dziś działasz wyłącznie lokalnie, nie oznacza, że już zawsze tak będzie. Nie zamykaj sobie możliwości wyjścia na rynek międzynarodowy i co więcej, bierz pod uwagę taką opcję.

  3. Dywersyfikacja kanałów sprzedaży.

    Poleganie wyłącznie na jednym kanale sprzedaży, w czasach kiedy Internet oferuje tak wiele możliwości, jest niezwykle niekorzystne. Postaraj się wykorzystać potencjał, jaki drzemie w różnych kanałach sprzedaży, jak np. prężnie rozwijające się marketplace’y czy sieci afiliacyjne. Szukaj nowych sposobów docierania do Klientów i otwieraj im nowe ścieżki dokonywania zakupu.