Jak skutecznie wykorzystać wideo marketing dla zwiększania sprzedaży w świecie VUCA?

Prezentacja
e-book
Jesteś o krok od pobrania prezentacji „Jak skutecznie wykorzystać wideo marketing”. Wypełnij poniższy formularz, a my wyślemy Ci link z plikiem do pobrania prezentacji na podany e-mail.

Wypełnij formularz i odbierz ebooka

Jest to prezentacja z 5. edycji Konferencji Lunch z e-commerce, która odbyła się 13 maja 2022 roku w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej. Prezentacja została przygotowana przez Sebastiana Skórskiego, eksperta ds. marketingu.

Co znajdziesz w prezentacji?

Prelekcja, którą możesz pobrać w formie prezentacji to zbiór najważniejszych informacji na temat wideo marketingu. Promowanie produktu w takiej formie to z pewnością dobra decyzja, zwłaszcza w czasach, kiedy wideo wiedzie prym w niemalże każdym rankingu uwzględniającym skuteczność dotarcia z komunikatem marketingowym do określonej grupy docelowej.

  1. Budowanie społeczności.

    W dzisiejszych czasach media społecznościowe są niezbędnym elementem strategii marketingowej w Internecie. To właśnie tam można znaleźć potencjalnych konsumentów, nie narzucając się im zbyt nachalnie ze swoimi produktami. Według danych zawartych w prezentacji, między innymi 70% użytkowników ogląda codziennie Instagram Stories, a 86% je publikuje. Takie liczby robią wrażenie.

  2. Obsługa narzędzi.

    Dobór odpowiednich narzędzi do tworzenia reklam wideo to jeden ze składników przepisu na sukces wideo marketingu. Zapoznaj się z propozycjami Sebastiana Skórskiego i wybierz najbardziej odpowiedni dla siebie format, a przygotowanie tego typu materiału promocyjnego nie będzie wyzwaniem.

  3. Szukaj inspiracji.

    Przygotowywanie reklam wideo wymaga kreatywności. Nie ograniczaj się do standardowych, bezpiecznych schematów. Poszukaj inspiracji i twórz przyciągające uwagę reklamy wideo, które zaprowadzą odbiorcę prosto do Twojego sklepu.