SEO checklista

e-book
e-book
Jesteś o krok od pobrania naszego ebooka "Checklista elementów wpływających na pozycjonowanie". Wypełnij poniższy formularz, a my wyślemy Ci link z plikiem do pobrania na podany adres e-mail. Życzymy miłej lektury!

Wypełnij formularz i odbierz ebooka

Co znajdziesz w e-booku?
 
SEO Checklista została przygotowana przez Wojciecha Szymańskiego, który aktywnie działa w branży od blisko 10-ciu lat. Ebook, który za chwilę pobierzecie powstał z myślą zarówno o początkujących praktykach SEO, jak i właścicielach stron www, którzy w szybki sposób chcą zweryfikować swoje serwisy pod kątem efektywności pozycjonowania.
 
Zawarte w dokumencie wskazówki pozwolą w prosty sposób zidentyfikować ewentualne podstawowe problemy ze stroną www. Wnioski po przenanalizowaniu odpowiedzi udzielonych w ramach checklisty mogą wyznaczyć kierunki, dalszej optymalizacji strony. 
 
Ebook zawierający ponad 80 zagadnień, został pozytywnie zaopiniowany przez praktyków SEO, jako przydatne "narzędzie" dla każdego, wiążącego swój sukces z widocznością w sieci. 
 
  1. Ponad 80 pytań.

    Poniższy ebook jest swego rodzaju kwestionariuszem, obejmującym podstawowe zagadnienia związane z efektywnością strony pod katem pozycjonowania. Pozwala w szybki sposób zdiagnozować ewentualne problemy i newralgiczne punkty serwisu internetowego. 

  2. Wygodne narzędzie.

    Pozycja obowiązkowa w podręcznym warsztacie dla każdego początkującego praktyka SEO, a także wszystkich właścicieli serwisów internetowych, stron firmowych, blogów itd. Pozwala usystematyzować pracę i wyznaczyć kierunki dalszych działań. Wypełnienie kwestionariusza przed rozpoczęciem pogłębionego audytu SEO, jest dobrym pomysłem.