Pozycjonowanie stron internetowych Łódź

Aż 86% użytkowników lokalizuje firmę w Mapach Google.

Profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych jest jedną najpopularniejszych usług wielu agencji SEO. Widoczność w wynikach wyszukiwania jest niezbędna do skutecznego prowadzenia biznesu online. Oferujemy kompleksowe pozycjonowanie stron internetowych oraz obsługę firm w ramach e-marketingu i e-commerce. 

pozycjonowanie stron lodz

Mirosław Dubaj
Mirosław Dubaj
Acoount Manager w Ideo Force
 • +48 42 20 91 677
Napisz do mnie

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych jest trybem działania złożonym z SEO (Search Engine Optimization), link building i czynnika trust rank. Prace z obszaru pozycjonowania poprzedza audyt SEO, w zakres którego wchodzi analiza czynników wewnętrznych i zewnętrznych strony, w tym  m.in.: słowa kluczowe w treści i nagłówkach, poprawność kodu HTML i linkowanie. Wszystko to, co dzieje się w obrębie strony www i poza nią oddziałuje na pozycję witryny w wynikach wyszukiwania.

Ideo Force specjalizuje się w obsłudze Google, która jest najpopularniejszą wyszukiwarką w Polsce i na świecie. Jednak bez względu na typ wyszukiwarki, nasz zespół może przeprowadzić pozycjonowanie stron internetowych na wybranej przez klienta wyszukiwarce. Pozycjonowanie www oznacza, że strona internetowa poddawana jest ciągłej optymalizacji oraz  monitorowania i śledzenia bieżących efektów. Działania prowadzimy w ten sposób, aby klienci mogli liczyć na pełne wsparcie specjalistów.   

Pozycjonowanie sklepów internetowych w Łodzi

Pozycjonowanie strony www to inaczej rzecz ujmując pozycjonowanie firmy w Internecie. Dzisiaj to właśnie od widoczności w wyszukiwarce zależy pozycja marki na rynku. Sprzedaż zaczyna się w Internecie, ale i świadomość konsumencka ma swój początek i rozwój w sieci. Jak wiemy sklepy internetowe różnią się od siebie asortymentem czy skalą działania (sklep lokalny, usługi w ramach międzynarodowego e-commerce, itp.). Jednak bez względu na zakres oferty, cel sklepu jest zawsze taki sam – sprzedawać. Strony internetowe, które zajmują wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania odnotowują znacznie większe zyski ze sprzedaży od tych, które nie są widoczne w Google. Sklep widoczny w Google (lub innych wyszukiwarkach internetowych) uważany jest przez użytkowników za wiarygodny i to on zbiera najwięcej kliknięć. 

Pozycjonowanie sklepów internetowych, jeśli mówimy o frazach kluczowych, może przebiegać na dwa sposoby: tradycyjny lub szeroki. Pozycjonowanie tradycyjne obejmuje jedno lub dwa słowa kluczowe i cechuje się wysoką konkurencyjnością na daną frazę, a także wysokim kosztem pozycjonowania i niskimi możliwościami dotarcia do potencjalnego konsumenta. Pozycjonowanie szerokie, nazywane również long tail lub w tłumaczeniu na język polski - na długi ogon, obejmuje frazy kluczowe złożone z więcej, niż dwóch wyrazów. W przeciwieństwie do pozycjonowania tradycyjnego, koszt tego typu pozycjonowania jest niski, podobnie rzecz ma się z konkurencyjnością (jest mniejsza), a szansa dotarcia do klienta w tym przypadku jest znacznie większa.

Pozycjonowanie szerokie doskonale sprawdza się w przypadku sklepu z rozbudowaną ofertą i dużą ilością treści na stronie. Jednak mogą z niego korzystać również mniejsze sklepy. Użytkownik przeszukujący sieć z wykorzystaniem rozbudowanych wyrażeń otrzymuje wynik odpowiadający swojej potrzebie. Naszym zadaniem jest, aby spośród wielu stron www, to właśnie Twoja strona pokazała się w wyszukiwarce Google na możliwie, jak najwyższej pozycji. Ten typ pozycjonowania nie tylko przyciąga większą liczbę internautów do sklepu, ale spowoduje, że spędzą oni na stronie więcej czasu. 

Pozycjonowanie stron w Łodzi przez naszą agencję SEO obejmuje również skuteczne pozycjonowanie serwisów e-commerce. Oto, jakie korzyści odniesie Twój sklep, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usługi:

 • Poprawę wyników sprzedaży.
 • Zainteresowanie potencjalnych klientów.
 • Większą rozpoznawalność na rynku.
 • Przewagę nad konkurencją.
 • Wysoką konwersję. 
 • Wiarygodność. 
 • Nowych klientów.

 

Kompleksowo zajmiemy się pozycjonowaniem Twojej witryny!

Pozycjonowanie stron internetowych Łódź

Pozycjonowanie stron internetowych może być ukierunkowane zarówno na rynek lokalny (np. Łódź i okolice), jak i ogólnopolski czy międzynarodowy. Pozycjonowanie lokalne skupia się tylko na określonym obszarze, np. jednym mieście lub jego okolicach czy regionie. Jak pokazują trendy wyszukiwań w Google, firmy docelowo obsługujące klientów z np. na terenie jednej miejscowości, dostrzegają efektywność pozycjonowania lokalnego. Przykładem tego jest popularność fraz kluczowych dotyczących SEO w wydaniu lokalnym, np. pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie Łódź, pozycjonowanie stron Łódź, Łódź pozycjonowanie, pozycjonowanie stron internetowych Łódź czy SEO Łódź.

Jakie korzyści wynikają dzięki prowadzeniu działań takich, jak pozycjonowanie lokalne

 • Szybkie dotarcie z ofertą do klientów lokalnych, dzięki widoczności strony internetowej w Google i innych usługach (np. w wizytówce Google Moja Firma). 
 • Wzrost sprzedaży produktów i usług za pośrednictwem strony internetowej lub w siedzibie firmy.
 • Zwiększenie zaangażowania klientów (kontakt telefoniczny, wizyta w salonie sprzedaży, itp.).
 • Przewaga na lokalną konkurencją i tym samym wzmocnienie pozycji na rynku lokalnym.
 • Niższy koszt pozycjonowania, niż ma to miejsce w przypadku działań SEO kierowanych na rynek ogólnopolski.

pozycjonowanie Łódź

Jak pracujemy?

Marketing internetowy jest pojęciem szerokim. Pozycjonowanie stron internetowych jest jednym z wielu działań mających wpływ na rynkową pozycję firmy. Jest również sposobem na zbudowanie rozpoznawalności marki, a także wpływa na osiąganie przez firmę celów sprzedażowych. Jednak działań z obszaru e-marketingu i e-commerce, przyczyniających się do poprawienia kondycji firmy jest znacznie więcej. W zakres naszych usług wchodzi nie tylko SEO i pozycjonowanie stron www, ale m.in. prowadzenie kampanii Google Ads czy obsługa kanałów social media. 

W ramach usługi pozycjonowania stron Łódź zapewniamy optymalizację strony www oraz w razie konieczności dorobienie brakujących funkcjonalności. Pozycjonowanie zaczynamy od audytu SEO, którego wyniki pozwolą określić kondycję witryny w wyszukiwarce, wskazać elementy wymagające poprawy i przygotować plan naprawczy. Wraz z klientem wybieramy frazy kluczowe, następnie zajmujemy się ich wdrożeniem i w późniejszym etapie badamy potencjał słów kluczowych, wykluczając te najmniej efektywne i zamieniając lub dodając inne. Nasi specjaliści zajmują się pozyskiwaniem wartościowych linków, prawidłowym linkowaniem w obrębie strony i tworzeniem wartościowych treści pod kątem SEO. Zawartość strony jest systematycznie monitorowana. 

Działania dotyczące pozycjonowania stron dobieramy do potrzeb klienta, biorąc pod uwagę obszar działalności firmy. Przykładem jest pozycjonowanie strony lokalne, w ramach którego zakładamy i optymalizujemy wizytówkę Google Moja Firma.

Zapytaj o rozwiązanie dedykowane dla Ciebie 

Pozycjonowanie stron Łódź – ile kosztuje?

Pozycjonowanie stron internetowych jest usługą która nie ma jednej, stałej, z góry określonej ceny. Cennik pozycjonowania różni się nie tylko w zależności od wewnętrznych ustaleń agencji oferujących tego typu usługi, ale także od kilku innych czynników. Jakich? Z pewnością tym, co wpływa na cenę jest:

 • liczba słów kluczowych i stopień ich konkurencyjności,
 • skala działalności firmy i jej dotychczasowa pozycja w branży,
 • rodzaj pozycjonowania (pozycjonowanie szerokie/pozycjonowanie tradycyjne),
 • opłata i dostęp do licencjonowanych narzędzi,
 • kondycja witryny,
 • bieżąca optymalizacja strony, 
 • specjaliści biorący udział w projekcie,
 • typ strony internetowej,
 • przeprowadzenie audytu SEO,
 • analiza i monitorowanie działań na stronie,
 • przygotowanie sprawozdań z wykonanych prac,
 • czas umowy na pozycjonowanie strony.  

Jeśli chcesz poznać pełny zakres usługi i kosztów z nią związanych zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy ofertę, a w niej informacje o współpracy i działaniach prowadzonych w obrębie strony i poza nią. Do wyceny podchodzimy indywidualnie, szczegółowo analizując historię strony i działalność klienta w zakresie SEO oraz branżę i konkurencję.

Pozycjonujemy strony internetowe z Łodzi!

Pozycjonujemy w całej Polsce

Nasze działania obejmują swoim zakresem nie tylko Łódź. Pomagamy firmom z całej Polski. Zdajemy sobie sprawę, że zamykanie się na jeden region, może nie wydobyć całego potencjału z promocji. DZwiększamy ruch na stronie Klienta i dbamy o widoczność strony w wyszukiwarce Google. Zobacz, jak działamy w innym miastach:

Dlaczego Ideo Force?

 • Działamy na rynku już kilkanaście lat. Zdobyliśmy kompetencje, dzięki którym nasi klienci z powodzeniem prowadzą działalność w Internecie, umacniając tym samym swoją pozycję w branży. 
 • Przeprowadzamy klienta przez cały proces pozycjonowania, zajmując się również kwestiami technicznymi. Jedną z naszych usług jest tworzenie stron internetowych, dlatego jesteśmy w stanie szybko reagować na nieprawidłowości i w razie potrzeby stworzyć rozwiązania usprawniające cały proces. 
 • Profesjonalne pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego (również lokalnie) możliwe jest dzięki zaangażowaniu  specjalistów ds. e-commerce i e-marketingu. Prowadzimy działania uzupełniające budowanie pozycji w Google, tym kampanie reklamowe, badania użyteczności stron www, obsługę social media.
 • Wszystkie prace, w tym SEO, prowadzimy zgodnie z zasadami Google - jesteśmy agencją ze statusem Google Premium Partner.
 • Współpraca z nami przebiega sprawnie - przez czas trwania umowy klient kontaktuje się z indywidualnym opiekunem, który pełni rolę kierownika projektu i doradcy, nadzorując całe przedsięwzięcie.
 • Pozycjonowanie stron internetowych wykonujemy przy użyciu najlepszych na rynku narzędzi SEO, wśród których możemy wymienić: SEMSTORM, SurferSEO czy Ahrefs. Korzystamy również narzędzi i usług Google.
 • Naszymi klientami są zarówno liderzy w swoich branżach, jak i mniejsze firmy, dla których budujemy rynkową pozycję. Lubimy wyzwania! Pracujemy m.in. dla Wolters Kluwer, iParts, Wapteka, Cobi. Kliknij, aby zobaczyć nasze realizacje →

 

Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie?

 • Długotrwały efekt
 • Niski koszt pozyskania ruchu
 • Docieranie do wartościowych użytkowników
 • Wysoki współczynnik konwersji
 • Zaznaczenie pozycji rynkowej
 • Skalowalność
Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu, social media marketingu oraz poprawie użyteczności. Kompleksowo obsługujemy e-commerce. Dobieramy najlepsze rozwiązania oraz nieustannie służymy naszą radą, wiedzą i doświadczeniem.

Pozycjonowanie - komponenty

Audyt SEO, to profesjonalna analiza strony internetowej. Przeprowadzamy go w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i przy pomocy specjalistycznych narzędzi. Badamy wszystkie parametry, wpływające na pozycjonowanie strony. Jednocześnie sprawdzamy, jak wygląda sytuacja w branży, w której działasz Ty i Twoja konkurencja. Dzięki temu zdobywamy szersze spojrzenie na problem.
Pozycjonowanie szerokie jest szczególnie efektywne w przypadku sklepów online czy serwisów z bardzo dużą ilością podstron i regularnie uaktualnianymi treściami. Przed rozpoczęciem działań przygotowujemy listę schematów i kombinacji fraz kluczowych, które są wyszukiwane przez użytkowników i na które serwis będzie pozycjonowany.
W celu precyzyjnego trafienia do wybranej grupy klientów i zainteresowania ich ofertą, konieczne jest efektywne pozycjonowanie serwisu i zdobycie wysokich miejsc w wyszukiwarkach internetowych. Sklepy internetowe, które często sprzedają te same produkty co inne ecommercy, często borykają się z problemem przebicia się nad konkurencję. W zależności od sklepu stosujemy kilka różnych technik pozwalających na osiągnięcie sukcesu.
Bez unikalnej i wartościowej dla użytkowników treści skuteczne pozycjonowanie jest niemożliwe. W ramach usługi copywritingu SEO oferujemy tworzenie treści przeznaczonych do publikacji w serwisach zewnętrznych (w ramach pozyskiwania linków pod pozycjonowanie), przygotowanie treści na stronę www lub ich przeredagowanie z uwzględnieniem czynników SEO (np. artykułów na bloga).
Wzrost liczby użytkowników smartfonów sprawił, że Google wprowadził algorytm Mobile First-Index. Oznacza to, że właściciele stron internetowych chcąc wyświetlać się wyżej muszą również zadbać o wersję na telefony komórkowe i tablety. Kompleksowo dbamy o optymalizację witryny dla użytkowników tych urządzeń, przygotowujemy pełny audyt, tworzymy odpowiedni content, wybieramy celne frazy kluczowe i na nie pozycjonujemy witrynę.
Celem pozycjonowania lokalnego jest wypromowanie stron internetowych, które przedstawiają produkty lub świadczą usługi w okolicy, w której użytkownik obecnie się znajduje. W pierwszej kolejności naszej pracy poznajemy cele i wymagania klienta, a następnie przeprowadzamy audyt SEO, który daje nam wskazówki do dalszych działań. Następnie tworzymy strategię pozyskania wartościowych odnośników lokalnych, którą kolejno skrupulatnie realizujemy i raportujemy.
Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.