Sprzedaż na allegro, ebay

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować".
Johann Wolfgang Goethe
 

Portale aukcyjne od momentu swojego powstania przeszły bardzo długą drogę. Od udostępniania użytkownikom możliwości sprzedaży pojedynczych produktów aż do rozbudowanych i elastycznych platform, z których korzystają nawet sklepy z ogromnym asortymentem.

Mateusz Bober
Mateusz Bober
Account Manager, UX/UI Designer
  • 17 860 21 86 (wew.: 159)
Napisz do mnie

Serwisy aukcyjne

W dzisiejszych czasach portale takie jak Amazon, Ebay czy Allegro osiągają szczyty popularności. Ich marki są powszechnie rozpoznawalne, mają ogromne zasięgi, a same serwisy są przyjazne w obsłudze. Za ich sprawą miliony użytkowników na całym świecie kupują i oferują swoje produkty.

Serwisy aukcyjne stały się idealnym miejscem nie tylko dla indywidualnych sprzedawców, ale i całych firm. W przypadku tych ostatnich są doskonałym uzupełnieniem innych kanałów komunikacji, pozyskiwania klientów oraz źródła przychodów.

Wsparcie sprzedaży

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż wdrożenie i obsługa nowego kanału sprzedaży jest czasochłonna i wymagająca. Dlatego aktywnie wspieramy naszych klientów i pomagamy im od samych podstaw. Przygotowujemy i konfigurujemy konta firmowe w serwisach aukcyjnych, przygotowujemy odpowiednie opisy produktów – atrakcyjne zarówno dla zwykłych klientów, jak i posiadające walory SEO, a także dodajemy produkty i tworzymy aukcje.

We współpracy z naszymi klientami stawiamy na kompleksowość działań. Analizujemy spływające dane, monitorujemy aukcje, planujemy działania promocyjne i na bieżąco doradzamy klientowi w kwestiach e-marketingowych. Korzystając z naszego doświadczenia dążymy do optymalizacji i stałego zwiększania sprzedaży.

Automatyzacja sprzedaży

Aby usprawnić obsługę, wykorzystujemy dostępne na rynku dedykowane programy takie jak TradeWatch czy Baselinker. Pierwszy z nich jest rozbudowanym narzędziem pozwalającym na efektywne monitorowanie prowadzonych aukcji oraz gromadzenie i analizę danych. Stanowią one podstawę pod późniejszą optymalizację działań. O jego popularności może świadczyć fakt, iż 8 z 10 największych sprzedawców na Allegro korzysta właśnie z niego.

Baselinker z kolei pozwala na wydajne zarządzanie i pełną kontrolę nad aukcjami, bez względu na ich ilość. Jego znajomość i sprawna obsługa pozwalają znacząco uprościć oraz zautomatyzować liczne procesy sprzedażowe na Allegro czy Ebay. Począwszy od dodawania notatek do zamówień a kończąc na automatycznym generowaniu listów przewozowych czy zamawianiu kuriera.

Zapytaj o ofertę