Zakładanie sklepu internetowego

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować". Johann Wolfgang Goethe

Masz pomysł na stworzenie sklepu internetowego, ale nie wiesz od czego zacząć? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! Pomagamy w opracowaniu biznesplanu, wyborze CMS, zatowarowaniu oraz przygotowaniu strategii promocji e-sklepów. Obsługujemy ecommerce kompleksowo.

Mateusz Bober
Mateusz Bober
Account Manager, UX/UI Designer
 • tel. 723 988 859
Napisz do mnie

Biznesplan e-sklepu

Założenie sklepu internetowego wiąże się ze sporymi wyzwaniami. Już na wczesnych etapach biznesplanu warto określić kilka czynników np.: do kogo kierowany jest nasz produkt, czy kto jest naszą konkurencją i jakie szanse mamy na skuteczne zaistnienie na rynku e-commerce. W ramach kwestii technicznych, warto dobrze zastanowić się nad doborem odpowiedniego oprogramowania dla sklepu – w zależności od charakterystyki sklepu, rodzaju zatowarowania, czy też ilości oferowanych produktów ważne jest, aby dobrać CMS jak najlepiej dopasowany do potrzeb. Na swoim koncie mamy wdrażanie ecommerce w oparciu o autorski CMS Edito, jak również Magento czy PrestaShop.

Jesteśmy ekspertami od e-commerce

Regularnie organizujemy konferencje biznesowe gromadzące osoby z branży e-commerce

Cykliczne wydarzenia pod nazwą "Lunch z e-commerce" służą poszerzeniu wiedzy z zakresu e-commerce oraz networkingowi. Nasi klienci mają zagwarantowane bezpłatne wejściówki.

 

Jak stworzyć sklep internetowy?

Służymy naszym klientom w kompleksowym konsultingiem przy wprowadzeniu sklepu internetowego do sektora e-commerce. Jesteśmy w stanie przygotować intuicyjne makiety sklepu, mające na celu zwiększenie jego użyteczności już we wczesnych procesach sprzedaży. Dobrze przemyślany od początku projekt ma o wiele większe szanse na końcowy sukces. W przypadku istniejących już sklepów, przeprowadzamy badania użyteczności oraz audyty mające na celu rozwiązanie określonych w briefie problemów.


Przenosimy sprzedaż do Internetu w trybie ekspresowym. 
Zobacz szczegóły


Doskonale wiemy, że szybkość działania w czasach tak licznej konkurencji to podstawa. Dlatego zapewniamy ekspresową obsługę, która pomoże Ci wybić Twój biznes i zwiększyć zarobki.

Systemy i technologie

Ciężko powiedzieć jaka jest „najlepsza” platforma, ponieważ to specyficzne potrzeby określą, które funkcje przyniosą firmie najwięcej korzyści. Jeśli próbujesz wykonać podstawowy e-commerce, a nie potrzebujesz opcji skalowalnej lub dostosowywalnej, jedna z mniejszych, prostszych platform e-commerce może być idealna dla Ciebie. Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz dużej wszechstronności warto zdecydować się na którąś z bardziej wydajnych platform.

Ideo Force posiada doświadczenie w pracy z wieloma platformami do zarządzania sklepami internetowymi. Co więcej posiadamy zaplecze programistyczne, które sprawia, że potrafimy dostosować wybraną platformę do indywidualnych potrzeb klienta.

Systemy, z którymi mamy doświadczenie wdrożeniowe to między innymi:

 • Shoper - gotowe oprogramowanie dla sklepu internetowego dostępne jest jako usługa typu SaaS. Dostarczane sprzedawcom działającym w branży e-commerce przez firmę DreamCommerce.
 • Edito - autorski i dedykowany system do obsługi sklepów internetowych. System działa zarówno w technologii PHP jak i ASP.NET - mamy doświadczenie z oboma.
 • Prestashop - otwarte oprogramowanie udostępniane na licencji Open Software License.
 • Clickshop - oprogramowanie przeznaczone dla sklepów internetowych bazujące na silniku skryptu Shoper.
 • Magento - otwarte oprogramowanie udostępniane na licencji Open Software License.
 • IdoSell Shop oraz IAI Shop - oprogramowanie do zarządzania sklepem internetowym udostępniane w formie SaaS przez firmę IAI S.A.
 • Drupal - otwarte oprogramowanie udostępniane na licencji Open Software License.
 • Opencart - otwarte oprogramowanie udostępniane na licencji Open Software License.
 • Sote - oprogramowanie do zarządzania sklepem internetowym udostępniane w formie SaaS.
 • Shopify - mniej popularny w Polsce systemy SaaS do zarządzania sklepem internetowym.

Naszym klientom wybrać system e-commerce optymalny dla ich indywidualnych potrzeb.

Kompleksowa strategia

W jaki sposób możemy weryfikować podjęte działania, bez wcześniej przygotowanej strategii? Kompleksowy plan wprowadzenia sklepu internetowego na rynek jest fundamentalnym czynnikiem rzutującym na jego późniejszy sukces. O wiele łatwiej jest wyznaczyć sobie określone cele, jakie chcemy uzyskać na poszczególnych etapach prowadzenia działalności online, a następnie je weryfikować i określać miejsce, w jakim aktualnie znajduje się nasz sklep internetowy.

Zapytaj o ofertę
 

 

Jeden partner to wiele korzyści

Szybko, elastycznie i wszystko od jednego partnera! Jeden partner biznesowy to wiele korzyści - na przykład:

 • Generuj więcej sprzedaży i zwiększ bazę klientów.
 • Zwiększ ruch w swoim sklepie (poprzez prowadzone przez nas kampanie).
 • Zmaksymalizuj zwrot z inwestycji w wydatki marketingowe (takie jak PPC, marketing afiliacyjny, e-mail marketing czy pozycjonowanie) dzięki naszemu wsparciu optymalizacyjnemu.
 • Popraw doświadczenie użytkowników, a co za tym idzie spraw by polecali Twój sklep.
 • Popraw użyteczność sklepu poprzez testy wielowymiarowe, które możemy przeprowadzać.
 • Skup się na tym na czym się znasz, a marketing twojego sklepu zostaw nam – specjalisto! Ty rozwijaj bazę produktową, relacje z partnerami oraz zajmij się logistykom, a resztę zostaw nam.
 • Zyskaj czas - rozpoczynając współpracę masz pewność, ze zajmiemy się wszystkim.
 • Zyskaj dostęp do konsultanta - wyróżnia nas to, że oprócz prac nad sklepem w każdej chwili służymy naszym klientom radą. Z przyjemnością odpowiadamy na pytania i pomagamy podejmować właściwe decyzje e-marketingowe.

Jako agencja e-commerce generujemy sprzedaż w e-commerce, pomagamy, doradzamy. Dajemy elastyczność i partnerskie podejście! Zakładanie sklepu internetowego wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia. Nasza agencja zapewni Ci pomoc na każdym etapie - począwszy od biznesplanu, a kończąc na opracowaniu skutecznej strategii marketingowej dla Twojego sklepu.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.
kontakt // ideoforce.pl