Strategie Employer Brandingowe

"Bardziej efektywne jest robienie czegoś naprawdę wartościowego, niż liczenie na to, że logo lub nazwa zrobi to za Ciebie". J.Cohen

Sukces często zależny jest od odpowiedzialnych i uzdolnionych pracowników. Gdzie ich znaleźć? W Internecie! Pomagamy budować efektywne strategie Employer Brandingowe, które przyciągają talenty.

Joanna Tymowicz
Joanna Tymowicz
Client Service Director
  • +48 17 860 21 86 (wew.: 190)
Napisz do mnie

Poznajmy się

Każde efektywne działanie employer brandingowe musi być poprzedzone kompleksową diagnozą aktualnego stanu firmy. W celu lepszego poznania drzemiącego w niej potencjału przeprowadzamy zaawansowane audyty pozwalające ocenić znajomość, rozpoznawalność i ocenę marki, zarówno wewnątrz organizacji, jak i poza jej strukturami.

Zapewniamy kompleksowe badanie i analizę bieżącej sytuacji firmy. Proponujemy warsztaty  z pracownikami, badania CATI, ankiety CX diagnozujące doświadczenia rekrutacyjne kandydatów na oferowane stanowiska. Na podstawie zgromadzanych danych wyznaczamy wymierne cele działania i podpowiadamy jak wykorzystać potencjał marki oraz stworzyć wizerunek atrakcyjnego pracodawcy.

Komunikujemy wartość marki

Najlepszy obraz firmy to taki, który działa kusząco na pracowników. Kampanie kierowane do ściśle określonych grup odbiorców pozwalają dotrzeć do najbardziej utalentowanych i pożądanych kandydatów i aktywnie budować pozycję firmy. Na potrzeby klientów tworzymy persony pozwalające zwizualizować cechy potencjalnych pracowników oraz opracowujemy indywidualne, wielokanałowe strategie komunikacji z nimi

Stawiamy na Internet

Gdy strategia jest opracowana, czas na konkretne działania. Przygotowujemy i wykonujemy wszelkie materiały do komunikacji wewnętrznej – intranet, newsletter, dedykowane aplikacje. Dbamy o zewnętrzny wizerunek. Kreujemy go poprzez działania w social media, content marketing oraz video marketing. Przygotowujemy dedykowane landing pages oraz podejmujemy niestandardowe rozwiązania, jak grywalizacje, konkursy itd.

Nasze działanie nie kończy się wraz z opracowaniem i zrealizowaniem strategii. Oferujemy kompleksowy monitoring Internetu. Sieć to przestrzeń, która jest bezustannie aktywna. Bieżący nadzór nad pojawiającymi się wzmiankami pozwala zapobiegać kryzysom i kształtować wizerunek marki w czasie rzeczywistym.

Działamy offline

Realizujemy również działania offline. Projektujemy i wykonujemy dedykowane roll-upy, zapewniamy obsługę eventów, pomagamy w odpowiednim doborze gadżetów promocyjnych. Działania poza Internetem pozwalają uzupełnić i wykreować całościowe wyobrażenie, który przyciągnie atrakcyjnych pracowników i zapewni długofalowy  sukces.

Zapytaj o ofertę