YouTube marketing

"Uwaga jest jednym z najcenniejszych dóbr w nowoczesnym społeczeństwie". A.Bard

Swobodny dostęp do treści i milionów aktywnych użytkowników to idea, która od początku przyświecała YouTube’owi. Dziś słynny portal staje się szansą również dla marek, które chcą zaistnieć zarówno w wymiarze lokalnym, jak i globalnym.

Joanna Tymowicz
Joanna Tymowicz
Client Service Director
  • +48 17 860 21 86 (wew.: 190)
Napisz do mnie

Pokaż swój potencjał

Nieograniczony dostęp do widowni i szerokie możliwości zaistnienia – witamy w świecie YouTube’a, miejsca, gdzie każdy może zostać reżyserem i wypromować swoją markę.

W zglobalizowanym świecie tylko najbardziej wyraziste marki mają szansę zaistnienia w szerokiej świadomości konsumenckiej. Idealnym miejscem do komunikacji ich wyjątkowych cech będzie YouTube. Jak jednak wykreować silny wizerunek i zostać zauważonym? Pomożemy Ci w tym! Założymy kanał twojej marki, opracujemy strategię działania i komunikacji, wyprodukujemy atrakcyjne treści i zadbamy o ich dystrybucję.

Każdy, kto choć raz zetknął się z YouTube marketingiem, wie, że działanie tego typu to nie tylko strona kreatywna. Współpracując z nami, otrzymujesz gwarancję analizy wszelkich danych, wykresów i kosztów. Wszystko to pozwoli na bieżącą optymalizację działań, adaptację do nowych trendów i dotarcie do jeszcze większej liczby odbiorców.

Gdy zasięg organiczny to za mało

Wartościowemu i profesjonalnie wykonanemu wideo powinna towarzyszyć dobrze przemyślana i zaprojektowana reklama. Zajmiemy się tym. Dzięki znajomości narzędzi Google Ads (dawniej Google AdWords) pomożemy znacząco zwiększyć zasięg publikowanych treści i tym samym zbudować pozytywny wizerunek Twojej marki. Nasi specjaliści przeprowadzą analizę, opracują szczegółowe grupy docelowe i pomogą tym samym dotrzeć do użytkowników zainteresowanych prezentowaną ofertą.

Jak angażować młodych?

YouTube to potężne narzędzie skupiające miliony młodych użytkowników. Jego odpowiednie wykorzystanie może znacząco przyczynić się do sukcesu marki. Portal to także tysiące influencerów – ludzi z pasją, którzy gromadzą wokół siebie przyszłych klientów Twojej firmy. Dlaczego nie wykorzystać ich potencjału?

W Ideo Force zajmujemy się planowaniem, koordynacją i optymalizacją zarówno jednorazowych form współpracy, jak i dłuższych projektów z vlogerami. Znamy współczesne trendy, analizujemy potrzeby Twojej marki i na ich podstawie dobieramy odpowiednich youtuberów, którzy zapewnią sukces całej kampanii.

Zapytaj o ofertę