Sprzedaż na portalach aukcyjnych

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować". Johann Wolfgang Goethe

Portale aukcyjne od momentu swojego powstania przeszły bardzo długą drogę. Od udostępniania użytkownikom możliwości sprzedaży pojedynczych produktów aż do rozbudowanych i elastycznych platform, z których korzystają nawet sklepy z ogromnym asortymentem.

Paweł Kotowicz
Paweł Kotowicz
Account Manager
  • tel. 697 411 900
Napisz do mnie

Serwisy aukcyjne

W dzisiejszych czasach portale takie jak Amazon, Ebay czy Allegro osiągają szczyty popularności. Ich marki są powszechnie rozpoznawalne, mają ogromne zasięgi, a same serwisy są przyjazne w obsłudze. Za ich sprawą miliony użytkowników na całym świecie kupują i oferują swoje produkty.

Serwisy aukcyjne stały się idealnym miejscem nie tylko dla indywidualnych sprzedawców, ale i całych firm. W przypadku tych ostatnich są doskonałym uzupełnieniem innych kanałów komunikacji, pozyskiwania klientów oraz źródła przychodów.

Obsługujemy sprzedaż nie tylko na Allegro i eBay. Obsługujemy również: 

Jesteśmy ekspertami od e-commerce

Regularnie organizujemy konferencje biznesowe gromadzące osoby z branży e-commerce

Cykliczne wydarzenia pod nazwą "Lunch z e-commerce" służą poszerzeniu wiedzy z zakresu e-commerce oraz networkingowi. Nasi klienci mają zagwarantowane bezpłatne wejściówki.

 

Wsparcie sprzedaży

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż wdrożenie i obsługa nowego kanału sprzedaży jest czasochłonna i wymagająca. Dlatego aktywnie wspieramy naszych klientów i pomagamy im od samych podstaw. Przygotowujemy i konfigurujemy konta firmowe w serwisach aukcyjnych, przygotowujemy odpowiednie opisy produktów – atrakcyjne zarówno dla zwykłych klientów, jak i posiadające walory SEO, a także dodajemy produkty i tworzymy aukcje.

We współpracy z naszymi klientami stawiamy na kompleksowość działań. Analizujemy spływające dane, monitorujemy aukcje, planujemy działania promocyjne i na bieżąco doradzamy klientowi w kwestiach e-marketingowych. Korzystając z naszego doświadczenia dążymy do optymalizacji i stałego zwiększania sprzedaży.

Automatyzacja sprzedaży

Aby usprawnić obsługę, wykorzystujemy dostępne na rynku dedykowane programy takie jak TradeWatch czy Baselinker. Pierwszy z nich jest rozbudowanym narzędziem pozwalającym na efektywne monitorowanie prowadzonych aukcji oraz gromadzenie i analizę danych. Stanowią one podstawę pod późniejszą optymalizację działań. O jego popularności może świadczyć fakt, iż 8 z 10 największych sprzedawców na Allegro korzysta właśnie z niego.

Baselinker z kolei pozwala na wydajne zarządzanie i pełną kontrolę nad aukcjami, bez względu na ich ilość. Jego znajomość i sprawna obsługa pozwalają znacząco uprościć oraz zautomatyzować liczne procesy sprzedażowe na Allegro czy Ebay. Począwszy od dodawania notatek do zamówień a kończąc na automatycznym generowaniu listów przewozowych czy zamawianiu kuriera.

Jeden partner to wiele korzyści

Szybko, elastycznie i wszystko od jednego partnera! Jeden partner biznesowy to wiele korzyści - na przykład:

  • Generuj więcej sprzedaży i zwiększ bazę klientów.
  • Zwiększ ruch w swoim sklepie (poprzez prowadzone przez nas kampanie).
  • Zmaksymalizuj zwrot z inwestycji w wydatki marketingowe (takie jak PPC, marketing afiliacyjny, e-mail marketing czy pozycjonowanie) dzięki naszemu wsparciu optymalizacyjnemu.
  • Popraw doświadczenie użytkowników, a co za tym idzie spraw by polecali Twój sklep.
  • Popraw użyteczność sklepu poprzez testy wielowymiarowe, które możemy przeprowadzać.
  • Skup się na tym na czym się znasz, a marketing twojego sklepu zostaw nam – specjalisto! Ty rozwijaj bazę produktową, relacje z partnerami oraz zajmij się logistykom, a resztę zostaw nam.
  • Zyskaj czas - rozpoczynając współpracę masz pewność, ze zajmiemy się wszystkim.
  • Zyskaj dostęp do konsultanta - wyróżnia nas to, że oprócz prac nad sklepem w każdej chwili służymy naszym klientom radą. Z przyjemnością odpowiadamy na pytania i pomagamy podejmować właściwe decyzje e-marketingowe.

Jako agencja e-commerce generujemy sprzedaż w e-commerce, pomagamy, doradzamy. Dajemy elastyczność i partnerskie podejście!

Zapytaj o ofertę
 
Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.