E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Znaczenie insightów konsumenckich i nowych trendów w e-marketingu

21 stycznia 2021
Dlaczego kreatywne rozwiązywanie problemów jest tak ważne w dzisiejszej rzeczywistości? Jakie trendy technologiczne będą umacniać się w najbliższych latach? Dlaczego insight może uatrakcyjnić ofertę o nowe rozwiązania? To wszystko w najnowszym artykule!
Czytaj dalej

Jak powinna wyglądać idealna karta produktu?

19 stycznia 2021
Karta produktu ma bardzo duży wpływ na konwersje w sklepie internetowym. Jak ją zaprojektować, aby była przyjazna użytkownikom oraz pomagała w skutecznym realizowaniu zakładanych celów sprzedażowych? Odpowiadamy w artykule.
Czytaj dalej

[Prasówka #15] Nowe raporty w Google Moja Firma, a na YT reklamy po filmie

18 stycznia 2021
Google i ulepszenie w strategiach automatycznego określania stawek, na YouTube włączenie reklam po filmie, a w Social Media aktualizacje ułatwiające komunikację i zdobywanie informacji. Więcej w najnowszej prasówce!
Czytaj dalej

Pinterest - historia, idea, wzloty, upadki i wyzwania

16 stycznia 2021
Pinterest to wirtualna „tablica inspiracji”. Umożliwia publikowanie odpowiednio oznaczonych treści (np. obrazów, cytatów czy filmów) przez twórców, a także oglądanie i zapisywanie („przypinanie”) ich przez osoby szukające inspiracji.
Czytaj dalej

Google Search Console dla opornych

12 stycznia 2021
Google Search Console to kopalnia wiedzy o stronie internetowej. Weryfikacja pozycji strony, odkrycie i wyeliminowanie błędów usprawni Twoje działania marketingowo-sprzedażowe. Przygotowaliśmy zestawienie funkcji i wskazówki pomoce w obsłudze narzędzia.
Czytaj dalej

[Prasówka #14] Google aktualizuje zasady, FB zmienia polubienie strony

11 stycznia 2021
Google aktualizuje kwestie prawne reklam audiowizualnych, uaktualnione zostają zasady produktów i usług finansowych. Bing Webmaster Tools dodaje nowe wskaźniki do raportu, na FB znika przycisk ,,lubię to” przy stronie. Więcej newsów w najnowszej prasówce!
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...74   
kontakt // ideoforce.pl