E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Digital Optimisation. Kompendium wiedzy.

30 lipca 2020
Digital Optimisation. Kompendium wiedzy.
Zobacz, jak ulepszyć procesy biznesowe dzięki transformacji cyfrowej.
Digital Optimisation to mechanizm ulepszania istniejących procesów operacyjnych i modeli biznesowych, opierający się na technologiach cyfrowych. E-book przygotowany przez ekspertów prezentuje metodykę 12 kroków, które przyniosą Ci sukces w internecie.

Spadki ruchu organicznego z Google w sklepie internetowym – co robić?

29 lipca 2020
Spadki ruchu organicznego nie muszą oznaczać końca wysokich pozycji strony w wynikach wyszukiwania. Analiza sytuacji – w witrynie i obszarów związanych z Google, pozwoli nam zauważyć nieprawidłowości i szybko wdrożyć działania naprawcze.
Czytaj dalej

Działania marketingowe B2B - kompleksowy przewodnik dla firm

23 lipca 2020
Efektywny, policzalny, a przede wszystkim opłacalny marketing B2B to obecnie jedno z największych wyzwań, z jakim mierzą się firmy z sektora MŚP. Opracowanie strategii działań, dopasowanie kanałów, wybór partnerów i modeli wymaga wiedzy i doświadczenia.
Czytaj dalej

Jak wdrożyć Google Tag Manager do WooCommerce

21 lipca 2020
Masz stronę na CMS Wordpress albo prowadzisz sklep internetowy w oparciu o WooCommerce? Nie musisz edytować kodu strony, by móc kontrolować tagi. Dzięki Google Tag Manager możesz analizować konwersję i wiele innych. Poniżej szczegółowa instrukcja.
Czytaj dalej

Vanity Metrics – czym są i dlaczego warto ich unikać w biznesie?

15 lipca 2020
W biznesie, próżność jest zawsze złym doradcą. Posługiwanie się powierzchownymi danymi. Bezkrytyczne zachwycanie się rosnącymi statystykami. Satysfakcja płynąca z pobieżnej analityki. Każdy z nas narażony jest na uleganie urokowi Vanity Metrics.
Czytaj dalej

Szybkość strony internetowej [KOMPENDIUM]

10 lipca 2020
Szybkość ładowania się strony internetowej jest jednym z najłatwiejszych do sprawdzenia elementów związanych z „performance’em strony”. W publikacji przybliżam temat przyspieszania witryny oraz narzędzi i wpływu szybkości na pozycjonowanie się witryny.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...64   
kontakt // ideoforce.pl