E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Jak moderować dyskusje na Facebooku z wykorzystaniem Sotrendera?

22 kwietnia 2020
Media społecznościowe to obecnie nie tylko kanały do promocji marki w sieci. Decydując się na taką formę kontaktu, z często trudnym klientem, musimy być przygotowani i uzbrojeni nie tylko w wiedzę, ale również odpowiednie narzędzia.
Czytaj dalej

Marketing uczelni wyższych. Jak wypromować uczelnię w sieci?

20 kwietnia 2020
Przyjęło się twierdzić, że to studenci zabiegają o miejsca na uczelniach wyższych. Działa to jednak w dwie strony. Szkoły wyższe intensyfikują działania marketingowe, by przyciągnąć uwagę maturzystów. Coraz częściej sięgają w tym celu do Internetu.
Czytaj dalej

Jak zaplanować budżety na kampanie reklamowe

14 kwietnia 2020
Czy na pewno wiesz jak prawidłowo ustawić budżet kampanii reklamowej? Wydaje Ci się, że wszystko robisz zgodnie ze sztuką, ale wciąż nie osiągasz satysfakcjonujących rezultatów? Zapraszam w krótką podróż po meandrach Google Ads.
Czytaj dalej

Jak koronawirus zmieni e-commerce?

7 kwietnia 2020
Gdzie będziemy za sześć miesięcy, za rok, za 10 lat? Nie ulega wątpliwości, że kryzys wywołany globalną pandemią koronawirusa (COVID -19) stworzył niezwykle trudny klimat biznesowy. Przeczytaj, co na ten temat twierdzą eksperci.
Czytaj dalej

Jak social media wspierają procesy zakupowe?

3 kwietnia 2020
Nowe technologie kształtują zwyczaje zakupowe konsumentów na całym świecie. Niewątpliwie, prowadzenie social media wpływa na sprzedaż. Stwierdzenia tego nie trzeba udowadniać, ale jak najbardziej warto przyjrzeć się temu zjawisku bliżej.
Czytaj dalej

Chatbot uratuje Twój biznes

2 kwietnia 2020
Trendem w e-commerce i obsłudze klienta staje się automatyzacja. Pozwala ona znacznie obniżyć koszty oraz optymalizuje czas pracy. Idealnie w te kwestie wpisują się chatboty, które wspierają sprzedaż i komunikację z Klientem.
Czytaj dalej
  6  7  8  9  10  11  12  13  14 ...69   
kontakt // ideoforce.pl