E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

[Prasówka #13] Aktualizacja iOS 14 a FB i wyniki badań CSR w praktyce

4 stycznia 2021
Wizualizacje produktów kosmetycznych w Google, rekomendacje ekspertów w Google Shopping, Aktualizacja iOS 14 na FB oraz wyłączenie części funkcji na Messengerze i Instagramie. Czym jeszcze zaskoczył nas przełom roku 2020/2021? Odpowiedź w prasówce!
Czytaj dalej

Instagram - historia, idea, wzloty, upadki i wyzwania

28 grudnia 2020
Instagram to prosta w obsłudze, bardzo intuicyjna aplikacja, która pozwala na dzielenie się z użytkownikami momentami z życia, zdjęciami, a także filmikami. Posiada wiele ciekawych funkcji, których z roku na rok jest coraz więcej.
Czytaj dalej

Facebook - historia, idea, wzloty, upadki i wyzwania

23 grudnia 2020
Jak wiadomo, kariera Marka Zuckerberga zaczęła się dość szybko. Facebook powstał właśnie podczas nauki na słynnym Harvardzie. Nie był on jednak pierwszym studenckim projektem Zuckenberga.
Czytaj dalej

Jak dostosować Google Analytics pod konkretne potrzeby

23 grudnia 2020
Codziennie sprawdzasz, co dzieje się na Twojej stronie, przeklikując raporty w Google Analytics? Jednak te standardowe nie spełniają Twoich oczekiwań? Pokażemy Ci, jak możesz dostosować Google Analytics do swoich wymagań i ułatwić sobie analizę.
Czytaj dalej

[Prasówka #12] Edytor Google Ads w wersji 1.5, a na FB nowe narzędzie

21 grudnia 2020
Google udostępnia edytor w wersji 1.5, ulepszone zostają także rekomendacje, w Google Maps nowe ikony, a na Facebooku wprowadzone zostaje nowe narzędzie. Czym jeszcze zaskoczył nas miniony tydzień? Odpowiedź znajdziesz w najnowszej prasówce!
Czytaj dalej

Telegram – wielofunkcyjny komunikator XXI wieku

18 grudnia 2020
Telegram jest bezpłatną aplikacją opartą na chmurze. Z aplikacji można korzystać na wielu platformach jednocześnie. Z aplikacji można korzystać na wielu platformach jednocześnie. To jeden z najpopularniejszych komunikatorów w Chinach, Iranie i Japonii.
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...74   
kontakt // ideoforce.pl