E-marketing blog
Głęboko wierzymy, że wiedza którą nie można się dzielić jest bezużyteczna. Dlatego właśnie powstał ten blog.
Zachęcamy do czytania!

 

Jak wykorzystać potencjał Google Trends?

8 maja 2019
Google Trends, czyli pokaż Google, co masz w środku. Pomocna dłoń wyciągnięta do poszukiwaczy informacji o zapytaniach użytkowników – popularność fraz, lokalizacja, czas, analiza konkurencji. Puzzle wiedzy, które wystarczy ułożyć! To jak, układamy?
Czytaj dalej

Konkurs i loteria. Zasady.

30 kwietnia 2019
Konkursy to popularne akcje marketingowe. Dzięki nim nie tylko rośnie szansa na wzrost sprzedaży, ale przede wszystkim na podjęcie interakcji z klientem. Tego typu działania wykorzystywane są także z powodzeniem w strategiach lojalnościowych.
Czytaj dalej

Odstąpienie od umowy, gwarancja i rękojmia w sklepie internetowym

26 kwietnia 2019
Reklamacje i zwroty - to tematy, z którymi, prędzej czy później, zmierzy się każdy sklep internetowy. Jeżeli prowadzisz e-commerce, po prostu musisz wiedzieć, jak postępować, gdy Twój klient zgłosi reklamację lub odstąpi od umowy zawartej na odległość.
Czytaj dalej

Infografika: Audyt SEO

24 kwietnia 2019
Infografika: Audyt SEO
Audyt SEO to publikacja w formie checklisty, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez ten skomplikowany proces.
Profesjonalny audyt SEO jest niezbędnym elementem prac pozycjonerskich, którego nie można zaniedbać. Analiza obejmuje wiele parametrów, jest procesem wieloetapowym i wielopłaszczyznowym. Nasza checklista porządkuje wiedzę w tym obszarze.

Oczekiwania klientów wobec marki w społeczeństwie pełnym podziałów

23 kwietnia 2019
Przedstawiamy kluczowe zagadnienia i aktualne trendy dotyczące oczekiwań społecznych względem działalności marek w kontekście budowania i zacieśniania relacji międzyludzkich. Postawiony tu został znaczny nacisk na rolę mediów społecznościowych.
Czytaj dalej

Reklama elastyczna – automatyzuj, konfiguruj, zwiększaj skuteczność

19 kwietnia 2019
Reklamy elastyczne to mocno promowany przez Google Ads format reklamowy. Do wariantu w wersji displayowej zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Wkrótce dołączy do niego elastyczna reklama w wyszukiwarce, z której w tym momencie można korzystać w wersji beta.
Czytaj dalej