E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Trendy w SEO 2021

17 grudnia 2020
Zaskakujący, trudny, nietypowy – jaki był ten rok dla branży marketingu internetowego? Mierzymy się z zawirowaniami na skalę globalną. Pandemia i jej skutki dotyczą wszystkich grup zawodowych. A jak 2021 rok widzą specjaliści zajmujący się SEO?
Czytaj dalej

Growth hacking skuteczną techniką marketingu?

25 lutego 2014 [aktualizacja: 16.12.2020]
Skuteczna kampania marketingowa powinna składać się z szeregu zróżnicowanych działań, które dają spójną strategię zapewniającą wysoką pozycję marki, jej rozwój i generowanie zysków. Efektem takiego podejścia do marketingu jest growth hacking.
Czytaj dalej

[Prasówka #11] Mix Campaign wychodzi z beta, a w GA ulepszone formularze

14 grudnia 2020
Mieszane kampanie w BingAds dostępne dla wszystkich, w Microsoft Ads pojawiają się nowe niestandardowe raporty, a w Googlu trwają testy nad etykietami w recenzjach lokalnych firm. Co ciekawego wydarzyło się w minionym tygodniu? Zachęcamy do lektury!
Czytaj dalej

Raport State of Customer Support 2020

10 grudnia 2020
Z jakimi trendami w obsłudze klienta mamy do czynienia w tym roku? Jakie znaczenie ma obsługa klientów w strukturze firmy? Dlaczego analiza działań w tym obszarze jest coraz łatwiejsza? Dowiesz się tego z Raportu State of Customer Support 2020.
Czytaj dalej

Jak śledzić kliknięcia w czat Messengera na stronie – Google Tag Manager

7 grudnia 2020
Jeśli masz stronę internetową i jednocześnie prowadzisz profil firmowy na Facebooku, możesz wdrożyć na stronę czat Messengera. Co więcej, jesteś w stanie monitorować kliknięcia użytkowników za pomocą Google Tag Managera.
Czytaj dalej

[Prasówka #10] TikTok i dłuższe video, a w Google wyszukiwarka prezentów

7 grudnia 2020
Inspiracje w wyborze prezentów w Google Shopping, nowa aktualizacja algorytmu Google, rozwinięte funkcje społeczności w Google Maps, a na TikToku wydłużenie czasu nagrywania video. Czym jeszcze zaskoczył nas miniony tydzień?
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...74   
kontakt // ideoforce.pl