E-marketing blog
Głęboko wierzymy, że wiedza którą nie można się dzielić jest bezużyteczna. Dlatego właśnie powstał ten blog.
Zachęcamy do czytania!

 

Jak zoptymalizować sklep internetowy pod kątem SEO?

24 stycznia 2020
Branża e-commerce charakteryzuje się sporą konkurencyjnością. Pozycjonowanie sklepu internetowego należy do działań niezbędnych, jeśli chcemy generować sprzedaż, budować rozpoznawalność na rynku i wzmacniać zaufanie konsumentów do marki.
Czytaj dalej

Aktualizacja core Google January 2020 – już wdrożona!

17 stycznia 2020
13. stycznia 2020 Google potwierdziło wdrożenie szerokiej zmiany algorytmicznej, którą od razu określiło jako „January 2020 Core Update”. Zmiana nie wiąże się z żadnym konkretnym wskaźnikiem, nawiązuje natomiast do wcześniejszych update'ów.
Czytaj dalej

Czy warto współpracować z influencerami prowadząc sklep z kosmetykami?

15 stycznia 2020
Szukasz sposobów na promocję swojej marki w Internecie? Współpraca z influencerami to rozwiązane idealne dla Ciebie! Doda komunikacji rumieńców i pomoże osiągnąć założone cele – od zwiększenia świadomości marki, aż po sprzedaż produktów lub usług.
Czytaj dalej

Trendy w SEO 2020

8 stycznia 2020
SEO to dział, w którym zmiany są nieuniknione. Zmiany algorytmów, nowe narzędzia ułatwiające pracę pozycjonera, zmiany funkcjonalności istniejących już narzędzi, większe wymagania klientów... Zobacz co było kluczowe dla SEO w 2019 i jak klaruje się 2020.
Czytaj dalej

Trendy w marketingu 2020

2 stycznia 2020
Przełom roku to czas podsumowań, wyciągania wniosków i planowania działań na kolejny rok. Wówczas klaruje się wiele spostrzeżeń dotyczących trendów, jakie obowiązywały w ubiegłym roku i refleksja nad tym, co przyniesie kolejny. Zobacz, co mówią eksperci.
Czytaj dalej

Kalendarz marketingowy na 2020

20 grudnia 2019
Działania e-marketingowe, a zwłaszcza kampanie wymagają dokładnego zaplanowania. Warto już dziś wiedzieć, co wydarzy się w nadchodzącym roku. Z tej okazji, po raz kolejny przygotowaliśmy kalendarz marketingowy.
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...51