E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Z wizytą w głowie Grudniowego Klienta

2 grudnia 2020
Z tego artykułu dowiesz się o badaniach naukowych tłumaczących zachowania klientów w zbliżającym się okresie świątecznym. Znajomość ich zwyczajów i sposobów myślenia pomoże lepiej przygotować swoją ofertę i kreacje reklamowe na ten nietypowy czas w roku.
Czytaj dalej

[Prasówka #9] Nowy raport w Search Console i więcej reklam na YT

30 listopada 2020
Google Ads dodaje nową zakładkę, Screaming Frog udostępnia aktualizację, a YouTube daje większe zasięgi reklamodawcom. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszej najnowszej prasówce!
Czytaj dalej

Jak przygotować e-commerce na świąteczne szaleństwo w nowej normalności?

27 listopada 2020
Sprzedaż internetowa i branża e-commerce od lat się rozwijają - każdego roku pokonywane są kolejne granice i padają rekordy. W skali światowej w 2019 roku kupujący wydali w internecie łącznie ponad 1 bilion dolarów, czyli o 3,7% więcej niż w 2018 roku.
Czytaj dalej

Sitemap dla dużej strony internetowej – jak poprawnie stworzyć?

25 listopada 2020
Czy Twoja strona ma sitemap? A może wcale nie musi mieć? Nie we wszystkich serwisach jest to konieczne. Jednak są takie, które powinny posiadać mapę. Pokazujemy, jak stworzyć i przesłać sitemap, by umożliwić odnalezienie jej przez roboty Google.
Czytaj dalej

[Prasówka #8] Ulepszone prognozy w Smart Bidding i reklamy audio na YT

23 listopada 2020
Smart Bidding udoskonala prognozy, Googlebot zaczyna indeksowanie protokołem http/2, a w aplikacjach SM zmiany funkcjonalności. Jakie kolejne ulepszenia i wiadomości czekają na użytkowników?
Czytaj dalej

Kościół a nowe media

20 listopada 2020
Nikogo już nie dziwi strona internetowa parafii, profil organizacji kościelnej na Facebooku, czy konto papieża na Instagramie. Nowe media nie tylko stały się łącznikiem między Kościołem a społeczeństwami na świecie, ale wpłynęły na komunikację.
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...74   
kontakt // ideoforce.pl