E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Współczesny rynek: jak wygrywać mikro-momenty?

6 stycznia 2016
Urządzenia mobilne i internet zdobywają współczesny świat. Ich prawidłowe wykorzystanie często decyduje o sukcesie lub porażce prowadzonego biznesu.
Czytaj dalej

Top 10 najlepszych platform dla aplikacji mobilnych

17 grudnia 2015
Dzisiejszy świat to świat mobilnych urządzeń i aplikacji. Dynamiczny rozwój możliwości i technologii zmienił sposób zachowywania się praktycznie każdego z nas.
Czytaj dalej

Neuromarketing. Dowiedz się, jak i co myślą Twoi klienci

16 grudnia 2015
Ludzki mózg niemal z każdej strony atakowany jest komunikatami, przez co nie jest w stanie ich wszystkich przetworzyć. Żyje w ciągłym informacyjnym chaosie, dlatego zbudował pewne bariery ochronne, przepuszczając tylko wybrane przekazy.
Czytaj dalej

6 powodów, dla których warto postawić na viral

14 grudnia 2015
Viral marketing (marketing wirusowy) polega na dystrybucji w sieci, za pośrednictwem wybranych kanałów komunikacji przekazu, który dla odbiorców będzie atrakcyjny na tyle, że sami zdecydują się go przekazywać dalej.
Czytaj dalej

SlideShare jako skuteczne narzędzie w strategii marketingowej. Prezentacja potęgi serwisu w 5 slajdach

27 listopada 2015
SlideShare to serwis, o którym prawie każdy słyszał, ale którego zakres możliwości nie każdy zna. O ile Facebook, Instagram czy Pinterest to media obecne w większości strategii marketingowych, to SlidShare bywa w nich często pomijany.
Czytaj dalej

Dlaczego twój content ssie? I jak można o to zadbać?

23 listopada 2015
Content marketing. Ostatnimi czasy, to takie popularne, ładne i niemal swojsko brzmiące słowa. Dlaczego jest taki ważny? I jak o niego prawidłowo zadbać?
Czytaj dalej
  45  46  47  48  49  50  51  52  53 ...59   
kontakt // ideoforce.pl