E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Jak zaplanować budżety na kampanie reklamowe

14 kwietnia 2020
Czy na pewno wiesz jak prawidłowo ustawić budżet kampanii reklamowej? Wydaje Ci się, że wszystko robisz zgodnie ze sztuką, ale wciąż nie osiągasz satysfakcjonujących rezultatów? Zapraszam w krótką podróż po meandrach Google Ads.
Czytaj dalej

Jak koronawirus zmieni e-commerce?

7 kwietnia 2020
Gdzie będziemy za sześć miesięcy, za rok, za 10 lat? Nie ulega wątpliwości, że kryzys wywołany globalną pandemią koronawirusa (COVID -19) stworzył niezwykle trudny klimat biznesowy. Przeczytaj, co na ten temat twierdzą eksperci.
Czytaj dalej

Jak social media wspierają procesy zakupowe?

3 kwietnia 2020
Nowe technologie kształtują zwyczaje zakupowe konsumentów na całym świecie. Niewątpliwie, prowadzenie social media wpływa na sprzedaż. Stwierdzenia tego nie trzeba udowadniać, ale jak najbardziej warto przyjrzeć się temu zjawisku bliżej.
Czytaj dalej

Chatbot uratuje Twój biznes

2 kwietnia 2020
Trendem w e-commerce i obsłudze klienta staje się automatyzacja. Pozwala ona znacznie obniżyć koszty oraz optymalizuje czas pracy. Idealnie w te kwestie wpisują się chatboty, które wspierają sprzedaż i komunikację z Klientem.
Czytaj dalej

Podróż z klientem, czyli ścieżka do sukcesu w e-commerce

29 marca 2020
Czy na pewno wiesz wszystko na temat swojego klienta? Czy znasz jego potrzeby (customer needs) oraz ścieżkę jego podróży (customer journey)? Czy zbierasz dane o klientach (customer data), które potem możesz wykorzystać w kampaniach marketingowych?
Czytaj dalej

Polacy kochają e-commerce?

26 marca 2020
Gazeta Finansowa to tygodnik, który dostarcza wiedzy na tematy ekonomiczne. Z udziałem ekspertów interpretuje aktualne wydarzenia i prognozuje przyszłe. Podzieliśmy się z czytelnikami wiedzą o e-commerce i zachowaniach konsumentów w Polsce.
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...61   
kontakt // ideoforce.pl