E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Facebook Stories – do czego służą i jak wykorzystać je w marketingu

30 marca 2017 [aktualizacja: 25.06.2020]
Relacje na żywo to jedna z najważniejszych funkcji jakie udostępnia Facebook. Twórcy internetowi, marki oraz firmy pragną być w stałych kontakcie ze swoimi obserwującymi, a dzięki temu mogą podjąć konwersację z nimi w każdym miejscu i o każdej porze.
Czytaj dalej

Jak reklamować się na YouTube? Sprzedaż za pomocą reklamy wideo

17 czerwca 2020
YouTube to według statystyk jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Każdego miesiąca z serwisu korzysta nawet 2 mld użytkowników. W artykule przybliżymy, jak wykorzystać ten potencjał i wypromować swoją firmę na YouTubie.
Czytaj dalej

Jak Instagram Checkout może rozwinąć Twój biznes?

10 czerwca 2020
Istotę Instagrama można zamknąć w kilku słowach: pasja, przekaz wizualny i chęć nawiązywania interesujących relacji. Do tego dodajmy jeszcze szczyptę e-commerce, czyli opcję bezpośrednich zakupów i mamy do czynienia z aplikacją sprzedażowo kompletną.
Czytaj dalej

Co zrobić, aby być w Google Discover?

4 czerwca 2020
Google nie przestaje zaskakiwać. Okazuje się, że sprzedawanie, branding czy dostarczanie treści, może być jeszcze skuteczniejsze. Przedstawimy usługę Google Discover, dzięki której użytkownik otrzyma wyniki, zgodne ze swoimi oczekiwaniami.
Czytaj dalej

Infografika: Chatbot w biznesie

29 maja 2020
Chatbot w biznesie
Zoptymalizuj koszty obsługi Klienta!
Infografika przedstawia najważniejsze informacje o chatbotach. Pobierz infografikę i zobacz, czym są chatboty i jak mogą pomóc Twojej firmie.

Jak wykorzystać TikToka w branży beauty?

27 maja 2020
Prowadzenie social media to wyzwanie, któremu codziennie stawiają czoła marketerzy. Wykorzystują w tym celu Facebook, Instagram i bijący ostatnimi czasy rekordy popularności TikTok. Czym jest TikTok i jak mogą go wykorzystać marki z branży beauty?
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...66   
kontakt // ideoforce.pl