E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Eksperymentowanie i wdrażanie - testy A/B stron internetowych

13 sierpnia 2013
Witryna zawsze projektowana jest pod potrzeby użytkowników. Pytanie jednak, czy specjaliści branży informatycznej, którzy odpowiadają za tworzenie stron internetowych, w taki sam sposób postrzegają serwisy jak przeciętny użytkownik?
Czytaj dalej

Promocja w mediach społecznościowych - zadbaj o swój fan page. cz. 2

30 lipca 2013
Istotne znacznie w promocji prowadzonej w social media jest posiadanie fan page’a na najpopularniejszym serwisie, czyli Facebook’u. Jak dotąd skupia on najwięcej użytkowników komunikujących się ze sobą i przesyłających sobie różnego rodzaju informację.
Czytaj dalej

Promocja w mediach społecznościowych - na czym polega? cz.1

11 lipca 2013
Ponieważ skuteczność strategii w social mediach oceniania się bardzo wysoko, są one coraz częściej wybierane jako podstawowe źródło rozpowszechniania informacji i kreowania wizerunku marki.
Czytaj dalej

Internetowe sposoby promowania serwisu i ich efektywność

27 czerwca 2013
Wśród ogólnie wykorzystywanych metod marketingowych znajdują się te standardowe, będące podstawą większości kampanii, jak i bardziej oryginalne, zazwyczaj nie wdrażane na początku kampanii.
Czytaj dalej

5 najlepszych narzędzi wspomagających pozycjonowanie za mniej niż 300 PLN

26 maja 2013
Przygotowanie strategii wymaga zoptymalizowania serwisu pod kątem wyszukiwarek internetowych, do których wykorzystuje się narzędzia SEO. Dzięki nim można sprawdzić poprawność kodu strony, zastosowane linki, przygotowaną treść i wykorzystane frazy kluczowe
Czytaj dalej

Uczelnia wiarygodna, czyli jak uczelnie mogą kształtować swój wizerunek w sieci?

17 maja 2013
W celu pozyskania studentów, uczelnie coraz częściej podejmują wysiłek związany z efektywną promocją. Opracowywane są atrakcyjne strategie, skierowane do docelowej grupy złożonej z potencjalnych studentów.
Czytaj dalej
  51  52  53  54  55  56  57  58  59 ...59   
kontakt // ideoforce.pl