E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Dzień Matki w e-commerce – strategie działania

21 maja 2020
26 maja już za chwilę. Matki szanujemy zawsze, ale nadarza się okazja, żeby to szczególnie okazać. Część osób już kupiła podarunki, ale sporo z nas dopiero zacznie to robić. Jak przygotować na to e-commerce? Oto garść wyjątkowych pomysłów.
Czytaj dalej

Infografika: User Experience Twojej witryny

20 maja 2020
User experience Twojej witryny
Stwórz idealną stronę internetową!
Infografika zawiera informacje o user experience strony internetowej. Doświadczanie jej nie może stwarzać problemów. Dowiedz się, jak tego dokonać i cieszyć się stroną www zbudowaną zgodnie z zasadami UX.

Pogoń za długim ogonem

23 czerwca 2010 [aktualizacja: 19.05.2020]
Świadomość użytkowników korzystających z wyszukiwarek internetowych jest coraz większa, oczekiwania, a co za tym idzie i zapytania są coraz bardziej sprecyzowane.
Czytaj dalej

Kluczowe kryteria wyboru kanałów marketingowych

15 maja 2020
Jednym z kluczowych aspektów działalności w Internecie, jest konieczność dotarcia do odbiorcy z ciekawym i angażującym komunikatem. Coraz większa liczba kanałów marketingowych i rozwiązań w każdym z nich powoduje, że kryterium wyboru nie jest łatwe.
Czytaj dalej

Jak sprawdzić wzmianki o Twojej marce? Instrukcja narzędzia Newspoint

13 maja 2020
W mediach właśnie ktoś wspomina o Twoich produktach i usługach. Warto takie wpisy kontrolować i szybko na nie reagować. Odpowiadać na zadane pytania, rozwiewać wątpliwości, oferować pomoc czy opisywać ciekawe funkcjonalności. Wypróbuj monitoring mediów.
Czytaj dalej

Digital Optimisation [kompendium]

7 maja 2020
Każdego dnia nasz świat staje bardziej cyfrowy niż kiedykolwiek wcześniej. Aby osiągnąć sukces w erze cyfrowej lub wywrzeć wpływ na obecny rynek, firmy muszą mieć silne, elastyczne podejście cyfrowe a kampanie e-marketingowe muszą być ciągle udoskonalane.
Czytaj dalej
  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ...66   
kontakt // ideoforce.pl