E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Jak prowadzić blog w e-commerce?

6 maja 2020
Blog jest narzędziem wspierającym sprzedaż. Dlaczego warto go prowadzić w sklepie internetowym i jak to robić skutecznie? Wojciech Szymański w publikacji zamieszczonej na blogu SEMSTORM podzielił się z czytelnikami wiedzą o blogowaniu w e-commerce.
Czytaj dalej

Marketing w czasach zarazy koronawirusa

4 maja 2020
Bierzemy udział w wydarzeniach, które mocno oddziałują na życie społeczne i gospodarcze. Obserwujemy zmiany w komunikacji firm, zwiększenie ich aktywności reklamowej i działań PR. Jak marki radzą sobie w kryzysie i jakie znaczenie ma dzisiaj marketing?
Czytaj dalej

Jak analizować konkurentów PPC w e-commerce?

27 kwietnia 2020
Zwiększanie sprzedaży wymaga od specjalistów szerokiego spojrzenia. Analiza konkurencji w e-commerce pod kątem reklamy, social media, cen i funkcjonalności witryny, stanowi źródło informacji pomocnych w tworzeniu rozwiązań generujących przychód.
Czytaj dalej

Najpopularniejsze serwisy społecznościowe

10 sierpnia 2018 [aktualizacja: 25.04.2020]
Współczesny świat żyje w social media. Tam „spotykamy” się ze znajomymi, śledzimy ciekawostki ze świata i szukamy rozrywki. A w końcu, to miejsce gdzie marki z całego świata próbują zdobyć zaufanie klientów.
Czytaj dalej

Jak moderować dyskusje na Facebooku z wykorzystaniem Sotrendera?

22 kwietnia 2020
Media społecznościowe to obecnie nie tylko kanały do promocji marki w sieci. Decydując się na taką formę kontaktu, z często trudnym klientem, musimy być przygotowani i uzbrojeni nie tylko w wiedzę, ale również odpowiednie narzędzia.
Czytaj dalej

Marketing uczelni wyższych. Jak wypromować uczelnię w sieci?

20 kwietnia 2020
Przyjęło się twierdzić, że to studenci zabiegają o miejsca na uczelniach wyższych. Działa to jednak w dwie strony. Szkoły wyższe intensyfikują działania marketingowe, by przyciągnąć uwagę maturzystów. Coraz częściej sięgają w tym celu do Internetu.
Czytaj dalej
  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ...66   
kontakt // ideoforce.pl