E-marketing blog
Głęboko wierzymy, że wiedza którą nie można się dzielić jest bezużyteczna. Dlatego właśnie powstał ten blog.
Zachęcamy do czytania!

 

Facebook Analytics potencjalnie lepszy od Google Analytics?

6 września 2019
Kiedy mniej więcej 2 lata temu pojawiło się nowe narzędzie – Facebook Analytics – branżowi specjaliści rozważali jego rzeczywistą przydatność. Powszechnie stosowany Google Analytics wydawał się względnie wystarczającym rozwiązaniem analitycznym.
Czytaj dalej

Infografika: Prowadzenie bloga firmowego

31 sierpnia 2019
Prowadzenie bloga firmowego rządzi się swoimi prawami.
Zobacz jak robić to dobrze!
Blog jest sposobem na opowiadanie o marce poprzez tworzenie wartościowych treści. Zebraliśmy w jednym miejscu informacje dotyczące jego prowadzenia. Przygotowana infografika to zwięzłe ukazanie tematu. Obrazuje istotne elementy firmowego contentu.

Model SOSTAC – jak planować strategię digital marketingu w efektywny sposób?

27 sierpnia 2019
Konstruowanie skutecznej strategii digital marketingu wspomaga model SOSTAC. Z uwagi na swoją intuicyjność, płynnie przeprowadzi nas przez poszczególne, następujące po sobie etapy planowania procesu.
Czytaj dalej

Skrypty Google Ads, czyli jak usprawnić optymalizację kampanii

21 sierpnia 2019
Skrypty Google Ads pomagają w efektywnym zarządzaniu kampaniami reklamowymi. Dzięki możliwości wprowadzenia dodatkowych opcji znacząco ułatwiają pracę. Korzystanie z nich pozwala na automatyczne generowanie danych, czy automatyczne zmiany na koncie.
Czytaj dalej

Mity o User Experience

13 sierpnia 2019
Masz realny wpływ na proces tworzenia strony firmowej, sklepu internetowego i każdego produktu cyfrowego. Zobacz trzy najpopularniejsze mity o User Experience, których nie należy powielać podczas projektowania rozwiązania zorientowanego na użytkowników.
Czytaj dalej

Jak wykluczyć reklamy w aplikacjach mobilnych w Google Ads?

7 grudnia 2018 [aktualizacja: 09.08.2019]
We wrześniu 2018 r. Google wprowadziło duże zmiany w kierowaniu reklam displayowych na urządzenia mobilne. Metoda wykluczania miejsca docelowego adsenseformobileapps.com została wycofana. Dowiedz się, jak możesz wykluczyć aplikacje mobilne w inny sposób.
Czytaj dalej
  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ...51