E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Co to jest i jak działa marketplace?

19 grudnia 2019
E-commerce jest branżą dynamiczną i rozwojową, dlatego też zrozumiała jest popularność marketplace wśród sprzedawców i konsumentów. Serwisy tego typu zaskakują skalą działalności i zysków, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się tej kwestii bliżej.
Czytaj dalej

Nie tylko bananowe czwartki. O employer brandingu, który przynosi OWOCE

18 grudnia 2019
Jak robić skuteczny employer branding?
Pobierz i się inspiruj!
Zastanawiasz się dlaczego dział HR powinien się przyjaźnić z Digital Marketingiem? Pobierz prezentację i zobacz jak tworzyć employer branding.

Algorytm wyszukiwania BERT – co wiemy o nim do tej pory?

21 listopada 2019 [aktualizacja: 10.12.2019]
Poznaj bliżej historię algorytmu BERT i dowiedz się, jak pomógł on zrozumieć sztucznej inteligencji podstawy ludzkiego języka. Przygotowaliśmy rozwinięty przewodnik w temacie, z którego wyniesiecie genezę algorytmu i niuanse z nim związane.
Czytaj dalej

Pozycjonowanie Google Moja Firma

4 grudnia 2019
Google Moja Firma to bezpłatne narzędzie do zarządzania firmą w Internecie. Użytkownicy z całego świata informacji o miejscach, produktach i usługach szukają w Mapach Google. Dlatego firma powinna zadbać o pojawienie się w wynikach również w tym miejscu.
Czytaj dalej

Infografika: Pinterest w branży e-commerce

2 grudnia 2019
Pinterest w branży e-commerce
Czy Pinterest to dobry kanał dla sklepów internetowych?
Przygotowaliśmy infografikę o jednym z najpopularniejszych serwisów internetowych na świecie. Pinterest pomaga użytkownikom w podejmowaniu decyzji zakupowych, stając się tym samym jednym z najskuteczniejszych narzędzi e-commerce.

Wyszukiwarki internetowe na świecie

27 listopada 2019
Google to potęga na rynku wyszukiwarek. Znana na całym świecie, najczęściej używana w Polsce, ale czy faktycznie równie popularna w innych krajach? Sprawdziliśmy to! Przybliżamy temat najpopularniejszych wyszukiwarek w różnych zakątkach świata.
Czytaj dalej
  5  6  7  8  9  10  11  12  13 ...61   
kontakt // ideoforce.pl