E-marketing blog
Głęboko wierzymy, że wiedza którą nie można się dzielić jest bezużyteczna. Dlatego właśnie powstał ten blog.
Zachęcamy do czytania!

 

Social selling – jak robić go dobrze?

16 lipca 2019
Social selling polega na tworzeniu i podtrzymywaniu relacji z potencjalnymi klientami. Wraz z rozwojem social mediów sprzedaż zyskała zupełnie nowy wymiar. W dzisiejszym artykule, o tym jak nie dać się wyprzedzić konkurencji.
Czytaj dalej

Czym jest outreach marketing?

12 lipca 2019
W świadomości marketerów na stałe zagościła idea inbound marketingu. Wiemy na czym polega i znamy jego istotę. Jeśli przypatrzymy się na outreach marketing to spostrzeżemy, że jego istota jest podobna. Czym się jednak różni? Zapraszam do artykułu.
Czytaj dalej

Co użytkownicy wpisują w Google?

10 lipca 2019
Każdego dnia w wyszukiwarce Google pojawiają się miliony zapytań na nurtujące użytkowników pytania. Wiedza na temat tego co wpisujemy w wyszukiwarkę jest niezwykle cenna, bo pozwala na skuteczniejsze prowadzenie działań marketingowych… ale jak ją zdobyć?
Czytaj dalej

Prezentacja: Działania wspierające sprzedaż w e-commerce

9 lipca 2019
Działania wspierające sprzedaż w e-commerce.
Zwiększ sprzedaż na każdym etapie rozwoju sklepu internetowego.
Prezentacja została wykorzystana podczas webinaru prowadzonego przez Ideo Force w osobie Tomasza Kwiatkowskiego. Zobacz jakie działania wspierają sprzedaż na każdym etapie rozwoju sklepu internetowego.

Jak celnie przypisać konwersję do jej prawdziwego źródła?

5 lipca 2019
Wszystko to, co użytkownik widzi na stronie lub innych kanałach komunikacji może stanowić źródło konwersji. Określenie tego, w którym miejscu wchodzi w interakcję z naszym przekazem, umożliwi nam skuteczne prowadzenie działań dążących do konwersji!
Czytaj dalej

Jak dobrze rozreklamować firmę?

3 lipca 2019
„Reklama dźwignią handlu”? Jak pokazuje życie, nie tylko handlu a każdego biznesu. Bez marketingu internetowego trudno będzie dotrzeć z przekazem ofertowym do potencjalnych klientów. Jak zatem zacząć reklamę nowopowstałego biznesu?
Czytaj dalej
  5  6  7  8  9  10  11  12  13 ...51