E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Raport E-commerce 2021

1 lutego 2021
Coraz częściej kupujemy przez internet. Ubiegły rok był dla e-sklepów wyjątkowo udany. Szacuje się, że wartość polskiego rynku e-commerce w 2021 roku przekroczy 100 mld zł. Jak sprzedawać w internecie? Dowiesz się tego z Raportu Ecommerce 2021.
Czytaj dalej

Raport State of Customer Support 2020

10 grudnia 2020
Z jakimi trendami w obsłudze klienta mamy do czynienia w tym roku? Jakie znaczenie ma obsługa klientów w strukturze firmy? Dlaczego analiza działań w tym obszarze jest coraz łatwiejsza? Dowiesz się tego z Raportu State of Customer Support 2020.
Czytaj dalej

Jak zwiększyć współczynnik konwersji w sklepie internetowym?

6 października 2020
Eksperci Izby Gospodarki Elektronicznej przygotowali Poradnik Performance Marketing, w którym Mateusz Bober z Ideo Force mówi, jak zwiększyć współczynnik konwersji w średnich i dużych sklepach internetowych, a użytkownika uczynić klientem.
Czytaj dalej

Publikacje dla mBanku w ramach partnerstwa

11 sierpnia 2020
Ideo Force jako jeden z partnerów Cyfrowych rewolucji mBanku aktywnie uczestniczy w akcji. Ostatnio w encyklopedii cyfryzacji na stronie kampanii społecznej pojawiły się trzy artykuły naszych specjalistów.
Czytaj dalej

Jak wypromować e-commerce?

6 sierpnia 2020
Nasza współpraca z firmą zajmującą się rozwojem i szkoleniami zaowocowała publikacją. Na blogu questus znajdziecie artykuł, z którego dowiecie się, co wpływa na sprzedaż i jak skutecznie wypromować e-commerce korzystając z narzędzi e-marketingowych.
Czytaj dalej

Jak prowadzić blog w e-commerce?

6 maja 2020
Blog jest narzędziem wspierającym sprzedaż. Dlaczego warto go prowadzić w sklepie internetowym i jak to robić skutecznie? Wojciech Szymański w publikacji zamieszczonej na blogu SEMSTORM podzielił się z czytelnikami wiedzą o blogowaniu w e-commerce.
Czytaj dalej
1  2  3  4    
kontakt // ideoforce.pl