E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Kluczowe kryteria wyboru kanałów marketingowych

15 maja 2020
Jednym z kluczowych aspektów działalności w Internecie, jest konieczność dotarcia do odbiorcy z ciekawym i angażującym komunikatem. Coraz większa liczba kanałów marketingowych i rozwiązań w każdym z nich powoduje, że kryterium wyboru nie jest łatwe.
Czytaj dalej

Digital Optimisation [kompendium]

7 maja 2020
Każdego dnia nasz świat staje bardziej cyfrowy niż kiedykolwiek wcześniej. Aby osiągnąć sukces w erze cyfrowej lub wywrzeć wpływ na obecny rynek, firmy muszą mieć silne, elastyczne podejście cyfrowe a kampanie e-marketingowe muszą być ciągle udoskonalane.
Czytaj dalej

Marketing w czasach zarazy koronawirusa

4 maja 2020
Bierzemy udział w wydarzeniach, które mocno oddziałują na życie społeczne i gospodarcze. Obserwujemy zmiany w komunikacji firm, zwiększenie ich aktywności reklamowej i działań PR. Jak marki radzą sobie w kryzysie i jakie znaczenie ma dzisiaj marketing?
Czytaj dalej

Jak analizować konkurentów PPC w e-commerce?

27 kwietnia 2020
Zwiększanie sprzedaży wymaga od specjalistów szerokiego spojrzenia. Analiza konkurencji w e-commerce pod kątem reklamy, social media, cen i funkcjonalności witryny, stanowi źródło informacji pomocnych w tworzeniu rozwiązań generujących przychód.
Czytaj dalej

Marketing uczelni wyższych. Jak wypromować uczelnię w sieci?

20 kwietnia 2020
Przyjęło się twierdzić, że to studenci zabiegają o miejsca na uczelniach wyższych. Działa to jednak w dwie strony. Szkoły wyższe intensyfikują działania marketingowe, by przyciągnąć uwagę maturzystów. Coraz częściej sięgają w tym celu do Internetu.
Czytaj dalej

Jak zaplanować budżety na kampanie reklamowe

14 kwietnia 2020
Czy na pewno wiesz jak prawidłowo ustawić budżet kampanii reklamowej? Wydaje Ci się, że wszystko robisz zgodnie ze sztuką, ale wciąż nie osiągasz satysfakcjonujących rezultatów? Zapraszam w krótką podróż po meandrach Google Ads.
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...39   
kontakt // ideoforce.pl