E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Czy warto współpracować z influencerami prowadząc sklep z kosmetykami?

15 stycznia 2020
Szukasz sposobów na promocję swojej marki w Internecie? Współpraca z influencerami to rozwiązane idealne dla Ciebie! Doda komunikacji rumieńców i pomoże osiągnąć założone cele – od zwiększenia świadomości marki, aż po sprzedaż produktów lub usług.
Czytaj dalej

Trendy w SEO 2020

8 stycznia 2020
SEO to dział, w którym zmiany są nieuniknione. Zmiany algorytmów, nowe narzędzia ułatwiające pracę pozycjonera, zmiany funkcjonalności istniejących już narzędzi, większe wymagania klientów... Zobacz co było kluczowe dla SEO w 2019 i jak klaruje się 2020.
Czytaj dalej

Trendy w marketingu 2020

2 stycznia 2020
Przełom roku to czas podsumowań, wyciągania wniosków i planowania działań na kolejny rok. Wówczas klaruje się wiele spostrzeżeń dotyczących trendów, jakie obowiązywały w ubiegłym roku i refleksja nad tym, co przyniesie kolejny. Zobacz, co mówią eksperci.
Czytaj dalej

Kalendarz marketingowy na 2020

20 grudnia 2019
Działania e-marketingowe, a zwłaszcza kampanie wymagają dokładnego zaplanowania. Warto już dziś wiedzieć, co wydarzy się w nadchodzącym roku. Z tej okazji, po raz kolejny przygotowaliśmy kalendarz marketingowy.
Czytaj dalej

Co to jest i jak działa marketplace?

19 grudnia 2019
E-commerce jest branżą dynamiczną i rozwojową, dlatego też zrozumiała jest popularność marketplace wśród sprzedawców i konsumentów. Serwisy tego typu zaskakują skalą działalności i zysków, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się tej kwestii bliżej.
Czytaj dalej

Wyszukiwarki internetowe na świecie

27 listopada 2019
Google to potęga na rynku wyszukiwarek. Znana na całym świecie, najczęściej używana w Polsce, ale czy faktycznie równie popularna w innych krajach? Sprawdziliśmy to! Przybliżamy temat najpopularniejszych wyszukiwarek w różnych zakątkach świata.
Czytaj dalej
  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ...39   
kontakt // ideoforce.pl