E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Model SOSTAC – jak planować strategię digital marketingu w efektywny sposób?

27 sierpnia 2019
Konstruowanie skutecznej strategii digital marketingu wspomaga model SOSTAC. Z uwagi na swoją intuicyjność, płynnie przeprowadzi nas przez poszczególne, następujące po sobie etapy planowania procesu.
Czytaj dalej

Skrypty Google Ads, czyli jak usprawnić optymalizację kampanii

21 sierpnia 2019
Skrypty Google Ads pomagają w efektywnym zarządzaniu kampaniami reklamowymi. Dzięki możliwości wprowadzenia dodatkowych opcji znacząco ułatwiają pracę. Korzystanie z nich pozwala na automatyczne generowanie danych, czy automatyczne zmiany na koncie.
Czytaj dalej

Mity o User Experience

13 sierpnia 2019
Masz realny wpływ na proces tworzenia strony firmowej, sklepu internetowego i każdego produktu cyfrowego. Zobacz trzy najpopularniejsze mity o User Experience, których nie należy powielać podczas projektowania rozwiązania zorientowanego na użytkowników.
Czytaj dalej

Analiza social media dla biznesu: przegląd wskaźników i narzędzi

7 sierpnia 2019
Prowadząc biznes na pewno większość z nas posiada własne kanały social media. To dobrze. Jednak czy Wasze działania ograniczają się do wrzucania postów na Facebooka i sprawdzaniu ilu macie fanów? Jeśli tak, to najwyższa pora to zmienić.
Czytaj dalej

Co warto wiedzieć o influencer marketingu?

2 sierpnia 2019
Influencer marketing jest formą marketingu, która zyskuje coraz większą popularność. Angażowanie znanych osób do promocji marki stało się nieodłącznym elementem strategii rozpowszechniającej wizerunek firmy w internecie.
Czytaj dalej

FaceAPP - dane za jeden uśmiech?

29 lipca 2019
FaceAPP, czyli popularna aplikacja, która wzbudza zachwyt, zainteresowanie i.. strach. Czy wykorzystując FaceApp faktycznie sprzedajemy sekrety naszego życia?
Czytaj dalej
  5  6  7  8  9  10  11  12  13 ...39   
kontakt // ideoforce.pl