E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Jak przygotować e-commerce na świąteczne szaleństwo w nowej normalności?

27 listopada 2020
Sprzedaż internetowa i branża e-commerce od lat się rozwijają - każdego roku pokonywane są kolejne granice i padają rekordy. W skali światowej w 2019 roku kupujący wydali w internecie łącznie ponad 1 bilion dolarów, czyli o 3,7% więcej niż w 2018 roku.
Czytaj dalej

Sitemap dla dużej strony internetowej – jak poprawnie stworzyć?

25 listopada 2020
Czy Twoja strona ma sitemap? A może wcale nie musi mieć? Nie we wszystkich serwisach jest to konieczne. Jednak są takie, które powinny posiadać mapę. Pokazujemy, jak stworzyć i przesłać sitemap, by umożliwić odnalezienie jej przez roboty Google.
Czytaj dalej

Kościół a nowe media

20 listopada 2020
Nikogo już nie dziwi strona internetowa parafii, profil organizacji kościelnej na Facebooku, czy konto papieża na Instagramie. Nowe media nie tylko stały się łącznikiem między Kościołem a społeczeństwami na świecie, ale wpłynęły na komunikację.
Czytaj dalej

Ranking widoczności agencji emarketingowych

18 listopada 2020
To 1. edycja Rankingu Widoczności Agencji eMarketingowych. Przeanalizowaliśmy rynek agencji emarketingowych i wybraliśmy 50 z nich, które najaktywniej dbają o swoją widoczność w wyszukiwarce Google.
Czytaj dalej

Historia Black Friday

17 listopada 2020
Pierwsze skojarzenie na słowa „Czarny Piątek”? Wyprzedaże, zakupowe szaleństwo, promocje i rabaty. Międzynarodowe święto handlu, czyli Black Friday, co roku przyciąga do sklepów tłumy. Ale czy nazwa ta zawsze miała związek ze sprzedażą? Otóż nie!
Czytaj dalej

25 narzędzi do podglądania konkurencji w sieci

5 sierpnia 2016 [aktualizacja: 06.11.2020]
Informacje są cenne, a te o działaniach konkurencji wręcz bezcenne. Jak zatem podglądnąć, co robi konkurencja w sieci? Czy można robić to skutecznie? Podpowiadamy, jakie narzędzia wspierają firmy w budowaniu przewagi konkurencyjnej.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...42   
kontakt // ideoforce.pl