E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

(nie) Krótki przewodnik po biznesie online

10 września 2020
Czym jest prawo w biznesie online? Którą formę prowadzenia działalności wybrać? Dlaczego przetwarzanie danych osobowych w e-commerce jest koniecznością? W przewodniku, który przeprowadzi Cię przez zawiłości prawne, poznasz odpowiedzi na te pytania.
Czytaj dalej

Historia mediów społecznościowych

8 września 2020
Od wysłania pierwszego e-maila minęło prawie 50 lat! Pierwsze serwisy social media zaistniały ponad 25 lat temu. Komunikacja w Internecie przeszła niesamowicie interesującą drogę, którą opisaliśmy. Przed wami historia mediów społecznościowych.
Czytaj dalej

6 przydatnych narzędzi do testowania UX strony internetowej

3 września 2020
Czy można idealnie dopasować treści do odbiorców? Jak sprawić, że użytkownik bez problemu przejdzie przez stronę? W jaki sposób dowiedzieć, które elementy w witrynie zawodzą na tyle, że klienci porzucają koszyki zakupowe? Znamy odpowiedzi na te pytania.
Czytaj dalej

Najważniejsze wskaźniki kampanii e-mail marketingowej

2 września 2020
Chcesz, aby Twoje wiadomości e-mail były nie tylko otwierane, ale klikane i czytane, a sprzedaż wzrastała? Pokażemy Ci, na co zwrócić uwagę podczas prowadzenia i mierzenia kampanii e-mail marketingowych i które ze wskaźników warto umieścić w strategii.
Czytaj dalej

Jak prowadzić konto na LinkedInie?

19 sierpnia 2020
W świecie biznesowych powiązań konto na LinkedIn jest narzędziem wspierającym karierę zawodową, płaszczyzną nawiązywania relacji handlowych, miejscem budowania brandu, służy do wymiany informacji i dzielenia się wiedzą.
Czytaj dalej

Być jak Philip Kotler

13 sierpnia 2020
Philip Kotler to jeden z najwybitniejszych ekspertów – twórca, którego prace wpłynęły na kształt i postrzeganie współczesnego marketingu. W artykule znajdziesz najważniejsze zasady, jakimi Kotler kieruje się w marketingu.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...40   
kontakt // ideoforce.pl