E-marketing blog
Głęboko wierzymy, że wiedza którą nie można się dzielić jest bezużyteczna. Dlatego właśnie powstał ten blog.
Zachęcamy do czytania!

 

ACTA 2 zabije SEO?

17 maja 2019
Ostatnimi czasy dużo można było usłyszeć o tym, że ACTA 2 zmieni cały Internet. Szczególnie głośno omawiane były kwestie, związane z tzw. „podatkiem od linków”. W Internecie można było na ten temat przeczytać wiele, ale jak to wygląda naprawdę?
Czytaj dalej

Google Signals – zobacz, co możesz osiągnąć dzięki cross device?

10 maja 2019
Jeśli myślicie, że informacje o użytkownikach zbierane są tylko na podstawie plików cookies, to dobry moment by poznać Google Signals – narzędzie, dzięki któremu zbierzecie jeszcze więcej wartościowych danych.
Czytaj dalej

Jak wykorzystać potencjał Google Trends?

8 maja 2019
Google Trends, czyli pokaż Google, co masz w środku. Pomocna dłoń wyciągnięta do poszukiwaczy informacji o zapytaniach użytkowników – popularność fraz, lokalizacja, czas, analiza konkurencji. Puzzle wiedzy, które wystarczy ułożyć! To jak, układamy?
Czytaj dalej

Konkurs i loteria. Zasady.

30 kwietnia 2019
Konkursy to popularne akcje marketingowe. Dzięki nim nie tylko rośnie szansa na wzrost sprzedaży, ale przede wszystkim na podjęcie interakcji z klientem. Tego typu działania wykorzystywane są także z powodzeniem w strategiach lojalnościowych.
Czytaj dalej

Odstąpienie od umowy, gwarancja i rękojmia w sklepie internetowym

26 kwietnia 2019
Reklamacje i zwroty - to tematy, z którymi, prędzej czy później, zmierzy się każdy sklep internetowy. Jeżeli prowadzisz e-commerce, po prostu musisz wiedzieć, jak postępować, gdy Twój klient zgłosi reklamację lub odstąpi od umowy zawartej na odległość.
Czytaj dalej

Oczekiwania klientów wobec marki w społeczeństwie pełnym podziałów

23 kwietnia 2019
Przedstawiamy kluczowe zagadnienia i aktualne trendy dotyczące oczekiwań społecznych względem działalności marek w kontekście budowania i zacieśniania relacji międzyludzkich. Postawiony tu został znaczny nacisk na rolę mediów społecznościowych.
Czytaj dalej