E-booki do pobrania
Solidna dawka marketingowej wiedzy
e-book

Matryca Modelu eMarketingowego

Sprawdź schemat pomagający w tworzeniu, analizowaniu i prezentowaniu pomysłów związanych z kampaniami emarketingowymi.
Szablon matrycy modelu e-marketingowego dzięki wizualizacji pomysłów pomaga w zaprojektowaniu działań promocyjnych w Internecie. Szczególny nacisk kładziony jest na grupę docelową i etap lejka sprzedażowego.
Pobierz makietę

Digital Optimisation. Kompendium wiedzy.

Zobacz, jak ulepszyć procesy biznesowe dzięki transformacji cyfrowej.
Digital Optimisation to mechanizm ulepszania istniejących procesów operacyjnych i modeli biznesowych, opierający się na technologiach cyfrowych. E-book przygotowany przez ekspertów prezentuje metodykę 12 kroków, które przyniosą Ci sukces w internecie.
Pobierz e-book

Komunikacja ponowoczesna a media społecznościowe. Refleksje marketingowe

Zobacz, jaki wpływ na komunikację ma technologia.
Pojęcie i struktura komunikacji ewoluuje. Mamy do czynienia z dynamiką zmian zachodzących w rzeczywistości komunikacyjnej. E-book przygotowany przez ekspertów Ideo Force jest opisem najistotniejszych zjawisk wpływających na istotę dzisiejszej komunikacji.
Pobierz e-book

Raport: Problemy polskiego e-commerce

Z czym zmagają się obecnie sklepy internetowe i jak sobie radzą z problemami?
Raport: Problemy polskiego e-commerce powstał w celu przedstawienia problemów z jakimi zmagają się obecnie sklepy internetowe w Polsce i jak sobie z nimi radzą. Analiza została oparta o wypowiedzi internautów na blogach, forach, artykułach itp.
Pobierz raport

Mapa kanałów e-komunikacji

Ponad 100 wskazówek jak działać w e-marketingu.
Mapa kanałów komunikacji internetowej została stworzona dla osób, które chcą dotrzeć do większej ilości klientów i szukają odpowiedniego kanału. Zawiera zestaw określonych działań w odniesieniu do postawionych celów.
Pobierz ebook

SEO Checklista

Ponad 80 zagadnień, które zostały pozytywnie zaopiniowane przez praktyków SEO
SEO Checklista to niezbędny ebook dla wszystkich osób, którzy w szybki sposób chcą zweryfikować swoje serwisy pod kątem przygotowania pod pozycjonowanie.
Pobierz ebook
1  2