Infografika: Pinterest w branży e-commerce

Przygotowaliśmy infografikę o jednym z najpopularniejszych serwisów internetowych na świecie. Pinterest pomaga użytkownikom w podejmowaniu decyzji zakupowych, stając się tym samym jednym z najskuteczniejszych narzędzi e-commerce.
2 grudnia 2019

.

Pinterest w branży e-commerce
Czy Pinterest to dobry kanał dla sklepów internetowych?

Podobne wpisy

Wyszukiwarki internetowe na świecie

27 listopada 2019
Google to potęga na rynku wyszukiwarek. Znana na całym świecie, najczęściej używana w Polsce, ale czy faktycznie równie popularna w innych krajach? Sprawdziliśmy to! Przybliżamy temat najpopularniejszych wyszukiwarek w różnych zakątkach świata.

Algorytm wyszukiwania BERT – co wiemy o nim do tej pory?

21 listopada 2019
Poznaj bliżej historię algorytmu BERT i dowiedz się, jak pomógł on zrozumieć sztucznej inteligencji podstawy ludzkiego języka. Przygotowaliśmy rozwinięty przewodnik w temacie, z którego wyniesiecie genezę algorytmu i niuanse z nim związane.

Nasze artykuły
na Twojej skrzynce!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z artykułami z naszego bloga.
Nie przegap najciekawszych wpisów, które
pomogą Ci odnieść sukces w Internecie!

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi świadczenie usług na Twoją rzecz. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

kontakt // ideoforce.pl