E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Google Search Console dla opornych

12 stycznia 2021
Google Search Console to kopalnia wiedzy o stronie internetowej. Weryfikacja pozycji strony, odkrycie i wyeliminowanie błędów usprawni Twoje działania marketingowo-sprzedażowe. Przygotowaliśmy zestawienie funkcji i wskazówki pomoce w obsłudze narzędzia.
Czytaj dalej

Jak dostosować Google Analytics pod konkretne potrzeby

23 grudnia 2020
Codziennie sprawdzasz, co dzieje się na Twojej stronie, przeklikując raporty w Google Analytics? Jednak te standardowe nie spełniają Twoich oczekiwań? Pokażemy Ci, jak możesz dostosować Google Analytics do swoich wymagań i ułatwić sobie analizę.
Czytaj dalej

Jak śledzić kliknięcia w czat Messengera na stronie – Google Tag Manager

7 grudnia 2020
Jeśli masz stronę internetową i jednocześnie prowadzisz profil firmowy na Facebooku, możesz wdrożyć na stronę czat Messengera. Co więcej, jesteś w stanie monitorować kliknięcia użytkowników za pomocą Google Tag Managera.
Czytaj dalej

Jak zautomatyzować działania w mediach społecznościowych z NapoleonCat?

12 listopada 2020
Automatyzowanie działań w digital marketingu pozytywnie wpływa na usprawnianie komunikacji. Znając jej ogromne znaczenie w prowadzeniu biznesu, przedstawiamy instrukcję automatyzacji działań w social media za pomocą narzędzia NapoleonCat.
Czytaj dalej

Jak zoptymalizować Wordpressa pod pozycjonowanie (SEO)

5 listopada 2020
Planujesz zwiększyć ruch na stronie? Optymalizacja Cię nie ominie! Tworzenie strony internetowej opartej o Wordpress jest ściśle powiązane z SEO. Poprawnie wdrożone zmiany w witrynie zwiększają widoczność w wyszukiwarkach.
Czytaj dalej

Jak płatnie promować wydarzenia w ramach LinkedIn?

28 października 2020
700 milionów użytkowników na świecie. Numer 1. wśród platform generujących leady. Zaawansowane opcje reklamowe. Możliwość zatrudniania, sprzedawania, uczenia się. To nie wszystko. LinkedIn udostępnia także funkcję wydarzeń, które możemy promować.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6    
kontakt // ideoforce.pl